dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 91
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1815
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie Komentarze do Tomki budowania

    Witam serdecznie!
    I zapraszam do komentowania naszych wyczynów...

  2. #2

    Domyślnie

    no to jestem
    pisz, pisz,
    pokazuj, pokazuj,
    a my bedziemy
    zaglądać,obgadywać,pocieszać
    i w ogóle wszystko

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Witaj Gosiu w moich skromnych progach! Liczę w przyszłości na Twoje rady , te krytyczne też . Twój domek jest przepiękny, ale ty już o tym wiesz?
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    hej !
    a co to?
    dach dwuspadowy?
    no nie mów że Ci sie podoba

    mówisz, ze mężuś kopał pod fundamenty?
    musze Ci powiedzieć, ze jesli gdzies widzialam tak ladne, rowniótkie wykopaliska to okazało się ze inwestorzy maczali w tym swoje łapki
    to sie nazywa ukochanie domku od podstaw

  5. #5

    Domyślnie

    nieeee
    te wykopy były chyba robione od linijki
    piękne
    jesli chodzi o okna
    nie zauwazylam u siebie takiego zjawiska zeby mi wialo przy oknach, ani tez w poblizu okien nie odczuwam jakiejs roznicy temp.
    Nie mieszkam jeszcze wiec moze jestem nieobiektywna
    ale taki model: okno i drzwi?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    nie rób tak jak w bloku! dobre okna i nie ma problemu, zobacz ile takich drzwi ma editta i chyba nie narzeka
    a co do łazienki: olej pana z wodociągów
    natomiast koniecznie przesun drzwi do sypialni w prawo o jakies 60cm, bedziesz mogła wstawic za drzwiami jakas szafe, a tak to kicha...
    przesunełabym tez okno w sypialni jakies 15cm w prawo, byc moze w kuchni tez tylko w lewo co by bylo symetrycznie a okienko w gospodarczym zrobilabym tej samej wysokosci co w kuchni...
    no i drzwi w kuchni tez bym przesuneła...

    a teraz napisz czy masz juz dosc i czy moge jeszcze pisac w twoich komentarzach
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma

    a teraz napisz czy masz juz dosc i czy moge jeszcze pisac w twoich komentarzach

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bertolo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    517
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Witam
    Tez jestem i podziwiam.
    Twój dziennik pozwoli przekonać moją zone do Azalii
    Na razie wnikliwie studiuje Twoje zmainy u architekta.
    Fundamenty rzeczywiście ładnie równe.
    A co do kupek kamieni, musze zapamietać jak bedę wylewał moje fundamenty.Bedzie niezła zabawa z synem
    Jak sie nie wykończe to sie wykończe ... !!!!
    dziennik
    komentarze

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Nie było mnie tu kilka dni, a tu tyle komentarzy, dziękuję.
    Spóbuję szybciutko odpisać, może uda mi się jeszcze coś dopisać w dzienniku, bo nie wiem kiedy znów się pojawię.
    Przepraszam, ale mam poważne problemy rodzinne

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    malmuc, dach mi pasi, może troszkę za płaski
    a doły też mi się bardzo podobają, równiutkie hihhi i nie od linijki

    Dziewczyny, sprawa okien rozwiązana, na dzień dzisiejszy pozostajemy przy naszych trzyszybowych

    irma napisała
    a teraz napisz czy masz juz dosc i czy moge jeszcze pisac w twoich komentarzach
    Irma, ależ proszę, pisz! Nie obiecuję, że zastosuję sie do wszystkich rad , ale chętnie wysłucham, przemyślę
    Co do okna w sypialni, to właśnie jest w tym miejscu, ze względu na symetrię. Najpierw była wyrysowana kuchnia, tam ładnie okno pośrodku i potem symetrycznie względem drzwi wyjściowych, w sypialni... A tak w ogóle, to jest to strona północna i zastanawiam się nad umieszczeniem drugiego mniejszego okna od zachodu . Co Wy na to?
    Irma, normalnie jestem w szoku, chyba kiedyś na priva o tym pisałam, Ty czytasz w moich myślach... te same przemyślenia... Okno w kotłowni wyższe już zaplanowałam, zamieniam je z tym w gospodarczym na tyłach budynku. Kuchnię też przeprojektowałam,ale o tym napiszę w dzienniku.
    Na koniec dodam, że tych szprosów i tych śmiesznych drzwi zewnętrznych nie będzie, łazienka też zupełnie inaczej ustawiona. To co przedstawia projekt wynikło z pośpiechu i możliwości programu komputerowego...
    Pozdrawiam

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    TomKa, a czy kaloryfer w kuchni chcesz mieć koniecznie?
    z tym zawsze jest problem, by go sensownie umieścić.
    Ja u siebie zrobiłam tylko ogrzewanie podłogowe, z kaloryfera zrezygnowałam.
    Mam nadzieję, że to nie błąd.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Witaj Toluś! Nie mogę wprost uwierzyć , Ty u mnie? Normalnie radocha na całego !
    A propos grzejnika... właśnie o to mi chodziło, gdy pisałam w dzienniku, że to kwestia kasy. Podłogówkę odradził mi kolega-hydraulik, bo chciałam tylko w kuchni, wiatrołapie i łazienkach, a ceny fajnych kaloryferów, będących swoistą ozdobą, powalają na kolana. Pozostał mi tradycyjny grzejnik...
    A, że mam dwoje drzwi w kuchni i zachciankę, żeby zlew nie był pod oknem i żeby stół się zmieścił, i żeby praktycznie i ładnie było, to zaprojektowanie kuchni stało się problemem
    Pozdrawiam

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    TomKa, ja nie z lenistwa, tym bardziej ignorancji rzadko do dzienników zaglądam, ale z braku czasu, zobacz o której godzinie do Ciebie piszę, ech

    Problemy są od tego, by je rozwiązywać, coś wymyślimy, na pewno.
    Pozdrawiam serdecznie i zmykam, trzeba trochę pospać, przed zabieganym tygodniem
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #14

    Domyślnie

    Cześć.
    Wydaje mi sie, że dla praworęcznych dobrze jest jak zlew jest na prawo od kuchenki - wersja 3. A odległość między zlewem a kuchenką chociaz z 80cm licząc w linii prostej, bez zakrętu.

    Kiedyś tez miałam dylemat kuchenny. Długo planowałam, ale ergonomicznie udało mi się ustawić wszystko tak, że nic bym nie zmieniała.

  15. #15

    Domyślnie

    Hej?
    wg mnie
    lodówka w rogu obok drzwi do pom.gosp., potem zlew, ale jak najbardziej oddalony od lodowki, tak zebys miala tam fajny placyk na obrabianie jedzonka, spokojnie 100 cm masz miejsca (jesli dasz zlew 60), na scianie z drzwiami wejsciowymi płyta i okap.
    Chcesz calkowicie oddzielic kuchnie od salonu?
    bo ja mam propozycje zeby nie robic drzwi do kuchni (zostaw takie przejscie bez nadproza) a postawic sciane szeroką na 1,9 m (mysle o scianie ktora dzieli salon z kuchnią ma teraz 3m)
    Zabierz 1,10 od strony pom. gosp. W ten sposob masz lepszą komunikację z salonem.
    Tomka, ja nic z tego nie rozumie , a Ty? rozszyfrowalas mnie ?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Wesołych Swiąt!
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  17. #17

    Domyślnie

    Wesołych Świąt!

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuję za życzenia ... zwłaszcza teraz w tak trudnym dla nas okresie...

Strona 1 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony