dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sprawdzona FIRMA BUDOWLANA
  1. halinowski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    halinowski Zarejestrowany: 05.02.2013 Posty: 2
    WItam!! Chciałbym naprawdę gorąco polecić firmę budowlana z okolic Sochaczewa. Usługi Budowlane Wadecki Piotr to naprawdę najlepsza opcja wykonawstwa domu na jaki mogłem natrafić. Bardzo dobre ceny, wszystko zrobione i dopięte na ostatni guzik! Lepszych fachowców nie trafi się tutaj na tym terenie. Naprawde jeśli macie zamiar budować sobie dom lub inne rzeczy(garaze, ogrodzenia), dla Was lub Waszych dzieci to polecam Piotra Wadeckiego, dodaje tutaj nr telefonu do tego fachowca: 603597814

    Pozdrawiam!
  2. blazal WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    blazal Zarejestrowany: 29.03.2013 Posty: 2
    Polecam firmę BCS, znaną jako Wykonawcy z Żelazowej Woli.
    http://www.bcs.waw.pl/

    Wykonali u mnie tynki gipsowe. Prace wykonane czysto i dokładnie. Na budowie porządek.
    Ekipa nie wymaga nadzoru. Praktycznie można oddać klucze na początku i nie zaglądać aż do zakończenia co było dla mnie bardzo ważne. Piszę praktycznie, bo Panowie sami proszą o "inspekcje" i ewentualne uwagi.

    Dodatkowo Panowie chętnie udzielają fachowych i praktycznych porad z wielu dziedzin budowy.
  3. jaro422 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaro422 Zarejestrowany: 12.10.2012 Posty: 36
    Ja również polecam firmę BCS p. Artura (Sochaczew, Żelazowa Wola).
    U nas także potwierdził się Ich profesjonalizm.
    Weszli w ustalonym dniu. Tynki równiutkie. Codziennie pracowali od 7-ej do godziny 18-19ej (mają swoją przyczepę kempingową).
    Na budowie porządeczek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 580 m2 tynków gipsowych wykonywali w 9 dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.
    Kontakt do p. Artura 510 810 150
    Pan Artur na każdym kroku doradza, dodatkowo podmurowali oraz skuli kilka rzeczy. Przeróbki nie są dla nich żadnym problemem.
    Cena finalna również bardzo przyzwoita.
    Naprawdę solidna i porządna ekipa.
  4. jaro422 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaro422 Zarejestrowany: 12.10.2012 Posty: 36
    Ja również polecam firmę BCS p. Artura (Sochaczew, Żelazowa Wola).
    U nas także potwierdził się Ich profesjonalizm.
    Weszli w ustalonym dniu. Tynki równiutkie. Codziennie pracowali od 7-ej do godziny 18-19ej (mają swoją przyczepę kempingową).
    Na budowie porządeczek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 580 m2 tynków gipsowych wykonywali w 9 dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.
    Kontakt do p. Artura 510 810 150
    Pan Artur na każdym kroku doradza, dodatkowo podmurowali oraz skuli kilka rzeczy. Przeróbki nie są dla nich żadnym problemem.
    Cena finalna również bardzo przyzwoita.
    Naprawdę solidna i porządna ekipa.
  5. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    A ja polece wam sprawdzoną i dobrą ekipe do posadzek maszynowych 692-796-235, strona http://www.posadzkiplock-teka.pl/
  6. adamw2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adamw2 Zarejestrowany: 29.12.2006 Posty: 20
    Ja chciałbym polecić Pana Radka. Budowę już skończyłem, robię już tylko drobne rzeczy, ale dopiero teraz trafiłem na ekipę z prawdziwego zdarzenia, szkoda że tak późno. Szczerze polecam, może ktoś skorzysta. Jest to P. Radek z okolic Staroźrebów tel 781 951 634. Trochę daleko, ale chętnie dojeżdża. Człowiek młody, ale naprawdę umie robić, nie trzeba pilnować. U mnie robi właśnie ogrodzenie, ale buduje również całe domy od podstaw . Do tego uczynny, gdy braknie czegoś wsiada w samochód i sam robi zakupy.
  7. Zetski FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zetski Zarejestrowany: 16.10.2014 Posty: 162
    ja zdecydowanie polecam "Wykonawców z Żelazowej Woli" czyli firmą BCS pana Artura.
    Docieplenie starego domu wykonane perfekcyjnie. Przy okazji wyprostowane krzywe ściany a tynk równiutki.
    Wszystko zrobione bezbłędnie, terminowo i czysto. Weszli umówionego dnia, zeszli dokładnie jak powiedzieli (pomimo kilku dodatkowych rzeczy). Ekipa nie wymaga nadzoru inwestora, to p. Artur nalegał na kontrolowanie postępów prac.
    Do tego bez problemu doradzi także w innych sprawach.
    Zdecydowanie polecam.
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7