dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 245
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie Zderzenie chromosomu XX z XY :)

    (nie nie chodzi o to ze sie rozmnożyli )

    Tym razem nawet watek zalozony nie z czystej ciekawosci ale bardziej z checi poznania i zebrania zabawnych historyjek z zycia - bo mi sie zmiany szykuja wlasnie w tym temacie

    Tematyka : jak wyzej - zabawne historie momenty i zdarzenia wynikajace z roznic płci

    Najbardziej interesuja mnie w środowisku domowym - czyli np. Ona i On wreszcie po jakims czasie mieszkania oddzielnie - zamieszkali razem i .....
    Albo: para (lub pare sztuk ) dobrych znajomych (roznej plci) postanowila wynajac razem mieszkanie i....
    albo: do samotnego faceta- zatwardzialego kawalera, przyjechala np. kuzynka z prowincji i chwilowo zamieszkala u niego i ....

    Tak na" szybko" to pewnie wiadomo co przychodzi na mysl , cos w stylu : ona jest zszokowana tym ze tak bardzo mozna zachlapac łazienke (lub przeciwnie ze mozna przez 2 tyg nie wchodzic łazienki ) , uzywa jego maszynki do golenia nog oraz wywalila stary rzech z szafi (w ramach porzadkow) ktory to stary rzech okazal sie ukochanymi spodniami od starych dresow i mezczyzna wpadl w rozpacz lub tez poszedl w sina dal na poszukiwanie łacha po okolicznych smietnikach.
    On z kolei wyzlopal z lodowki wszystkie dietetyczne jogurty, zastepujac je polowa niedojedzonego hamburgera z mc donaldsa, kapiac sie ma widok na jej seksowne stringi na suszarce i jest bity po lapach za niezmywanie naczyn.
    A! i zamknal nechcacy jej kota w lodowce.

    Cos w tym stylu
    Moze mieliscie jakies zabawne historie rozpoczynajac wspolne mieszkanie z Narzeczonymi, Swieżo Poslubionymi Mezami(Zonami) lub tez Wspolokatorami Innej Plci ? I jak wygladalo wzajemne dotarcie sie i uzgodnienie warunkow wspolzycia?
    Licze na odpowiedzi

    ps. jednym z dobrych przykladow wydaje mi sie byc opisywana na forum historia poznania sie Aggi z Długim (i ich wspolne mieszkanie) - jak znajde to wkleje link
    Ale bardzo licze na reszte!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No, niestety, zabawne to nie jest.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Znam chłopaka kilka lat.
    Dziewczynę może z dwa latka.

    Po około 3 miesiącach od zamieszkania razem dowiedziałem się ze musi sikać na siedząco bo ONA to na nim wymusiła.

    Przy tym nawet pomysły Gertycha i Tynky Winki to pestka
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Znam chłopaka kilka lat.
    Dziewczynę może z dwa latka.

    Po około 3 miesiącach od zamieszkania razem dowiedziałem się ze musi sikać na siedząco bo ONA to na nim wymusiła.

    Przy tym nawet pomysły Gertycha i Tynky Winki to pestka
    jabko - genialne!!!!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    No to ja Wam opowiem mają przygodę.
    Uwaga, że by to czytać trzeba mieć skończone 18 lat
    Dawno, dawno temu, jeszcze za czasów miłosciwie nam panującemu Edwardowi pracowałem w service pewnej zachodniej firmy. Służbowym samochodem zwiedzałem nasz piękny kraj i dla rozwoju naszej ludowej Ojczyzny uruchamiałem skomplikowane maszyny, oraz jesli to było niezbędne, naprawiałem gdy obsługujący je "magik" coś zepsuł.
    W tak zwaną "zimę stulecia" pod koniec lat '70 wezwany zostałem do Gdańska.
    Muszę ty wyjaśnić młodszym forumowiczom, ża ta "zima stulecia" charakteryzowała się dość niskimi temperaturami i obfitymi opadami sniegu, a że, podobnie jak dzisiaj drogowcy zaskakiwani są zjawiskiem atmosferycznym polegającym na tym, że zimą śnieg pada, to często drogi były nieprzejezdne.
    Dojechawszy do klienta w Gdańsku sprawdziłem maszynę i niestety... potrzebnej części nie miałem. Oczekiwanie na nową trwało parę tygodni. Klient był w rozpaczy.
    Takie samo urządzenie, w ramach tego zamego "zjednoczenia" (Zjednoczenie to taki twór socjalistyczny, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale coś na kształt socjalistycznego koncernu) było w Koszalinie i jeszcze nie uruchomione. Prosta sprawa, pojechać z Gdańska do Koszalina, wymontować potrzebną część i zamontować w Gdańsku, a nową zamontować w maszynie która stoi w Koszalinie. Nie jestem pewien, czy to zrozumiałe, ale następnego dnia o poranku w piękny słoneczny dzien wsiadłem do samochodu i pojechałem do Koszalina. Śniegu na drodze było sporo, więc moja podróż trwała długo. Mróz poniżej 20 stopni Celsjusza, miejscami pługi przetarły drogę szerokości takiej, że tylko jeden samochód mógł się zmieścić, a co parę kilometrów były "mijanki".
    Zaczęło się ściemiać. W światłach reflektorów dostrzegłem jakąś postać energicznie, a może rozpaczliwie, machającą ręką bym się zatrzymał. Sece mam gołębie, więc się zatrzymałem. Postać, okutana we wielowarstwowe ubranie wsiadła i powiedziała szczękając zębami: Do Koszalina. Płeć postaci i wiek pozostawał dla mnie zagadką.
    Po kilkunastu minutach jazdyw nagrzanym samochodzie postać zaczęła się wynurzać z wielowarstowego ubrania i... zobaczyłem, że podwożę młodą, ładną dziewczynę. Jak już odtajała i przestała szczękać zębami (stała czekając na "okazję" kilka godzin) wyjasniła, że jedzie do koleżanki dowiedzieć się co w szkole, bo od kilku tygodni dojechać nie może, uzupełnić zeszyty i że ma nadzieję wrócić do domu wieczornym pociągiem.

    Ciąg dalszy nastąpi

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czekamy!

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Fajnie tu!
    Opowiem Wam może fragment mojego życiorysu...

    Dawno dawno temu... W socjalistycznej...
    Studiowałem!
    Dostałem od Tatusia w prezencie forda Taunusa. Zwlokłem go z drugiego końca kraju, a po dotarciu do Sosnowca postanowiłem zatankować i postawić pod akademikiem.
    Pojechałem na poszukiwanie stacji benzynowej. Takiej co ma paliwko i jest jeszcze otwarta (około 19.00)
    Szukałem długo i pilnie! Znalazłem. Koło Novotelu. Zatankowałem i wracam, a tu....
    Stoi sobie w deszczu i chłodzie jakaś sierotka z przychówkiem na poboczu i macha rączkami...
    Co się ma ten brzdąc przeziębiać - myślę (bo babka - taka sobie).
    Zatrzymałem, wleźli i Ona pyta czy na Pogoń można (to taka dzielnica).
    Można! A gdzie?
    Ja pokażę!
    Jedziemy.....
    Uliczki coraz ciaśniejsze, ciemno zimno, siąpi...
    Dojechaliśmy gdzieś tam... Wysiadają...
    A jak do akademików? - Prosto i pierwsza w lewo...
    Jadę.....
    A TU, ZARAZ ZA ZAKRĘTEM.....???!!!

    Wjeżdżam wprost na mały placyk........!
    Rzęsiście oświetlony.... !
    SODOMA, GOMORA! KONIEC ŚWIATA!!!
    Przede mną stoi patrol z dużym psem, w mundurach . Blacha , taka łukowata na łańcuchu dynda im da piersi... Schmeiser w garści wymierzony wprost we mnie...
    W perspektywie Hitlerowcy wyładowują ze dwa wagony Żydów!!! WIDŁAMI!!!
    Wrzask! Lament, Bicie, Strzały!
    Ktoś się zerwał i ucieka..Seria z karabinu, on pada, psy go dopadają i szarpią...
    Jakiś SS go kopie butem...

    Wylazłem z autka....na ten deszcz i ziąb...
    Kopara mi opadła i stoję i patrzę....
    A ten z patrolu wrzeszczy RRAUS!!!

    A TU NAGLE GŁOS JAK Z NIEBIOS!

    "STOP!!! STOP!!! KTO TU, KUR.WA, TO AUTO WPUŚCIŁ!!!"

    A to tylko Amerykańcy "Mur" kręcili w terenie...

    Aspiryna nie była mi potrzebna. Długo mi się ciepło robiło, jak se wspomniałem...
    Pozdrawiam Adam M.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    To piszę dalej co wydarzyło się w Koszalinie.
    Bez większych przeszkód, jeśli nie liczyć jazdy przez parę kilometrów na wstecznym biegu do najbliższej mijanki by ustąpić jadacemu od strony Koszalina autobusowi PKS dotarliśmy do tego pięknego miasta. Najpierw hotel, bo bałem się, że rezerwacja mi minie, a spanie w samochodzie w taki mróz raczej nie wchodziło w rachubę. Zameldowałem się w hotelu i zaprosiłem przypadkową autostopowiczkę na obiadokolację by trochę się rozgrzać. Nie protestowała, była nawet zadowolona.
    Posileni wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy na jakies socjalistyczne osiedle do jej koleżanki. Czekałem jakieś 15 minut, wróciła z kilkoma zeszytami. Jedziemy na dworzec kolejowy i... w poczekalni tłok jak w tramwaju w godzinach szczytu. WSZYSTKIE pociągi odwołane. Zamarzły zwrotnice. Kiedy ruszą niewiadomo. Może dopiero rano? Trochę mnie ta sytuacja zmartwiła. Dziewczyna była bardzo ładna i sympatyczna. Miałem ją zostawić na dworcu? Zaproponowałem hotel. Przenocuje, a rano sytuacja się może poprawi, a jak nie, to po załatwieniu sprawy będę wracał do Gdańska, więc podwiozę. Okazało się, że moja towarzyszka podróży środki płatnicze ma tylko na bilet powrotny.
    Ponieważ hotel w którym się zatrzymałem do drogich nie należał, zaproponowałem, ja że zapłacę. Po dość długim wahaniu i tłumaczeniu, że niewypada, patrząc na kłębiący się tłum w zimnej poczekalni dworca, zgodziła się.
    Wróciliśmy do hotelu. Na moje pytanie o jeszcze jeden pokój, panie w recepcji wybuchnęły śmiechem, mimo, że sytuacja śmieszna nie była. W całym mieście wolnych pokoi nie było.
    c.d.n.

  9. #9

    Domyślnie

    kurcze, tomek1950 Ty to potrafisz budować napięcie, a ja już wypieków dostałam
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał michall.m
    kurcze, tomek1950 Ty to potrafisz budować napięcie, a ja już wypieków dostałam
    To może zacznę pisać kryminały?

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Tomek, opowiadaj dalej, nie bądź żyła
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    A to kryminał będzie ? Ja się raczej lżejszego gatunku spodziewałam...

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuleczka
    Tomek, opowiadaj dalej, nie bądź żyła
    No dobra, złośliwy nie jestem, ale łącznośc z internetem mam dziś wyjątkowo kiepską.

    Co było dalej w hotelu.

    Do śmiechu mi nie było. Byłem zmęczony całodzienną jazdą w bardzo trudnych warunkach. Rano miałem wymontować części i wracać do Gdańska. SZkoda mi było również dziewczyny. Pomieszczenie recepcji nie zachędzało i nie dawało możliwości jakiekokolwiek noclegu. Jeden krzywy stolik, kulawe krzesełko i to wszystko w świetle jupiterów.
    Niesmiało spytałem dyżurujące w recepcji panie, czy mogę wziąć przygodną autospowiczkę do swojego pokoju. W tamtych czasach, wyjasnienie dla młodszych czytelników, by wziąć "pamienkę" do pokoju, trzeba było negocjować z paniami w recepcji lub "szmuglować ją pod płaszczem.
    Nie miałem nic zdrożnego na myśli, byłem zmęczony i żal mi było dziewczyny.
    Pokoje hotelowe, to zwykle dwa łóżka, albo jedno podwójne, małżeńskie.
    Byłem o tym przekonany.
    Panie z recepcji, na moje pytanie, odpowiedziały kolejnym wybuchem śmiechu.

    Łaskawie wyraziły zgodę na zabranie autostopowiczki na górę dławiąc się po raz koleny ze śmiechu.
    Odnalazłem swój pokój.
    Przekręciłem klucz w zamku i doznałem szoku.
    Pokój w tym hotelu był norą szeroką na... niecałe dwa metry. Pod oknem stało łóżko szerokości ok. 70 cm, obok stolik niewiele szerszy i to wszystko.
    Przepraszam, była jeszcze łazienka. Łazienka była imponująca. Umywalka, kibelek i spora wanna. A powierzchnia tego przybytku była 3 razy większa niż części sypialnej. Widząc to, zmartwiałem. Nie byłem odosobniony w tyn stanie swiadomosci, bowiem katem oka widziałem, że i moja autostopowiczka też zastygła nieruchomo jak żona Lota.

    c.d.n.

  14. #14
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    czyżby któreś z Was spało w wannie?

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Te filmy z czerwoną kropką to chyba można dopiero po 23?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Te filmy z czerwoną kropką to chyba można dopiero po 23?
    Oczyma duszy Happy End widzę
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    Cytat Napisał tomek1950
    Te filmy z czerwoną kropką to chyba można dopiero po 23?
    Oczyma duszy Happy End widzę
    Maxi, co przez to rozumiesz? Czy to Ty byłaś ta autostopowiczką?

  18. #18
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Cytat Napisał Maxtorka
    Cytat Napisał tomek1950
    Te filmy z czerwoną kropką to chyba można dopiero po 23?
    Oczyma duszy Happy End widzę
    Maxi, co przez to rozumiesz? Czy to Ty byłaś ta autostopowiczką?

    a już myślałam, że Ona Twoją żoną została...

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    To był schyłkowy okres Gierka, a ja byłem już jakiś czas żonaty.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cierpliwości, jeszcze 45 minut i dopiszę zakończenie

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony