dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 70

Temat: Nazwa ulicy

  1. #21

    Domyślnie

    u nas same drzewa. My akurat budujemy przy Świerkowej.

  2. #22

    Domyślnie

    Nasza chyba będzie Morska - na Śląsku !
    Ale Ślązacy zawsze lubili morze - niedaleko jest zresztą Bałtycka i Helska.

  3. #23

    Domyślnie

    Nam radni uchwalili, że od 1 maja nasza nowa ulica będzie Wiosenna. Ja uważam, że powinna być Błotna bo tylko błota tam nie brakuje.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał olek5555
    Nam radni uchwalili, że od 1 maja nasza nowa ulica będzie Wiosenna. Ja uważam, że powinna być Błotna bo tylko błota tam nie brakuje.
    Może liczą ma to, że jak już na ulicę wiosenną zawita wiosna, to błota znikną.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał olek5555
    Nam radni uchwalili, że od 1 maja nasza nowa ulica będzie Wiosenna. Ja uważam, że powinna być Błotna bo tylko błota tam nie brakuje.
    Może liczą ma to, że jak już na ulicę wiosenną zawita wiosna, to błota znikną.
    Tylko ciekawe, która wiosna - bo wiosna 2008 to nie. Na 2008 rok nie ma w projekcie nawet utwardzenia tej drogi - droga istnieje tylko na mapach w urzędzie

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał olek5555
    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał olek5555
    Nam radni uchwalili, że od 1 maja nasza nowa ulica będzie Wiosenna. Ja uważam, że powinna być Błotna bo tylko błota tam nie brakuje.
    Może liczą ma to, że jak już na ulicę wiosenną zawita wiosna, to błota znikną.
    Tylko ciekawe, która wiosna - bo wiosna 2008 to nie. Na 2008 rok nie ma w projekcie nawet utwardzenia tej drogi - droga istnieje tylko na mapach w urzędzie
    Ale ja nie pisałem nic o utwardzeniu tej drogi przez gminę. Takie rzeczy to tylko w Erze Bardziej miałem na myśli wielką moc natury w tym względzie :

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał olek5555
    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał olek5555
    Nam radni uchwalili, że od 1 maja nasza nowa ulica będzie Wiosenna. Ja uważam, że powinna być Błotna bo tylko błota tam nie brakuje.
    Może liczą ma to, że jak już na ulicę wiosenną zawita wiosna, to błota znikną.
    Tylko ciekawe, która wiosna - bo wiosna 2008 to nie. Na 2008 rok nie ma w projekcie nawet utwardzenia tej drogi - droga istnieje tylko na mapach w urzędzie
    Ale ja nie pisałem nic o utwardzeniu tej drogi przez gminę. Takie rzeczy to tylko w Erze Bardziej miałem na myśli wielką moc natury w tym względzie :
    Dzięki za pocieszenia, na chwilę obecną najbardziej przydatne pozostają kalosze

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryba8355

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Świetne te nazwy ja bede mieszkał na Słonecznej .tez mysle że nazwa całkiem całkiem nastrojowa pozdrawiam
    KAżDY MA WYMARZONY DOM

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Ja mam sentyment do nazw ulic od nazwiska. Fajnie mieszkac przy ulicy nazwanej od kogoś mądrego. Moja nie dość że od mądrego to jeszcze dzielnego i zasłużonego choć mało znanego. Chcąc uzyć pełnej nazywy: ul.Generała Augusta Emila Fieldorfa. Dla zainteresowanych postacią: wystarczy kliknąć TU

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie nazwa ulicy

    Witam,
    przewodniczyłem pewnemu Komitetowi, który budował sieć wod-kan. Grupa nieźle współpracowała i w którymś momencie postanowiliśmy nadać nazwę naszej uliczce (18 domów). Zaproponowaliśmy nazwę Bardzo Dobra bo mieszkamy w miejscowości Dobra.
    Motywowaliśmy nasz wybór tym iż chcemy by nazwa ulicy miała rdzeń "dobra".
    Rdzeń przeszedł - nazwa ulicy nie...I budujemy przy ulicy Dobrawki .
    Pozdrawiam spod Szczecina.
    WARTO? WARTO!

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    my na ulicy środkowej. Może i tak sobie ale faktycznie po środku i brzmi nieźle po angielsku middle street . Niedaleko jest jeszcze sesame street i troche im zazdroszczę, ale co tam

  12. #32

    Domyślnie

    Za Gdańskiem widzialam ulice "Wieczornych Mgieł" ... ewentualnie pomyliłam sie i było "Porannych Mgieł". Niemniej obie nazwy urokliwe!

  13. #33
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nika.j

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    110

    Domyślnie

    My jeszcze nie mamy nazwy ulicy, jednak gmina poradziła żebyśmy sami nazwali i tylko przedstawili im propozycję.
    Mojej rodzinie najbardziej podoba się Tęczowa lub Cykady ale Księżycowa też jest niezła.

  14. #34

    Domyślnie

    Cykady na Cykladach....
    mnie się podoba ulica Cykady! tylk może bedą pytać " a kto to był ten cykad?" może wybierzcie nazwę która bedzie coś oznaczać, która będzie opisywać coś charakterystycznego , co jest na Waszej ulicy? może jakies drzewa tam rosną? albo je zamierzacie zasadzic ! niech zostanie po was jakas fajna pamiątka dla potomnych! ulica Trzy Dęby , albo Bukowa, albo Ku Rzece, bo prowadzi do rzeki, takie tam

    ps. ale by było fajnie jakbym mogła sobie nazwać ulicę! zamieszkałabym wtedy przy ulicy Trabantowej! a co!
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601
    mnie się podoba ulica Cykady! tylk może bedą pytać " a kto to był ten cykad?"
    He, he! U mnie na osiedlu jest ulica Jana Styki. Znam gamoni, którzy mówią, że mieszkają na Stykach... Ech...

    My się budujemy przy Szpitalnej, brrrrrrrrr, mam nadzieję na zmianę nazwy. Obok jest Pocztowa.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601
    mnie się podoba ulica Cykady! tylk może bedą pytać " a kto to był ten cykad?"
    He, he! U mnie na osiedlu jest ulica Jana Styki. Znam gamoni, którzy mówią, że mieszkają na Stykach... Ech...

    My się budujemy przy Szpitalnej, brrrrrrrrr, mam nadzieję na zmianę nazwy. Obok jest Pocztowa.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar przemoch
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    a u nas jest tak, że w części północnej od drogi maja być nazwy wywodzące się od roślin a w południowej od sławnych ludzi, mam mieszkać przy kasztanowej na rogu z chabrową
    mój dziennik budowy
    komentarze
    NIE DLA NOWEGO FORUM !!! - WIADOMOŚCI CZYTAM TYLKO Z [email protected]

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nika.j
    My jeszcze nie mamy nazwy ulicy, jednak gmina poradziła żebyśmy sami nazwali i tylko przedstawili im propozycję.
    Mojej rodzinie najbardziej podoba się Tęczowa lub Cykady ale Księżycowa też jest niezła.
    zdecydowanie Ksieżycowa!
    baardzo romantyczna, a zarazem tajemnicza i niezywkla

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601
    Cykady na Cykladach....
    mnie się podoba ulica Cykady! tylk może bedą pytać " a kto to był ten cykad?"
    Cykady to inaczej koniki polne - te duże, zielone

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilemo
    Cytat Napisał Nika.j
    My jeszcze nie mamy nazwy ulicy, jednak gmina poradziła żebyśmy sami nazwali i tylko przedstawili im propozycję.
    Mojej rodzinie najbardziej podoba się Tęczowa lub Cykady ale Księżycowa też jest niezła.
    zdecydowanie Ksieżycowa!
    baardzo romantyczna, a zarazem tajemnicza i niezywkla
    Piękna nazwa

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony