dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Okna firmy Plastpol- czy ktos zna?

    Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.

  2. #2

    Domyślnie Re: Okna firmy Plastpol- czy ktos zna?

    Cytat Napisał kgasiorowska
    Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.
    Poszukaj o AVANTGARDE, z pewnością znajdziesz.]
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    czytalam niezbyt pochlebne opinie o Avangarde i chyba zdecyduje sie na okna Oknoplastu. Co prawda sa 6 tys drozsze od Plastpolu, ale mam nadzieje ze warto zainwestowac .

  4. #4

    Domyślnie

    Poszukaj Deceunincka będzie lepszy i tańszy.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Piętnować tego typu dzicz!

    Ja mam okna Dobroplastu seria Avantagarde i szału nie robią pod względem estetyki, ale spełniają swoją rolę doskonale i były stosunkowo tanie.

    Zapłaciłbym dużo za okna decydując się na antywłam i wysoką termoizolacyjność połączoną z ciepłym montażem. W przeciwnym przypadku uważam, że nie warto przepłacać.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał kgasiorowska Zobacz post
    Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.
    Znam i polecam. Mam od nich okna od 2 lat i jak do tej pory wszystko spoko. Bardzo szybki i dokładny montaż. Warto być przy ekipie gdy pracuje, bo zdarza się że zaproponują rozwiązanie niekonwencjonalne ale w danej sytuacji dużo korzystniejsze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony