dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Czym pomalować klinkier?

Jaką farbą możnaq pomalować cegłę klinkierową na zewnątrz?

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

Domyślnie

a czemu farbą? Brzydki jest? Kolor nie ten??

Domyślnie

Właśnie tak- kolor klinkieru " gryzie się " z kolorem dachówki. Dachówki kupiliśmy w promocji kierując sie ceną i nie mysleliśmy że mamy już pewne elementywymurowane z klinkieru- i teraz wszystko razem będzie " jak g... w lesie" jak to powiedział niezapomniany Anioł z Aletrnatywy4.l

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    26

Domyślnie

gówno w lesie powiadasz...

A więc tak: w handlu raczej nie ma specjalnych farb do klinkieru. spróbowałbym to pomalować farbą do dachówek cementowych. Oczywiście nie malowałbym od razu całości (zreszta pogoda nie taka) tylko jedną cegiełkę (w domu) poczekałbym aż ładnie wyschnie i wyrzucił do wiosny na dwór. Jak na wiosne będzie ok to wtedy cała resztę.

Domyślnie

sprawdz w firmie Altaxin. Mają preparaty do konserwacji klienkieru moze maja tez farby do jego malowania ?
    Wielu by stchórzyło, gdyby mieli dostatecznie dużo odwagi

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

Domyślnie

Cytat Napisał coulignon
    gówno w lesie powiadasz...

A więc tak: w handlu raczej nie ma specjalnych farb do klinkieru. spróbowałbym to pomalować farbą do dachówek cementowych.
    a dlaczego betonowych a nie do dachowek ceramicznych ?

26

Domyślnie

bo wydaje mi się (aczkolwiek nie jestem pewien a moja leniwość nie pozwala mi szukać) że tylko dachówki cementowe są sprzedawane w wersji nielakierowanej. Co za tym idzie lakier do nich jest na pewno.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia