dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Poradzcie prosze z ogrodzeniem dzialki i nerwowym sasiadem.

    Witam,
    odrazu przejde do sedna.

    Przeprowadzilem we wrzesniu rozgraniczenie swojej dzialki (na ktorej juz jest budowa domu) jeden z moich sasiadow nie podpisal rozgraniczenia twierdzac, iz przez moja dzialke biegnie droga do jego pola. Sprawa zostala przekazana dalej do burmistrza, ktory orzekl na moja strone i stwierdzil, ze drogi na zadnych dokumentach nigdy nie bylo i sprawa jest ogolnie bez sensu.

    Sasiad odwolal sie do kolegium odwolawczego od decyzji burmistrza, kolegium wydalo decyzje ostateczna w ktorej podtrzymuje moja i burmistrza strone. Udowadniajac w pismie ze drogi nigdy nie bylo i sasiad nie przedstawil, zadnych dokumentow potwierdzajacych na ten fakt.

    Teraz moje pytanie chce sie w koncu ogrodzic od sasiada czy na podstawie tej decyzji moge w koncu postawic ogrodzenie?

    Nadmienie tylko ze brakuje mi wkopanych dwoch slupkow granicznych z sasiadem, geodeta nie mogl ich wkopac bo czlowiek nie wyrazil zgody no ale teraz jak wszyscy podtrzymuja moje zdanie to co moge grodzic sie w swojej dzialce?

    Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

    Slowiks

  2. #2

    Domyślnie

    Niewiedze zadnych przeszkud zeby sie od takiego sasiada odgrodzic. Sasiad jednak moze nie zgodzić sie na to ze gordzisz sie w granicy, wiec przesuń ogordzenie o kilka centymetrów na swoja zimię i bedziesz miał znim swiety spokój.

  3. #3

    Domyślnie

    bladyy78: dzialke ogrodzilem sasiad juz nie zamierza sie nigdzie odwolywac, a najciekawsze z tego wszystkiego jest, ze opowiedzial cala sprawe znajomemu i stwierdzil, ze upieral sie tak tylko dlatego zeby zepsuc mi nerwy bo skoro sie budujemy to myslal ze cos zyska dla siebie.

    Wniosek kazdy moze sam sobie ulozyc ale dla mnie jest taki, ze nie ma co ustepowac jak ktos juz z zalozenia nie chce slyszec o zadnej wspolpracy ...

  4. #4

    Domyślnie

    No to fajnego masz sąsiada . Najwaznejsze ze wszystko sie zakonczyło po twojej mysli.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony