dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 80
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    no coś Ty... do 800 ludzi
    bankrutacja totalna
    wysylaj tylko sygnaly
    jak ktorys zadzwoni , powiedz , ze sie pomylilas


    i tak lipa....przeciez nie wiesz co to za klient
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    technicznie niewykonalne
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    technicznie niewykonalne
    Ciekawi mnie jak się skończy ta twoja męczarnia.
    Ja też kiedyś miałem gościa co dawał sygnały do mnie i do żony, już miałem tego dość i zrobiłem ukrycie numeru ze mojego telefonu i też dawałem mu sygnały nawet w nocy jak się przebudziłem , żeby wiedział jak to jest wkurzające. Miesiąc czasu go męczylem, jest już dwa lata i cisza

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    cisza ... nie dzwoni ... nie pisze ....
    Leszko - może to już koniec
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gemini922

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    3

    Domyślnie pomocy

    Własnie szukam pomocy w takiej samej sprawie a mianowicie ktoś z nie znanego mi nr tel pisze sms-y i to nie fajne np daj swoją fotkę, umówmy się i tak dalej. Groziłem, że dam na policję i przez tydzień była cisza i nagle znowu juz mam dość mam zonę dzieci i nieznam tego nr męczy mnie juz to.
    Jezeli w jaki kolwiek sposób mozecie pomóc będę wdzięczny nr 722 169 177

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gemini922

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    3

    Domyślnie pomocy

    dopiero zobaczyłem , że wy to pisaliście 2007 roku pomocy może ktoś mnie usłyszy

  7. #47

    Domyślnie

    Cssssiiiiiiiiiii.......... nie krzycz tak! Trochę cierpliwości, na pewno ktoś odpowie i coś podpowie, już podrzuciłeś wątek..
    A może najszybszym rozwiązaniem byłaby zmiana karty i n-ru tel.? Wiem, że to nie zawsze jest takie proste, ale może warto o tym pomyśleć..
    A`propos... Ten podany numer jest twój, czy tamtego gościa? Bo to niezbyt dobre tak szastać nim na lewo i prawo.. Może stąd kłopoty..

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    A co się będziesz szczypał . Wrzuć numer na czat dla .....tu wpisz... .

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie Re: pomocy

    Cytat Napisał gemini922
    Własnie szukam pomocy w takiej samej sprawie a mianowicie ktoś z nie znanego mi nr tel pisze sms-y i to nie fajne np daj swoją fotkę, umówmy się i tak dalej. Groziłem, że dam na policję i przez tydzień była cisza i nagle znowu juz mam dość mam zonę dzieci i nieznam tego nr męczy mnie juz to.
    Jezeli w jaki kolwiek sposób mozecie pomóc będę wdzięczny nr 722 169 177
    Wiesz co, a to nie jest jakiś mocno płatny nr telefonu?
    Bo są takie "firmy", które prowokują ludzi w ten sposób do wysłania im sms-a (jako odpowiedzi, np. wal się ), a potem okazuje się, że ten sms kosztował 25 zł.
    I oni potrafią tak długo pisać, gdzieś ktos na forum przytaczał artykuł o tym, chyba Retro. Żony wariują i się zakochują, chcą mężów opuszczać, bo tak im potrafią w głowach te sms-y zamącać.
    I to na niewidziane, tylko z tych esów...
    Uważaj więc, nie odpowiadaj czasem na żadne wiadomości, bo może to słono kosztować.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #50

    Domyślnie Re: pomocy

    Cytat Napisał gemini922
    Własnie szukam pomocy w takiej samej sprawie a mianowicie ktoś z nie znanego mi nr tel pisze sms-y i to nie fajne np daj swoją fotkę, umówmy się i tak dalej. Groziłem, że dam na policję i przez tydzień była cisza i nagle znowu juz mam dość mam zonę dzieci i nieznam tego nr męczy mnie juz to.
    Jezeli w jaki kolwiek sposób mozecie pomóc będę wdzięczny nr 722 169 177
    ciekawostka
    pilnie poszukuję do zdjęć panów i panie dobre pieniądze
    Data dodania 06/01/2010
    Adres Poznań
    Mam do zaoferowania atrakcyjną pracę na zlecenie potrzebne nam są kobiety od 18 do 55roku i panowie od 18 do 56 roku robimy katalog, który zrobi furrorę więc zapraszam płacę za zdjęcia dużotel 722169177
    >> http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ178197209

    numer jest w sieci Plus GSM

  11. #51

    Domyślnie

    gemini22
    to Ty chyba bardzo ładny jesteś ?

  12. #52

    Domyślnie

    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/
    No, "ciekawa" stronka

    Ja dostaję takie smsy : cytat : Ajdjp.djhwjatannjjwpdggp
    inny : Gag.djpa.jgdgj.agi.dgjpkrd,p

    Że też komuś chce się takie coś pisać. Wkurza mnie bo to już kilka miesięcy.
    Czasami 4 jeden po drugim. Jak dzwoniłem (kupiłem kartę za 5 zł ) pod numer skąd przychodzą to odzywa się poczta głosowa.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie Re: pomocy

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał gemini922
    Własnie szukam pomocy w takiej samej sprawie a mianowicie ktoś z nie znanego mi nr tel pisze sms-y i to nie fajne np daj swoją fotkę, umówmy się i tak dalej. Groziłem, że dam na policję i przez tydzień była cisza i nagle znowu juz mam dość mam zonę dzieci i nieznam tego nr męczy mnie juz to.
    Jezeli w jaki kolwiek sposób mozecie pomóc będę wdzięczny nr 722 169 177
    ciekawostka
    pilnie poszukuję do zdjęć panów i panie dobre pieniądze
    Data dodania 06/01/2010
    Adres Poznań
    Mam do zaoferowania atrakcyjną pracę na zlecenie potrzebne nam są kobiety od 18 do 55roku i panowie od 18 do 56 roku robimy katalog, który zrobi furrorę więc zapraszam płacę za zdjęcia dużotel 722169177
    >> http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ178197209

    numer jest w sieci Plus GSM
    jaaaaapierniczeeee ... ale jazda

    p.s. łapię się w przedziale wiekowym .... może by tak zadzwonić?
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #55

    Domyślnie

    I pomyśleć, że kiedyś wystarczyło w anonsach dać ogłoszenie w stylu.
    Golf III, r.prod 2003, lekko podrapany tylny zderzak, zarejestrowany cena 2500zł. i nr tel denerwującego delikwenta. Zazwyczaj po drugim ogłoszeniu gość wymiękał.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    są fajne sposoby ....

    u mnie sie uspokoiło jak podałam numer tu na forum ... musiał mieć delikwent wiele propozycji bo z miejsca ustał proceder
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/

    Sprawdziłam sobie swój numer i niestety źle namierzyło


    Miałam kiedyś sytuację, że na domową sekretarkę nagrywała się jakaś kobieta z dziwnymi tekstami. Mąż rozpoznał swoją klientkę. Nadużywała środków wyskokowych i zawsze po nadużyciu sie nagrywała. Pewnie nie tylko nam. Chyba jej zwrócił uwagę, bo przestała.

    Do mnie też kiedyś dzwoniła jakaś kobieta, że niby spotykam sie z jej mężem (z Gdańska ). Nawet gdyby to był Hugh Grant, to by mi sie nie chciało tyle kilometrów jeździć. Dopiero jak zagroziłam, że zgłoszę na policję, przestała. Potem przysłała smsa, że źle spisała numer (o jedną cyfrę się pomyliła) i przeprosiła.

  18. #58

    Domyślnie

    Mi spodobała się porada Listka o bramce internetowej. J tak zrobię. Zobaczymy czy gość zrozumie.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareks
    Mi spodobała się porada Listka o bramce internetowej. J tak zrobię. Zobaczymy czy gość zrozumie.
    Moją przyjaciółkę dręczył kiedyś jakiś delikwent, sms'y, głuche telefony. Wysłałyśmy mu przez bramkę sms'ową "Pana Tadeusza" i "Potop". Z dedykacją Chyba się mocno zaczytał, bo się odczepił.
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał i Magda
    Cytat Napisał dareks
    Mi spodobała się porada Listka o bramce internetowej. J tak zrobię. Zobaczymy czy gość zrozumie.
    Moją przyjaciółkę dręczył kiedyś jakiś delikwent, sms'y, głuche telefony. Wysłałyśmy mu przez bramkę sms'ową "Pana Tadeusza" i "Potop". Z dedykacją Chyba się mocno zaczytał, bo się odczepił.
    świetny pomysł.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony