dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 137 z 137
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    może lepiej było napisać właśnie po tym jak się już zamontują

  2. #122

    Domyślnie

    Słaba ta reklama.

  3. #123

    Domyślnie

    Rzekłbym, że bardzo słaba))

  4. #124

    Domyślnie

    zaraz...zaraz....zamawiałeś okna w fabryce a nie u przedstawiciela?

  5. #125
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Najlepszy to jest "PAN", który to zamontuje

    Pozdrawiam

  6. #126
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    remontOTY

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-177
    Posty
    2

    Domyślnie

    Przedstawiciel nie ma na to wplywu, co jest rzecza zrozumiala.

  7. #127
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    remontOTY

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-177
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    Witam

    Najlepszy to jest "PAN", który to zamontuje

    Pozdrawiam
    Mozna tak zrobic bez problemu, to zostalo omowione. Nie chodzi o wade uniemozliwiajaca montaz wiec Pan od montazu zrobi wszystko tak jak trzeba bo jest swietnym fachowcem.

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Napisał remontOTY Zobacz post
    Przedstawiciel nie ma na to wplywu, co jest rzecza zrozumiala.
    nie jest

  9. #129
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał remontOTY Zobacz post
    Mozna tak zrobic bez problemu, to zostalo omowione. Nie chodzi o wade uniemozliwiajaca montaz wiec Pan od montazu zrobi wszystko tak jak trzeba bo jest swietnym fachowcem.
    Skoro tak jest to OK, tak mi to tylko brzmi "Panem Jankiem" co to się ZNA na wszystkim

    Rozumiem, że okna kupujesz z vatem 23% ?

    Pozdrawiam

  10. #130
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Zapraszamy do obejrzenia ciekawego filmu o oknach M&S Więcej niż okna. Jakie cechy ma nowoczesne okna z PCV - energooszczędne, bezpieczne, ładne? Zobacz nasz film:




    Zobacz inne filmy z życia i poradnikowe murator.tv - to Telewizja Budowlana dla Was
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #131
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Mateusz.C

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Śląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    Pozwólcie że podbije temat.
    Zastanawiam się mocno nad zakupem ich okien, jak po latach użytkowania?
    Jakie opinie na ten moment macie na temat tych okien ??

  12. #132

    Domyślnie

    Jeszcze się nie wypowiem Dzisiaj i jutro ekipa montuje mi w calym domu nowe okna MS ( budynek z 2007 roku ) szukałem długo okien na wymianę w domu i zostały dwie firmy na koniec oknoplast i MS. Wydaję mi się ,że końcowo i tak jedną z głownych ważnych cech to jest to kto MONTUJE i jak dokładnie.....

  13. #133
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jolka Bobek
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warmia
    Kod pocztowy
    12-120
    Posty
    452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mateusz, wydaje mi się, że okna wyprodukowane i zamontowane x lat temu to zupełnie inne okna niż te oferowane obecnie. Ja bym się bała opierać swoją decyzję na opiniach z odległej przeszłości bez wzgledu na to czy byłyby pozytywne czy negatywne. Liczy sie tu i teraz no i jeszcze montaż. Ja akurat wybrałam okna MS bo jednak to duży producent, nie jakaś montownia. Bardzo podobają mi się ich nowe wzory. No i ostatecznie przekonała mnie wizyta w biurze handlowym, bo obsługujący mnie pan nie okazał się tylko sprzedawcą ale miał też pojęcie o różnych kwestiach technicznych, a przede wszystkim o montażu. No ale wiadomo, że ostateczną opinię będę mogła wydać dopiero za jakiś czas, chociazby po kilku miesiącach użytkowania.
    Dom 170m2 pow.uż z antresolą, PF 10 cm XPS pod i 10 cm EPS na płycie, 100% podłogówka, PC gruntowa CTC Ecoheat 410, ocieplenie ścian 18 cm grafit 0,032, dach 18 cm PIR 0,023, reku z odzyskiem wilgoci (będzie)

  14. #134
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie

    Mam MS od dwoch lat w domu i nic zlego napisać nie mogę. Po roku była regulacja, glownie w oknach tarasowych i tyle. Mam okna z antacytową okleiną z zewnatrz.
    Okna są szczelne i czuć żadnych przewiewów. Był ciepły montaż.

  15. #135

    Domyślnie

    Ja zamontowałem MSLine przy remoncie mieszkania i teraz żałuję. Okno zamontowano z niewłaściwym podziałem. To już pomijam, bo to wina firmy montażowej. Przyszedłem na gotowe i już nie dalo sie odkręcić sprawy.
    Okno teoretycznie zamontowane poprawnie, uszczelnienie w koło ramy, a jak wieje w okno to tak gwiżdże, że muszę w innym pokoju. Wiatr od 3 może 4m/s powoduje gwizd nie do zniesienia nocą.
    Nie byłby to duży problem gdyby nie dotyczył okna w sypialni. Normalnie masakra.

  16. #136

    Domyślnie

    Co ma firma montażowa do podziału okna? Chyba uzgodniłeś na etapie zamawiania i pomiaru jakie okna chcesz montować, jaki mają mieć układ? Co do gwizdu, masz może rolety zewnętrzne? Spotkałem się kiedyś z gwizdem przy wietrze poprzez linke od rolet właśnie.

    W mojej opinii okna są poprawne. Mam większość fixów. Generalnie są ciepłe i szczelne itd. Montąz zwykły poprawiony na etapie elewacji i przeze mnie od srodka folią bitumiczną w płynie, zielonego producenta.
    Jedno skrzydło balkonowe mam do naprawy, było wygiete w banan, ale szczelne. Zachciało mi się domykania okna od strony tarasu na tarasowy zamek. Ekipa serwisowa prostowała skrzydło na miejscu. Fakt jest proste ale przy lekkim wietrze od strony zawiasów wieje. Bedą po Coronie podchodzić do tematu raz jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez pandzik ; 27-05-2020 o 10:29

  17. #137

    Domyślnie

    Wszystko było uzgodnione, byl pomiar, okno miało mieć identyczny podział, jak istniejące. W wycenie zapis wymiar standard z dopiskiem: "z dostosowaniem do istniejącego wymiaru". Na montażu nie byłem ponieważ musiałem być w pracy, a firma potwierdziła, ze nie mam po co przyjeżdżać bo wszystko jest uzgodnione. Po skończonej robocie dostałem foto i nie wierzyłem własnym oczom. Temat przetrawiony i wierz mi, że firma montażowa dała ciała. Powiedzmy, że się dogadalismy.
    Rolet zewnętrznych nie mam.
    Testowanie nieszczelności wyeliminowało nieszczelność pomiędzy ramą, a ścianą/węgarkiem. Pozostaje nieszczelność skrzydeł/okien. Szukanie igły w stogu siana i tylko kiedy wieje z tej strony budynku, a na to nie mam wpływu.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony