dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie szafki do sufitu?(mała kuchnia)

    Witam , czy w malutkiej kuchni 2 x3 będą pasowły szafki do sufitu i w jakim kolorze , płytki podłogowe są brązowe za porady z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie lepiej by wyglądały niższe ale jeśli z miejscem krucho to chyba mogą być.
    Wg mnie do ciemnej podłogi pasuja szafki w kolorze dośc jasnego drewna, niekoniecznie jednak sosna skandynawska , może byc np. buk czy zbliżone do niego jabłonie, grusze itp.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  3. #3

    Domyślnie Re: szafki do sufitu?(mała kuchnia)

    Cytat Napisał Hanisia
    Witam , czy w malutkiej kuchni 2 x3 będą pasowły szafki do sufitu i w jakim kolorze , płytki podłogowe są brązowe za porady z góry dziękuję
    jasne meble koniecznie!
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  4. #4

    Domyślnie

    Będę miała znacznie większą kuchnię ale planuje szafki górne dac do samego sufitu lub wręcz obniży sufit nad tymi szafkami. Nie znoszę sprzątac kurzu gromadzącego się na tych szafkach. Jeśli nie jesteś przekonana że to będzie wyglądac dobrze w małej kuchni może spóbuj dobrac kolor tych frontów pod kolor ściany - wtedy nie będą tak widoczne...

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki za porady, z powodu małej kuchni teraz przy starych meblach wszystkie sprzęty typu sokowirówka stoja na górnych szafkach, nie podoba mi się taka ekspozycja, szafki do sufitu mogłyby rozwiazać problem, meble jasne mi się podobają , nie mogę sie zdecydować jaki to miałby być kolor , żeby był ponad czasowy

  6. #6

    Domyślnie

    Moja kuchnia jest ciut wieksza, ale z miejscem i tak krucho przez te wszystkie kuchenne duperele. Gorne szafki beda do samego sufitu, kuchnia bedzie czysto biala z szarym dodatkiem tz blat i cokoly... ale ja mam ciemno rozowy polerowany gres w szare mazie na calym parterze, to juz innego koloru nie chce wtykac, kuchnia jest otwarta na pokoj, w pokoju beda biale meble, tak ze pociagne to jako calosc wszystkiego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony