dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 80
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał piterazim
    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/

    Sprawdziłam sobie swój numer i niestety źle namierzyło
    nie mogłem się powstrzymać - patent genialny jeśli chodzi o żarty biurowe typu
    "chodź zobaczymy gdzie jest twój mąż / żona"
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał piterazim
    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/

    Sprawdziłam sobie swój numer i niestety źle namierzyło
    nie mogłem się powstrzymać - patent genialny jeśli chodzi o żarty biurowe typu
    "chodź zobaczymy gdzie jest twój mąż / żona"
    Właśnie... Misiek jest rzekomo w Sanatorium teraz - wpisałam jego numer i Ja mu dam Sanatorium -niech tylko wróci -pokażę mu dowód mojej nieufności

    Była noc, wszyscy śpią a tutaj stacjonarny dzwoni, wstałam podnosze zaspana słuchawkę i słyszę:
    - cześć kotku
    - słucham -mówię zaspana
    - jak tam koszulka pasuje?
    Odłożyłam słuchawkę i wróciłam do łóżka...
    Ledwo przykryłam się kołderką, znowu dzwoni telefon...
    Podnoszę i pytam:
    - słucham?
    - ufff to ty, bo chyba pomyliłem numery, jakiejś baby pytałem o koszulkę, którą ci kupiłem i wysłałem...
    - taaaa -zapytałam
    - tak - słyszę rozbawiony, męski głos
    - fajna ta twoja koszulka - odpowiadam
    - to cieszę się rybko, że ci się podoba - słyszę w słuchawce
    - ale wiesz co, nie dostałam żadnej koszulki bo znowu pomyliłeś numer
    - ojej przepraszam - usłyszałam i zanim odłożył słuchawkę to powiedział jeszcze:
    o k.... a
    Za momencik znowu sygnał - szybko podniosłam słuchawkę, bo już nie wracałam, miałam przeczucie że zadzwoni znowu
    - halo....
    - to ja, której nie kupiłeś koszulki! - powiedziałam

    Już więcej nie zadzwonił.... a ciekawe jaka ta koszulka była... wróciłam do łóżka a mój mnie pyta - kto to po nocy dzwoni?
    - Jakiś wariat co koszulki kupuje -śpij...
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar reflexes
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    86

    Domyślnie

    Też miałem kiedyś przypadek, że dzwoniła jakaś panna twierdząc, że mnie zna i że jej się tak bardzo podobam (podejrzana jakaś bo ja brzydki jestem) i zaczyna mi nawijać co to ona mi zrobi (miłe rzeczy) jak się z nią spotkam. Zbluzgałem raz, drugi i dała spokój. Dzwoniła na stacjonarny do domu rodziców. Po długiej przerwie zaczeła znowu. Z racji, że jeszcze wtedy mieszkałem z rodzicami udało się jej wyciągnać mój numer komórkowy. I znowu się zaczeły dziwne telefony i propozycje. Kolejna zjobka i dłuższy spokój. W międzyczasie zmiana operatora stacjonarnego i komórkowego. Laska musiała mieć wtyczkę, bo jakoś zdobywała kolejne numery telefonu (durna desperatka jakaś). No i tak się to powtarzało kilka razy. W końcu po bardzo długiej (z 2-3 letniej) przerwie kolejny telefon. Zdziwiłem się bardzo bo już o tej idiotce zapomniałem. Odebrałem raz ja a drugi raz moja żona. Co ciekawe nawet specjalnie jej nie musiała objechać i laska dała na luz. Ostatni telefon z 4 lata temu.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał piterazim
    jeśli chcecie kogoś namierzyć polecam

    http://www.trackapartner.com/

    Sprawdziłam sobie swój numer i niestety źle namierzyło
    nie mogłem się powstrzymać - patent genialny jeśli chodzi o żarty biurowe typu
    "chodź zobaczymy gdzie jest twój mąż / żona"
    Wczoraj pokazałam mężowi i powiedziałam, że wiem co robi o której godzinie

  5. #65

    Domyślnie

    A ja dostałam sms z jednym tylko słowem ("q-va" pisane poprawną polszczyzną).
    Numer nie jest mi znany, godzina jakaś taka środkowo-nocna, sms tylko jeden. Na razie nic z tym nie robię, bo jeden sms molestowaniem nie jest. mam też nadzieję, że brak reakcji jest najlepszą odpowiedzią. Oby!!!

    Edit: literówka
    To takie nieważne...

  6. #66

    Domyślnie

    Dobry wątek,
    czasami mrozi krew w żyłach, a czasmi bawi do łez.


    Cytat Napisał dareks
    Ja dostaję takie smsy : cytat : Ajdjp.djhwjatannjjwpdggp
    inny : Gag.djpa.jgdgj.agi.dgjpkrd,p

    Ooooo, ja też dostaję takie właśnie SMS-y !
    Ale...
    to od Przyjaciółki, jak na bani jest, hahahaha !


    Ja jej wtedy odpisuję : " Co ? "
    A ona : " ghsysjsussjakddusjnskausns ".
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  7. #67

    Domyślnie

    Kiedy się ma Aga (lub Adam ) na imię, to norma i telefony od niemowlęcia w środku nocy: ghu ghu aaaa....
    recydywistów proszę o wpisanie jako pierwszy numer kilku AAA i problem znika
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka dyrektorka
    Kiedy się ma Aga (lub Adam ) na imię, to norma i telefony od niemowlęcia w środku nocy: ghu ghu aaaa....
    recydywistów proszę o wpisanie jako pierwszy numer kilku AAA i problem znika
    O to to! Ja tak mam! Bo jestem z tych na A.

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gemini922

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    ale ten kto podal ten glupi link to naprawdę gratuluję inteligencji myślałem, że poważnie można namierzyć

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGA NR 1
    Dobry wątek,
    czasami mrozi krew w żyłach, a czasmi bawi do łez.


    Cytat Napisał dareks
    Ja dostaję takie smsy : cytat : Ajdjp.djhwjatannjjwpdggp
    inny : Gag.djpa.jgdgj.agi.dgjpkrd,p

    Ooooo, ja też dostaję takie właśnie SMS-y !
    Ale...
    to od Przyjaciółki, jak na bani jest, hahahaha !


    Ja jej wtedy odpisuję : " Co ? "
    A ona : " ghsysjsussjakddusjnskausns ".
    Dostałem jeszcze taki wierszyk :
    "Gdy poznałem Cię
    dziewczyno, Była zima,
    dobrze wiesz,
    Lecz serdeczneTwoje słowa
    Napełniły wiosną mnie !"

    Po tym wysłałem do tego kogoś hurtem 162 sms-y.
    Może się uspokoi.

  11. #71

    Domyślnie

    Albo wręcz odwrotnie - będzie zachwycony takim odzewem.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  12. #72

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    swego czasu tez mialem taki problem. Bardzo skuteczne okazalo sie zalogowanie na czacie jako "napalona17" lub podobne i info na glownym kanale o checi umowienia sie na spotkanie, przez pol godzinki posiedzialem przy czacie pisaszac jako nastolatka ktora szuka wrazen i rozdajac nekajacy mnie numer wszystkim zainteresowanym.
    Operacje powtorzylem przez 3dni i pomoglo.

    A podobna sytuacje mialem tez z jednym z naszych dostawcow, wysylal niechciane maile i sms-y, na poczatku grzecznie poprosilem o zaprzestanie, raz, drugi, trzeci.Nie pomoglo. O tyle o ile z mailem sobie poradzilem (dodajac ich do filtra) tak z telefonem nie bardzo sie dalo i o 2 w nocy przychodzil sms o tresci: nudzisz sie, zagraj i zdobywaj punkty na stronie www.... no i tego juz bylo za wiele. Nastepnego dnia wyslalem im na faks (ten na ktory otrzymuja zamowienia) "Pana Tadeusza" w wersji po angielsku, po czym zadzwonilem i zapytalem czy zycza sobie takze otrzymac slownik angielsko - polski.

    Nie chcieli i laskawie mnie wykreslili z listy. Od ponad roku mam spokoj
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galla

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    heh, poprawiliście mi humor, zdecydowanie
    od wczoraj i ja jestem ofiarą czyjegoś małosmacznego żartu. Szanowny anonim postanowił podręczyć mój telefon swoimi jednoznacznymi propozycjami... No właśnie - anonim... Jak zdobyć jego numer? Dzwonił dopiero kilkanaście razy od wczoraj, więc chyba za wcześnie na mieszanie w to policji? Nie lubię czuć tej bezradności, tego braku możliwości wykorzystania Waszych genialnych pomysłów na rewanż za pomocą AAA, itp
    Ostatnio też jeden z operatorów przegina z reklamą - dzwoni telefon, odbieram a tu wręcz zastraszająco radosna reklama... :/

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    komenda rejonowa policji ....starszy aspirant Nowak ...słucham
    taki tekst ma mój kolega kiedy dzwonią do niego z ukrytych numerów ....podobno efekt jest natychmiastowy ... a on ma przednią zabawę

    w nocy proponuje wyłączać telefony lub włączać milczenie...ja tak robię i noc przespana

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    U mnie nie przejdzie, bo telefon służy mi jako budzik z obowiązkowym czasem na drzemkę. Gdzieś za piątym razem dopiero wstaję

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    U mnie nie przejdzie, bo telefon służy mi jako budzik z obowiązkowym czasem na drzemkę. Gdzieś za piątym razem dopiero wstaję
    telefony w trybie milczy -budzą ustawionym dźwiękiem

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    telefony w trybie milczy -budzą ustawionym dźwiękiem
    No popatrz, całe życie sie człowiek uczy Zaraz sprawdze.

  19. #79

    Domyślnie

    Polecam artykuł na temat sprawdzania kto wysyłał sms https://ktodzwonil.info.pl/kto-wyslal-sms/

  20. #80

    Domyślnie

    jak ktos nie daje Ci spokoju, to trzeba z tym isc na Policję. Przeciez teraz nie ma tak, ze ktos sobie kupi telefon na karte i jest anonimowy, jak to bylo jeszcze kilka lat temu. Teraz jak rejestrujesz nowy numer, to musisz zrobic to za okazaniem dowodu osobistego. I kazdy numer jest przypisany do danej osoby. Jesli zatem ktos Cie neka, to idz na Policje, przedstaw im dowody, a oni juz powinni wiedziec, co z tym dalej zrobic

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony