dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 159
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Meble ogrodowe

    Czy ktoś z Was mógłby mi polecić ładne meble ogrodowe. Nie chciałabym standardu w postaci plastikowych krzesełek.

  2. #2

    Domyślnie

    Rozwaz meble z drewna egzotycznego : sa ciekawsze, orginalne i trwalsze. Jedyna wada to ta cena ...

  3. #3

    Domyślnie

    W jednym z ostatnich A&D widziałem mebelki ogrodowe z kasztanowego drewna produkowane dla znudzonych tandetą przez manufakturę księcia Edwarda. Polecam, bo drewno ponoć wytrzymałe, a i design niepowtarzalny

  4. #4
    krokodyl
    Guest
    krokodyl

    Domyślnie Re: Meble ogrodowe

    Cytat Napisał Anonymous
    Czy ktoś z Was mógłby mi polecić ładne meble ogrodowe. Nie chciałabym standardu w postaci plastikowych krzesełek.
    A jaki masz alarm w ogrodzie?

  5. #5

    Domyślnie

    Podobno w okolicach giełdy samochodowej w Słomczynie (to niedaleko Warszawy) można dostać metalowe elementy wylewane wyglądające na kute. Daleki znajomy zrobił sobie ławki kupując te elementy i dodając deski. Niestety nie widziałam, ale jest to jakiś pomysł na niezbyt drogie meble ogrodowe inne niż plastikowe.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mag

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    190

    Domyślnie

    W Castoramie widzialam komplet mebli ogrodowych drewnianych, o dziwo naprawde bardzo ladnych. Jasne drewno. Hustawka, stolik, lawa i dwa krzeslo-fotele. I kosztowaly tez bardzo malo.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie Re: Meble ogrodowe

    Cytat Napisał krokodyl
    Cytat Napisał Anonymous
    Czy ktoś z Was mógłby mi polecić ładne meble ogrodowe. Nie chciałabym standardu w postaci plastikowych krzesełek.
    A jaki masz alarm w ogrodzie?
    Psa wściekłego i firmę ochroniarską, wystarczy?

  8. #8

    Domyślnie

    Również w Almi Decor widziałam super meble ogrodowe

  9. #9

    Domyślnie Meble ogrodowe - jakie?

    Jakie macie spostrzeżenia? Które są dobre. Nie bardzo mogę sobie pozwolić na takie jakie chciałabym mieć najbardziej - z egzotyku. Czy te plastikowe się sprawdzają? A może jakiś metal łączony z drewnem? Takie rustykalne drewniane z nierównych dech? Jakie polecacie? A jakich zdecydowanie nie? Proszę, poradźcie.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kuuba

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Regularnie konserwowane i chowane przed deszczem pod jakikolwiek daszek mogą być nawet sosnowe. Używałem takich przez 2 lata, bez problemu. Teraz mam egzotyczne, ale również je regularnie zapuszczam olejem i chowam przed obfitym deszczem.
    Sąsiada egzotyczne zostawione na cały rok, jak się można domyślać, zbielały/zszarzały

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jak narazie mamy najprostsze, drewniane, kupione w promocji w castoramie. Trzymają się dzielnie, pare imprez przezyły. Na zimę idą do garażu.

  12. #12

    Domyślnie

    A czy są wygodne?
    Majka, ale fajny ten Twój harcerz!

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kuuba

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Majka, o właśnie, o takich sosnowych meblach pisałem, że są ok. Widzę, że nawet kolorek mają ten sam. Jedno krzesło tylko nie przeżyło prób uczynienia z niego huśtawki.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    A czy są wygodne?
    Majka, ale fajny ten Twój harcerz!
    wygodne, poduszki kupuje sie osobno. Takie meble, jakie mi sie marzą /z grubego drewna/ to koszt za sztuke ok. 250zł. A za tyle kupilismy ten komplet

    Mam tez ładną harcerkę w domu

  15. #15

    Domyślnie

    Oooo, to bardzo mi się podoba. U nas nie ma Castoramy, ale może się rozejrzę. Czy do kompletu mebli dodają parę harcerzy i pieska, czy trzeba się starać we własnym zakresie?

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    trzeba nazbierac odpowiednią ilość punktów

  17. #17

    Domyślnie

    A za kilka punktów będzie jakiś malutki? Czy jak się ma mniej to dają krasnala ogrodowego?

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    A za kilka punktów będzie jakiś malutki? Czy jak się ma mniej to dają krasnala ogrodowego?
    za pare punktów, to ewentualnie mozesz lilijke dostać Bierzcie sie do roboty, to i może harcerzyk sie zrobi

  19. #19

    Domyślnie

    Kandydat na harcerzyka jest, niestety chwilowo brak kandydatki na harcerkę. Chyba, że ten starszy, co to harcerzem nie był się postara, ale na tym to mi akurat specjalnie nie zależy

  20. #20

    Domyślnie

    Bylam wczoraj na targach budownictwa i widzialam swietne meble do ogrodu - giete
    Hamaki, fotele-hustwki, tradycyjne hustawki, stoliki - cudo
    Nie wiem, czy jest do kupienia gdzies poza Podhalem, ale jak sie w koncu wybuduje to takie sobie kupie.
    Strona producenta:
    www.bm.nowytarg.pl
    renjul

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony