dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 80
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    kiedyś miałem głuche telefony. na policji musiałbym skłamać że mi grożono. wtedy ruszyliby temat. inaczej nie chcieli. na szczęście mu się znudziło, ale twardy był. kiedyś chciałem zobaczyć jak długo wytrzyma w tej ciszy. czekałem 40 min. i się rozłączyłem bo mi bateria zaczęła siadać.

  2. #22

    Domyślnie

    Coraz wiecej telefonów ma tzw. czarna liste.
    Wpisujesz do niej numer delikwenta i tel. automatycznie odrzuca takie polaczenia i smsy.
    Bardzo przydatna funkcja.

  3. #23

    Domyślnie

    Ja bym zrobil tak... Skoro to facet hetero to umieściłbym ogłoszenia z tym numerem telefonu na stronach gejowskich...
    A co Ci szkodzi

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    sprawa wygląda tak, że wczoraj po jakichś świńskich sms'ach napisałam mu, że pójdę z tym na policję ....i jest cisza (na razie)

    niby powinnam się cieszyć....ale
    często zastanawiam się kto to jest....
    denerwuje mnie , że ten s.... ma radochę że mnie wkurza i ujdzie mu to bezkarnie podczas kiedy ja się denerwuję , mam jakieś schizy (kiedy wchodzi jakiś klient do biura to myśle czy to on), denerwuje mnie myśl że wkroczył na mój prywatny teren i pozostanie bezkarny ... po prostu chciałabym wiedzieć kim jest i dać mu nauczkę

    czuję dyskomfort na myśl, że ten gnojek może codziennie jest u mnie w biurze i w myślach się nabija.... a ja nic nie mogę na to poradzić
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał luk__25
    Ja bym zrobil tak... Skoro to facet hetero to umieściłbym ogłoszenia z tym numerem telefonu na stronach gejowskich...
    A co Ci szkodzi
    I poznasz zemsty słodki smak...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #26

    Domyślnie

    [quote="dompodsosnami"]
    Cytat Napisał luk__25
    I poznasz zemsty słodki smak...

    nawet jeśli przestanie teraz dzwonić, to nadal bedziesz w niepewności przez jakis czas - mówię Ci, wywiń mu numer, albo my mu życ nie damy, albo dawaj ogłoszenie na "ciekawych" stronach

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Kilkunastu forumowiczów (jakoś nie mogę się przekonać do podobno prawidłowego określenia - forowiczów) ma numer mojej komórki. Dwa razy umiesciłem na forum numer swojej komórki ( do znalezienia w necie tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać) i żadnych nieprzyjemnych telefonów. Tylko miłe. Może jestem szczęśliwcem, że mam tylko przyjaciół?

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    No widzisz....bo Ciebie, Tomku lubią wszyscy najwidoczniej .
    Mnie widocznie nie, bo w pracy jestem straszna zołza .... żartowałam .

    Macie ten numer ( 664623243)... róbcie z nim co chcecie .... fajnie by było żeby może ktoś inteligentnie wyciągnął od niego kim jest...ale jak mówię: próbowałam i nie udało mi się...ani mojemu mężowi.
    I absolutnie nie mówcie od kogo macie ten numer .

    Prosze o wrażenia
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #29

    Domyślnie

    w moim telefonie mam taką opcje, że mogę zablokować niechciany nr. może i w Twoim też da się to ustawić....

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Smoczyco, właśnie się Tobie nagrałem.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    Cytat Napisał luk__25
    Ja bym zrobil tak... Skoro to facet hetero to umieściłbym ogłoszenia z tym numerem telefonu na stronach gejowskich...
    A co Ci szkodzi
    I poznasz zemsty słodki smak...
    Proponujesz lepiej nadstawić drugi policzek....?

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    No widzisz....bo Ciebie, Tomku lubią wszyscy najwidoczniej .
    Mnie widocznie nie, bo w pracy jestem straszna zołza .... żartowałam .

    Macie ten numer ( 664623243)... róbcie z nim co chcecie .... fajnie by było żeby może ktoś inteligentnie wyciągnął od niego kim jest...ale jak mówię: próbowałam i nie udało mi się...ani mojemu mężowi.
    I absolutnie nie mówcie od kogo macie ten numer .

    Prosze o wrażenia
    ale jestes .......
    nie musialas dawac mojego numeru na forum
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    jasssne .... to na pewno nie Ty bo nie wiesz jak się nazywa firma w której pracuję ... wielu ludzi do mnie przychodzi ale jakbyś kogoś zapytała jak się firma nazywa- to ciężko by im było sobie przypomnieć ....a ten dupek wiedział jak się nazywa
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał luk__25
    Cytat Napisał dompodsosnami
    Cytat Napisał luk__25
    Ja bym zrobil tak... Skoro to facet hetero to umieściłbym ogłoszenia z tym numerem telefonu na stronach gejowskich...
    A co Ci szkodzi
    I poznasz zemsty słodki smak...
    Proponujesz lepiej nadstawić drugi policzek....?
    Skąd?! Przecie mówię - zemsty słodki smak...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #35

    Domyślnie

    Aaaa... zrozumiałem, że chodzi o zemstę ze strony tego Romeo

    Daggulka, skoro podejrzewasz że to któryś z Twoich klientów, to rozpocznij w trakcie odwiedzin panów dyskretne wykręcanie tego numeru. A nóż telefon komuś w kieszeni zadzwoni...

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    udało się komuś wydębić imię i nazwisko od drania?
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Wyłączył telefon. Chyba za dużo osób do niego dzwoniło.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    barrrdzo dobrze , ma nauczkę...gamoń
    mysli, że tak bezkarnie będzie ludzi nękał ...to się przeliczył

    dzięki ludziska za dobre serducho
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    teraz dzwon do wszystkich swoich klientow
    niewazne w jakim celu , moze byc z zyczeniami swiatecznymi
    i sprawdz , kto nie odbiera telefonu
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no coś Ty... do 800 ludzi
    bankrutacja totalna

    co prawda mogę ze służbówki ...hm...mimo wszystko nie da rady
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony