dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Dzrwi wewnętrzne DRE - pomocy

    Witam.

    Mam wielka prośbę do posiadaczy drzwi firmy DRE. Byłem bardzo zainteresowany modelem tych drzwi o nazwie KANON (pełne bez szyb) widziałem je jednak w sklepie w bardzo jasnym kolorze i wyglądały dość nieciekawie (kolor potrafi zmienić wiele). Na wszystkich stronach interentowych są zdjęcia drzwi w różnych kolorach ale sa one tylko poglądowe (nie można ich przybliżyć aby obejrzeć szczegóły). A o szczegóły własnie mi chodzi. Czy mógłbym liczyć na Wasza pomoc i otrzymać zdjęcie (zbliżenie) połączeń drzwi z dekorami, które znajdują się w środku drzwi. Tam są trzy takie dekory gdzie mogą być szyby. Muszę kupić drzwi już lada dzień a mam dylemat bo nie wiem jak dokładnie wyglądają te połączenia. Waham sie bowiem pomiędzy tymi KANON a MODERN i to połączenie dekorów może przeważyć. Prosze o pomoc.

    [email protected]
    Jacek & Basia & Kacper
    53° 38'34.34'' N 15° 36'32.33'' E

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    My mamy dre ale o nazwie stylus10 w kolorze orzech, zdjecia sa w dzienniku.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    a_gnieszka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Mam Kanon w kolorze Calvados, wszystkie pełne, tylko łazienkowe z szybką. Chodzi Ci o to, jak jest wykonany ten dekor w pełnej wersji, czy z szybką, bo nie wiem co mam fotografować?

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    a_gnieszka

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Ok, już doczytałam
    O tej porze źle sie robi zdjęcia, bo lampa się odbija, ale proszę:





    Jak widać, wykonanie idealnie nie jest...

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    woody

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał a_gnieszka
    Ok, już doczytałam
    O tej porze źle sie robi zdjęcia, bo lampa się odbija, ale proszę:

    Jak widać, wykonanie idealnie nie jest...

    Oglądałem Wasz dziennik też chcę kupić podobne drzwi wew ale mam problem z ościeżnicami.
    Czy te na Waszych zdjęciach to są ościeżnice regulowane czy proste z listwami maskującymi.
    Bardzo proszę o odpowiedź

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    U mnie sa oscieznice regulowane i to one podobaja mi sie i nie mam co do nich zastrzezen, bo drzwiami nie jestem zachwycona ale niestety zmusila nas do ich kupna niska cena.

  7. #7

    Domyślnie

    Wielkie dzięki a_gnieszka za pomoc.

    No i mam problem. Otóż w sklepie połączenie tych dekorów wyglądało jakby było ... kurcze jak to napisać postaram się łopatologicznie bo sam nie wiem jak to ująć. A więc w normalnych drzwiach, które oglądałem dekor jest wstawiany do dziury w drzwiach a mocowany jest za pomocą listw, które są dokoła niego. Te listwy są najczęściej małymi płaskimi kawałkami drewna a wyżłobienia w dekorze są wykonane jednolicie z dekorem a nie z opaskami. Te drzwi które jednak oglądałem miały wstawione duże opaski przy dekorach, które były jednocześnie elementem opaski a nie dekoru tego fazowania w kwadratach. Na zdjęciach wygląda u Ciebie, że a_gnieszka, że jest zupełnie inaczej. Mam prośbę czy moglabyś mi przesłac zdjęcia tych drzwi w normalnej rozdzielczości (DUUUUUŻEJ) zobaczylbym szczegóły. A tak wogóle to jestem zakochany w tym kolorze dlatego bardzo proszę o kilka zdjęć drzwi na adres [email protected] Dziękuję bardzo.
    Jacek & Basia & Kacper
    53° 38'34.34'' N 15° 36'32.33'' E

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Na sklepie maja inne wykonanie, to ktorego juz nie robia. Moje drzwi na sklepie tez mialy inne listewki ale pani wytlumaczyla mi, ze od wiosny juz nie ma takiego wykonania, a na ekspozycji je maja, bo sklepy za nie zaplacily i szkoda im kasy na zmiane ekspozycji.

  9. #9

    Domyślnie

    Witam.

    Dziś byłem w sklepie. który prowadzi sprzedaż drzwi DRE i dowiedziałem sie od sprzedawcy, że model natura który oglądałem ma takie dekory o których mówiłem natomiast te drzwi z okleiną są wykonane tak jak drzwi a_gnieszka i to mnie pocieszyło bo teraz bez problemu je zamówię i powiem jak sie sprawują w użytkowaniu. Dzięki za pomoc.
    Jacek & Basia & Kacper
    53° 38'34.34'' N 15° 36'32.33'' E

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony