dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Lakierowanie cyklinowanej podłogi (z desek).

    Witam.

    Czym najlepiej malować taką wycyklinowaną podłogę - wałkiem czy pędzlem?

    pozdr

  2. #2

    Domyślnie

    Mój parkieciarz malował pędzlem, takim płaskim ok.8-10 cm szerokim.

  3. #3

    Domyślnie

    witam
    sa jeszcze blachy. Pierwsze dwa razy wlasnie nia, a potem 2x walkiem, wyszlo niezle. A blacha po to aby "ściąć włos" na deskach
    Pozdrowienia
    Andzia_02

  4. #4

    Domyślnie

    Bo cyklinowała mi firma (1 x capon, 2 x lakier domalux clasic), ale chcę sobie jeszcze jedną warstwę dać. Oni to robili wałkiem i nie wiem czy też wałkiem polakierować czy dokładniej bedzie pędzlem?
    Oni perwszą warstę lakieru matowili i czy ja przed tą swoją mam też matowić? Jak tak to papier 200? Czy po matowieniu odkurzać czy tylko przetrzeć czymś?

    pozdr

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo dobrze ze chcesz jeszcze jedna warstwe,2 procz caponu to stanowczo za malo,kladzie sie 3-4.
    zmatowac trzeba kazda warstwe! jesli malujesz polmatem to gradacja 200 powinna byc ok,jesli polysk to radze zastosowac jeszcze drobniejsza,potem odkurzyc i dopiero przetrzec
    ja jestem zwolennikiem pedzla jesli chodzi o wszelakie malowanie drewna,a pomalowalem go tysiace metrow,napewno dotrze tam gdzie walek napewno nie,a lakier na 3 powloce pieknie sie sam rozprowadzi i zadne smugi nie maja prawa sie pokazac jesli oczywiscie bedziesz lakier nakladal w odpowiedni sposob
    pozdrawiam!!!
    Nie dyskutuj z glupkiem bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem wygra doswiadczeniem...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony