dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lusia17

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Kolizja energetyczna

    Dowiedziałem sie dzis ze musze usunac kolizje energetyczna na mojej działce. Nie wiem o co chodzi Mowili cos o zalozeniu jakis obostrzen na slupach? Czy ktos moze mi poradzic o co tu chodzi i co zrobic Wiem ze trwa to do 6 mies.i kosztuje kilka tysiecy.POMOCY. Dodam jeszcze ze kupilismy dzialke na ktorej stoja dwa słupy n/n czy w zwiazku z tym moge starac sie o jakas rekompsate ??? Bo ich dwa słupy stoja na mojej działce Z gory dziekuje za wszelkie informacje i podpowiedzi. Pozdrawiam
    lusia

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy Twój problem jeszcze aktualny? Miałem i ja podobny. Zerknij na ten wątek, może coś pomoże:
    http://forum.muratordom.pl/400kv-nad...0energetycznea

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lusia17

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jakbys mogł powiedziec ile te obostrzenia Cie kosztowały i czy ZE ma jakas podstawe prawna do tego nakazu wykonania ich przeze mnie.Dzieki za odp. i pozdr.
    lusia

  4. #4

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam (jest to dośc enigmatyczne, bo przestałem sie tym interesowac 3 lata temu) to mówiono mi, iż rózne korporacje energatyczne mają różne podejście to tej kwesti. Innymi słowy moja, zamojska, takie podstawy formalne ma (miała). Dokładniej niestety nie wiem.
    Ja w efekcie tych obostrzeń nie finansowałem. Dokonano mi odbioru i podpisano umowe bez ich wykonania. Prawdę mówiąc nie bardzo wiem jak do tego doszło, bo temat pilotował mój generalny wykonawca - mieszkałem wówczas ponad 300 km od budowy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony