dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1

    Domyślnie kto straszy telefonem w środku nocy?

    wczoraj w nocy, o 2:35 zadzwonił mój telefon komórkowy. przed oczami przeleciała mi cała rodzina i myśl... komu co się stało. odebrałam z sercem bijącym jak młotem.. i słyszę męski głos:
    - czy to głosowałaś na Tuska i PO?

    no do jasnej cholery... ktoś robi badanie opinii publicznej? i skąd mają mój numer komórkowy? macie takie przypadki?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Jakiś znajomy maniak kaczyzmu zrobił Ci głupi dowcip. Chyba, że to takie UB-ckie metody, bo człowiek wyrwany ze snu słabo kontaktuje i prawdę mówi. Hi hi hi hi.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Na szczęście nie.
    Myślę, że to jakiś łobuz tak się zabawia Twoim kosztem. A numer? Mozna wziąć telefon i nabić jakikolwiek numer. Albo wziąć numer od znajomych z listy. Albo może to służbowy - dostępny dla obcych. Odkładaj telefon na noc w zupełnie innym pomieszczeniu, żebyś go nie słyszała, tak zresztą powinno się robić dla zdrowia (pole elektromagnetyczne nie powinno działać na nas całą dobę, nie powinno się spać w jednym pomieszczeniu z urządzeniami typu TV, komputer, komórka).
    Życzę spokojnych nocy!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Odkładaj telefon na noc w zupełnie innym pomieszczeniu, żebyś go nie słyszała, tak zresztą powinno się robić dla zdrowia (pole elektromagnetyczne nie powinno działać na nas całą dobę, nie powinno się spać w jednym pomieszczeniu z urządzeniami typu TV, komputer, komórka).
    Życzę spokojnych nocy!
    Telefon który leży i czeka czyli przez który się nie gada praktycznie nie emituje fal elektromagnetycznych. Tak samo jak wyłączony komputer i wyłączony telewizor. Sęk w tym, ze nadajniki telewizyjne i komórkowe emitują ale przed tym nie chroni nas spanie w innym pokoju niż odbiornik

    No ale jeśli człowiek nie jest niewolnikiem telefonu komórkowego to po prostu go wyłącza i już
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #5

    Domyślnie

    Witam
    Jeśli będa to konkretne groźby to można zgłosić na Policję. Nastepnie z nakazem do TP i gościu namierzony.

    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Jakby na mnie trafiło, mieliby jasny dowód, że wyborcy PO są w nocy niekulturalni

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał dompodsosnami
    Odkładaj telefon na noc w zupełnie innym pomieszczeniu, żebyś go nie słyszała, tak zresztą powinno się robić dla zdrowia (pole elektromagnetyczne nie powinno działać na nas całą dobę, nie powinno się spać w jednym pomieszczeniu z urządzeniami typu TV, komputer, komórka).
    Życzę spokojnych nocy!
    Telefon który leży i czeka czyli przez który się nie gada praktycznie nie emituje fal elektromagnetycznych. Tak samo jak wyłączony komputer i wyłączony telewizor. Sęk w tym, ze nadajniki telewizyjne i komórkowe emitują ale przed tym nie chroni nas spanie w innym pokoju niż odbiornik

    No ale jeśli człowiek nie jest niewolnikiem telefonu komórkowego to po prostu go wyłącza i już
    O, fajnie, że mogę fachowca zapytać. Bo jak to jest z tym - przecież jak telefon leży np. obok TV, to co jakiś czas w TV rozlega się charakterystyczny dźwięk, oznaczający, że telefon "odświeża" sobie sieć. To w końcu emituje jak się nie gada czy nie? Bo przecież "odświeża".
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #8

    Domyślnie

    numer, z którego dzwoniono był zastrzeżony. nie mogę się zemścić ;( jestem pewna, że nikt znajomy nie wycina takich numerów, dlatego zastanawiam się czemu trafiło na moją komórkę właśnie. to prywatna komórka, ale od wielu lat numer ten sam, więc pewnie jest w miejscach o których pojęcia nie mam.

    a czemu miałabym pisać do TP???? co oni mają do mojej komórki?

  9. #9

    Domyślnie

    a dlaczego nasze posty mają godzinę, której jeszcze niema? jest teraz 16:55, a post ma godzinę 17:55..... kurcze, zaczynam mieć spiskową teorię dziejów

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał listek
    Witam
    Jeśli będa to konkretne groźby to można zgłosić na Policję. Nastepnie z nakazem do TP i gościu namierzony.

    Chyba nie doczytałeś. TP nie ma w moim przekonaniu nic spólnego z telefonami komórkowymi.

    Cytat Napisał LuiLin
    a dlaczego nasze posty mają godzinę, której jeszcze niema? jest teraz 16:55, a post ma godzinę 17:55..... kurcze, zaczynam mieć spiskową teorię dziejów
    Ustaw sobie prawidłową godzinę w profilu.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Bo jak to jest z tym - przecież jak telefon leży np. obok TV, to co jakiś czas w TV rozlega się charakterystyczny dźwięk, oznaczający, że telefon "odświeża" sobie sieć. To w końcu emituje jak się nie gada czy nie? Bo przecież "odświeża".
    Dlatego napisałam, że prawie nie emituje. W porównaniu z tym co lata w eterze to to jest nic. A w eterze mamy setki stacji telewizyjnych i radiowych. Do tego nadajniki telefonii komórkowej. W pobliżu lotnisk na dodatek radary. To cóż znaczy taka mała komóreczka na biurku?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #12

    Domyślnie

    nie wiem kto cię dreczy ale dziekuję za dobry dowcip-mam na pienku z jedna osóbka której zamierzam to zaserwować dzis w nocy
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  13. #13

    Domyślnie

    przemyśl tylko czy nie ma nadciśnienia, bo zawał gotowy ... jeśli nie chcesz mieć nikogo na sumieniu

  14. #14

    Domyślnie

    Sorki. Mój błąd ale procedura ta sama tylko, że z operatorem komórkowym
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  15. #15

    Domyślnie

    A do mnie nikt w nocy sie nie dodzwoni, bo tam gdzie sie wprowazilam nie ma zasiegu
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ale dziwak, kto o 2 35 w nocy wie na kogo glosowal? Czego on sie niby spodziewal?
    Trzeba bylo go zapytac czy to co robi czesc jego terapii. Albo mu zakwakac glosniej niz by sie tego o tej godzinie mogl spodziewac...

  17. #17

    Domyślnie

    A mnie dziś rano obudził klient i musiałem wyjść na dwór w PIŻAMIE.
    Brrrrrrr.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wow! Chyba też bym zapytała, czy to część jego terapii...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #19

    Domyślnie

    w szoku byłam mówiąc szczerze wszystkie dobre odpowiedzi wyleciały mi z głowy najbardziej inteligentna jaka mi przyszła do głowy nie nadaje się do cytowania na forum ale zagadka wciąż nie rozwiązana!

  20. #20

    Domyślnie

    LuiLin, współczuję nerwów.

    Parę razy miałam podobne przygody, choć mniejszego kalibru. W podobnych godzinach zadzwoniła komórka, i jakieś ewidentnie nietrzeźwe dziewczę wypytywało mnie o jakiegoś Tomka z głupim tekstem: "pewnie śpi, nie?" Ponieważ numer mi sie wyświetlił, chcialam do niej oddzwonić za kilka nocy o podobnej porze, żeby spytać, czy tym razem "Tomek" śpi u niej. ale moja kultura wzięła górę Też nie wiem, dlaczego akurat mój numer wybrała.

    No i w poprzednim miejscu zamieszkania (kamienica) mieliśmy gong jako dzwonek do drzwi. Niestety, mój mąż bardzo inteligentnie zainstalowal podświetlany włącznik do dzwonka na korytarzu. Kiedyś, tez koło czwartej nad ranem, gong zaczął niemiłosiernie walić. Po drodze do drzwi - same czarne myśli - komuś coś się stało. Ale nie - właśnie wychodzili goście od sąsiada, i usiłowali na korytarzu zapalić światło. Tyle, że uparcie wciskali nasz gong...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony