dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Dach

    Teraz przyszedł czas na dach, rozpoczęcie prac 14/04/2008:

    Zdjęcia z 15/04/2008 :








  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Ciąg dalszy budowy dachu

    Idziemy dalej z dachem. teraz widzę że zamknięcie strychu to byłby grzech. Może wysupłam jeszcze kilka groszy na ocieplenie dachu i może wstepne wykończenie. Jak narazie jestem zadowolona z postepu prac - mam nadzieje, że e-domek dalej będzie się wywiązywał. Nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca.

    zdjęcia z II połowy kwietnia


















    [/img]

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie zaległości

    Współpraca z e-domkiem jak do dzis układa się dobrze, oby nie zapeszyć

    Trochę mam zaległości ale już wrzucam zdjęcia :

    MAJ 2008









    no i CZERWIEC 2008








  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie ogrodzenie z Centrum Ogrodzeń

    Centrum Ogrodzeń wypatrzyłam na allegro : kupiłam od nich bramę (4m) + furtka (1m) za 1590 PLN , słupki, podmurówka prefabrykowana, linka ....+ robocizna firmy współpracujące z Centrum Ogrodzeń (Pan Adam) Siatkę miałam swoją (nie najlepszej jakości ale za to za niewielkie pieniądze) - kiedys może ją wymienię, jak się wzbogacę na przykład na złotą lub platynową

    Inwestycja w ogrodzenie:
    1590 PLN brama,
    1100 PLN siatka kupiona dawno
    reszta materiałów + robocizna = 10500 PLN

    Wydaje mi się że wykonali je solidnie - wygląda OK choć co ja wiem o ogrodzeniach
















    to tyle na temat ogrodzenia

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie zaległości w relacjach

    Niestety zapomniałam uzupełniać dziennik.Postaram się poprawić. Idzie powoli ale do przodu. Obecnie budowany jest piec przez Zduna z Głogowa i e-domek kończy w środku. Podobno za ok. 2 tygodnie będzie widać koniec zobaczymy. Oto parę zdjęć z lipca sierpnia i wrzesnia. Miłego ogladania





















    Za parę dni bedą dostępne zdjęcia pieca w gotowej formie

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie zaczynają się schody

    Długo brak nowości ale niestety problemy na budowie - mnie sie domek podoba: mały, zgrabny, biały ceglany dach no i wreszcie po tylu latach tułaczki własny. Niestety specjaliści którzy oglądali dom są innego zdania: wykryli kupę usterek i błędów, braków i teraz wykonawca poprawia to co mu nie wyszło. Na szczęście jest umowa więc to co w umowie i projekcie zrobione być musi. Dochodze do wniosku, że żeby w naszym kraju budować dom to trzeba ukończyć studia w tym kierunku i dopiero wtedy wynająć firme i ich skrupulatnie kontrolować. Taki laik i w dodatku kobieta to bardzo łatwy łup. W Sobote 06/12/2008 nareszcie odbiór techniczny domu więc jak dostanę opinię techniczną rzeczoznawcy uzupełnie wiadomości i ocenię współpracę z firmą e-domek.com Jak narazie same zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez Isia1972 ; 17-06-2013 o 09:54

  7. #27

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Koszmaru budowlanego ciąg dalszy........

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu wraz z fundamentami. Modlę się co noc aby dało się go jeszcze uratować. Sprawa znalazła finał w sądzie cywilnym i ma szanse trafić do karnego. Czeka mnie długi i wyczerpujący proces sądowy, który rozpoczyna się w czerwcu. Gdy tylko zapadnie pierwszy wyrok w tej sprawie to całość zebranych materiałów i ekspertyz umieszczę we wszystkich portalach budowlanych aby innym zaoszczędzic takiego koszmaru przez jaki ja dziś przechodzę. Niestety umowa i faktury nie gwarantują tego, że wykonawca będzie sie starał w obawie przed konsekwencjami prawnymi. Ja naiwnie myślałam, że tak właśnie jest. Pozdrawiam

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Koszmaru budowlanego ciąg dalszy........

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu wraz z fundamentami. Modlę się co noc aby dało się go jeszcze uratować. Sprawa znalazła finał w sądzie cywilnym i ma szanse trafić do karnego. Czeka mnie długi i wyczerpujący proces sądowy, który rozpoczyna się w czerwcu. Gdy tylko zapadnie pierwszy wyrok w tej sprawie to całość zebranych materiałów i ekspertyz umieszczę we wszystkich portalach budowlanych aby innym zaoszczędzic takiego koszmaru przez jaki ja dziś przechodzę. Niestety umowa i faktury nie gwarantują tego, że wykonawca będzie sie starał w obawie przed konsekwencjami prawnymi. Ja naiwnie myślałam, że tak właśnie jest. Pozdrawiam

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Koszmaru budowlanego ciąg dalszy........

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu wraz z fundamentami. Modlę się co noc aby dało się go jeszcze uratować. Sprawa znalazła finał w sądzie cywilnym i ma szanse trafić do karnego. Czeka mnie długi i wyczerpujący proces sądowy, który rozpoczyna się w czerwcu. Gdy tylko zapadnie pierwszy wyrok w tej sprawie to całość zebranych materiałów i ekspertyz umieszczę we wszystkich portalach budowlanych aby innym zaoszczędzic takiego koszmaru przez jaki ja dziś przechodzę. Niestety umowa i faktury nie gwarantują tego, że wykonawca będzie sie starał w obawie przed konsekwencjami prawnymi. Ja naiwnie myślałam, że tak właśnie jest. Pozdrawiam

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KOBRA28

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    i co slychac w sprawie domku

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isia1972

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał KOBRA28 Zobacz post
    i co slychac w sprawie domku
    Mamy opinie biegłego sądowego -dom ma wady nieodwracalne i najtańszą formą naprawy wg jego opinii jest rozebranie domu wraz z fundamentami i budowa od nowa. Jestem przybita tym co się stało. Długotrwały stres wywołał u mnie chorobę autoimmunologiczną i teraz muszę jeść wg specjalnych przykazań i łykać tonę prochów 2 razy dziennie i te ciągłe badania monitorujace stan mojego zdrowia.

    Mimo umowy, mimo dostarczania pieniedzy na zawołanie, mimo tak prostego projektu, bez udziwnień, dach prosty ...... taka MASAKRA. W naszym kraju, żeby budować dom nawet od zera do stanu developerskiego trzeba skończyć studia inzynierskie i do podpisania umowy nająć prawnika. Inaczej kasa wydana a dom trzeba budować od nowa.
    Okazało się, że moj abudowa to nie jest jedyna budowa o której rozstrzygnięciu bedzie decydował sąd.

    Firma ponoć została zawieszona ale nic straconego -syn otworzył firme, prawie pod tą samą nazwą. Syn z którego elektryki śmiał się każdy fachowiec który starał się ja naprawić.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony