dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Psy w Korabiewicach jedzą 2 razy w tygodniu.

    Cytuję"

    Bardzo prosimy o wsparcie!!!
    Psy w schronisku w Korabiewicach dostają jedzenie tylko dwa razy w tygodniu. Za chwilę zabraknie i na tyle.
    15-16 grudnia będzie zbiórka suchej karmy dla psów, w Tesco na Górczewskiej, W-wa
    Również karmę można dostarczyć do siedziby Vivy ul.Kopernika 6/8
    Konto do wpłat
    Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
    ul. Kopernika 6/8, 00-367 Warszawa
    49 1370 1109 0000 1706 4838 7303 z dopiskiem Idą święta
    bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa
    SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: MHBFPLPW
    bieżące rozliczenia są tutaj
    Apelujemy o adopcje psów z tego schroniska.
    Nie dajmy im umrzeć!!!!!
    telefon kontaktowy 509 201 218 Olga


    Schronisko w Korabiewicach to jedno z największych polskich schronisk. Obecnie przebywa tam około 800 psów. Sytuacja jest dramatyczna – psy wciąż przybywają, adopcji praktycznie nie ma, brakuje pieniędzy na karmę, leki, sterylki. PSY JEDZĄ TYLKO DWA RAZY W TYGODNIU

    Kiedy w Korabiewcach działała Viktorija Radulovic sytuacja była o wiele lepsza. Teraz nie ma żadnego wolontariusza, który zajmowałby się psami – adopcjami, ogłoszeniami, organizacją zbiórek. Pojedyncze osoby próbują coś zdziałać, ale co może zrobić jedna osoba przy takiej liczbie psów...

    Olga, która zajmuje się kotami spróbowała nagłośnić sprawę. Udało się załatwić króciutki reportaż w radio zet. Króciutki, ale dramatyczny. Posłuchajcie... (plik mp3)
    Danuta, która od pewnego czasu wspomaga finansowo Korabiewice zasponsorowała zakup tony karmy. Niestety rozwiezienie takiej ilości jedzenia po kilkuhektarowym terenie przekracza Jej możliwości . Namówiła do pomocy syna, Jego koleżankę i jeszcze jedną Panią. Jednak cztery osoby to ciągle mało...

    CZY KTOŚ MOŻE POMÓC W ROZWOŻENIU KARMY?
    Akcja zaplanowana jest na najbliższą sobotę. Danusia od 9.00 będzie w schronisku. Chce rozdać psom zakupioną karmę, sprawdzić czy mają wodę, sprawdzić zabezpieczenie przed zimą domów, w których mieszkają psy.

    Przyda się każda para rąk. Im więcej osób przyjedzie pomóc tym więcej psów zje porządny posiłek. Pomóżcie...

    Mapka dojazdu do schroniska jest na stronie http://www.dajmudom.pl/str.php?dz=4 Wszelkie pytania proszę kierować do Danusi [email protected] lub 602 605 408. Ja już od pewnego czasu nie działam w Korabiewicach, czasem pomogę coś przy kotach, ale i to sporadycznie – nie jestem na bieżąco, wątek założyłam na prośbę Danusi."

    http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101815
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  2. #2

    Domyślnie

    Mimo, że całym sercem jestem za rottką, to jednak wstawiam linka do głosowania, na te głodne bidy (w sumie rotty też tam są )

    Nakarmcie psiaki z Korabiewic, zagłosujcie, to zajmie tylko chwilkę, liczy się głos zaznaczony w ankiecie, nie post na fo.

    http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6402
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  3. #3

    Domyślnie

    to głosowanie na krakvecie to jedna wielka ściema.

  4. #4

    Domyślnie

    wiem o tym, jest ustalona kolejka schronisk które mają wygrac, ale..........

    Chociaż, kibicowałam astom bardzo i jeśli Wam się nie udało, to "poza kolejnością" nie uda się chyba nikomu
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie , ale dla czystego sumienia głosowałam.

  6. #6

    Domyślnie

    ja też zagłosowałam choć również mam wrażenie, że to lipa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony