dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie sprzedam działkę budowlaną w Niemczech

    Niemcy, sprzedam działkę budowlaną, pow. 550m2 uzbrojoną w wodę, pozostałe media 2m od działki. Piękna, spokojna i bezpieczna okolica. Osiedle domów jednorodzinnych. Odległość ok 7km od granicy. Powierzchnia kwadratu, płaska ustawna. zdjęcia na życzenie. tel 0798384686

  2. #2

    Domyślnie Re: sprzedam działkę budowlaną w Niemczech

    Cytat Napisał furrlady
    Niemcy, sprzedam działkę budowlaną, pow. 550m2 uzbrojoną w wodę, pozostałe media 2m od działki. Piękna, spokojna i bezpieczna okolica. Osiedle domów jednorodzinnych. Odległość ok 7km od granicy. Powierzchnia kwadratu, płaska ustawna. zdjęcia na życzenie. tel 0798384686
    Za ile?
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  3. #3

    Domyślnie

    100ZŁ/M2 DO NEGOCJACJI

  4. #4

    Domyślnie

    witam,
    Niestety oferta została wstrzymana do lutego.
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    A moze jakies inne działki są??
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  6. #6

    Domyślnie lepsza 600 czy 1000m2

    witam,
    przepraszam, że tak późno ale dopiero teraz weszłam na forum Jak pisałam sprzedaż działki została wstrzymana do lutego (nie ma mnie w kraju, a nie chcę załatwiać formalności na odległość). Na sprzedaż będą 2 działki (550m2 kwadratowa i 600 lub 1000m2-prostokąt) obie budowlane. Jak tylko będę mogła je wystawić, napiszę na forum. Mam tylko pytanie, mam okazje dokupić 400m2 do działki 600m (żeby miała 1000m2) czy sądzicie, że większa byłaby lepsza, czy jednak pozostac przy mniejszej??
    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    dokup i podziel na pol. W NIemczech 500 metrow kw. to standart

  8. #8

    Domyślnie

    w sumie dobra myśl..mamy z mężem tylko jeden problem...oboje mowimy po angielsku, niestety żadne z nas po niemiecku więc chyba pozostaje kwestia znalezienia tłumacza...pomysł napewno do przemyślenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony