dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 159
  1. #21

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał renjul
    takie cos:








    ale super

  3. #23

    Domyślnie

    Super, odlot - dosłownie i w przenośni.
    Niestety nie podają cen, a jakoś nie mam śmiałości zapytać.
    Och, położyłby się człowiek na takim hamaku. Albo poczytał na takim bujaczku...

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Super, odlot - dosłownie i w przenośni.
    Niestety nie podają cen, a jakoś nie mam śmiałości zapytać.
    Och, położyłby się człowiek na takim hamaku. Albo poczytał na takim bujaczku...

    ja wczoraj wyslslam do niech meila z zapytaniem o ceny hamaka i Zoski...ale narazie cisza...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Taki hamak widziałam w Leroy Marlin (czy jak się to pisze) za ok. 800 zł - był już pomalowany. Drewno klejone.

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał kofi
    Super, odlot - dosłownie i w przenośni.
    Niestety nie podają cen, a jakoś nie mam śmiałości zapytać.
    Och, położyłby się człowiek na takim hamaku. Albo poczytał na takim bujaczku...

    ja wczoraj wyslslam do niech meila z zapytaniem o ceny hamaka i Zoski...ale narazie cisza...
    Hamak ogrodowy siatka - 3400*1280*1040 - 378,20 zł
    Hamak ogrodowy materiał (bawełna)- 3400*1280*1040 - 420,90 zł

    Fotel wiszący Zosia - H=1950 R=600 - 1 024,80 zł
    Fotel wiszący dwuosobowy Kacper - H=1950 B=1750 - 1 573,80 zł

    Mnie się spodobał pawilon Igloo, ale cena zwaliła mnie z nóg 9500 zł + podest 2500 zł

    Ceny brutto.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  7. #27

    Domyślnie

    rzeczywiscie, tanie to nie jest
    renjul

  8. #28

    Domyślnie

    Kiedyś widziałam taką Zośkę w wersji rattanowej, była dwukrotnie droższa. Mnie się podoba jeszcze ten stoliczek i te foteliki. Może ich cena nie jest taka zabójcza, bo nie są tak wymyślne. Ciekawe, czy to ceny z poduszkami?

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Proszę, umieściłem w sieci ich cały CENNIK

    Ceny są pewnie z poduszkami, bo nie wyszczególniają ich osobno w cenniku. Poza tym nie da się na tym siedzieć bez poduszek .
    Taki fotel bujany z ratanu widziałem w Castoramie, ale nie był znacznie droższy.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Kiedyś widziałam taką Zośkę w wersji rattanowej, była dwukrotnie droższa. Mnie się podoba jeszcze ten stoliczek i te foteliki. Może ich cena nie jest taka zabójcza, bo nie są tak wymyślne. Ciekawe, czy to ceny z poduszkami?
    w castoramie z rattanu koszyuje 1200 zł

  11. #31

    Domyślnie

    Dzięki Zbychu za ten cennik , widzę że ten stolik nie jest taki drogi, zacznę chyba urabiać męża.
    Fotel bujany - ten drogi - to nie w Castoramie, może dlatego był taki drogi. Ale to w ogóle była wersja ecsclusive.

  12. #32

    Domyślnie

    ładne te mebelki tylko jedno moga ich używac osoby do 70 kg wagi ci co waża powyzej 100 niech nie siadają bo może być bum.
    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    Ja już trzeci rok użytkuję meble które kupiłam u producenta z Kalet. Wypatrzyłam sobie te mebelki na allegro i pojechalismy do niego zobaczyc jak wygladają w realu (mieszkamy stosunkowo niedaleko), no i kupiliśmy je i jestesmy zadowoleni tym bardziej że na zime mozna je spokojnie schowac do garażu (nawet stół, który da sie rozkręcić)
    Mam te mebelki w kolorze zielonym. W tej chwili widziałam że ten producent też wystawił swoje wyroby do sprzedaży na allegro> Jeżeli chcesz to poszukaj:
    http://www.allegro.pl/item101377254_..._ogrodowe.html
    Polecam sa wygodne solidne no i niedrogie

  14. #34

    Domyślnie

    Widzę że nie wchodzi strona allegro którą podałam. Meble te można znaleźć w: DOM i OGRÓD - Meble - balkon Sprzedajacy Clinton7 z miejscowości Kalety - Składane komplety ogrodowe - cena 570 zł

  15. #35

    Domyślnie

    Ten fotelik podwieszany na sprężynie b fajna sprawa.
    Też chciałem taki kupić (były w jakiejś Castoramie czy Praktikerze) ale mi przeszło.
    Doczytałem że max obciążenie 95 kg.
    Przecież to nie wytrzyma nawet części teściowej
    A czasem może się w końcu przytrafić "wizytacja".

  16. #36

    Domyślnie

    satina, bardzo fajne te meble na allegro, czy są mocne?
    Bo u nas w domu - same grubasy (tę huśtawkę do 95 kg to bym się bała postawić ) A sprzedawcy przy takich tańszych meblach, albo plastikach mówią, że to na 1 sezon

  17. #37

    Domyślnie

    Kofi tak jak pisałam wcześniej użytkujemy te meble już 3 lata teraz będzie już 4 sezon, co prawda nie ma u nas grubasków choć czasami przyjeżdżają na jakiś czas to myślę że krzesełka spokojnie wytrzymają tzw dużą wagę. A tak na poważnie to są naprawdę solidne i wygodne. Dokupiliśmy do nich takie miękkie poduszki. Mamy dokładnie takie jak są na zdjęciu w kolorze zielonym ze stołem okrągłym. Tak jak pisze sprzedajacy dodatkowo pomalowali nam sadolinem i po tych kilku sezonach nie widać na nich żadnych uszkodzeń. Od poczatku maja do późnej jesieni stają na tarasie, natomiast na zimę chowamy je do garażu. Napewno zaletą (jak dla nas) jest to że są składane bo w zależności od ilości osób w danej chwili rozkłada się tyle krzeseł. Reasumując jak na taką cenę to są naprawdę dobre i godne polecenia. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru. Satina

  18. #38

    Domyślnie skąd meble do ogrodu?

    Witam. Pytanie jak w temacie - czy ktoś zna strony w necie, gdzie można by było obejrzeć, zakupić meble do ogrodu?
    "Codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, sprawdzam, czy nie ma mnie na liscie najbogatszych ludzi swiata.
    Jesli nie, to wstaje i ide do roboty."

  19. #39

    Domyślnie

    www.allegro.pl
    Niedawno kupiłem po dobrej cenie stolik z konglomeratu (chyba). Wygląda jak układanka kamienna zalana żywicą epoksydową. Dostępne sa również w marketach ale dużo droższe.

  20. #40

    Domyślnie

    mam kontakt z firmą która produkuje meble ogrodowe, prosto od producenta, najlepiej duze zamówienie, albo kilka małych, lite drewno w bardzo korzystnej cenie, zapraszam na priva

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony