dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie JESZCZE RAZ ;-) - OCIEPLENIE + PŁYTA NA STELAZU

    No wlasnie ile placiliście za ocieplenie poddasza welna 20+5 do tego płyta na stelazu... ?? Czy cena 50 zł/m2 to dużo ?? Wiem ze bylo ale konkretow nie znalazlam Bede wdzieczna za odpowiedz
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Majuniaa

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    33
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Ja placę za ocieplenie wełna 15 plus 5 oraz płyta ze szpachlowaniem - 43 zl. Jak dla mnie to dużo - ale za to robią to dobrze i bardzo szybko.
    Uwazam ze 50 zl to bardzo duzo.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    W moich okolicach biorą za takie ułożenie 45zł/m2.
    Ja płacę mniej za profile i kg bo sama ocieplałam.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  4. #4

    Domyślnie

    ja na wiosnę płaciłem 35 zł. Obecnie podobno biorą 40 zł. W dwóch miejscach były małe poprawki. Robota wygląda porządnie, nigdzie nie widać pęknieć, zobaczymy jak będzie wyglądać po upływie czasu.

  5. #5

    Domyślnie

    normalna cena to 50-65 zł/m2 na gotowo pod malowanie, czyli wełna 2x + folia + profile + płyty + szpachlowanie + grunt
    best regards

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakaowy
    normalna cena to 50-65 zł/m2 na gotowo pod malowanie, czyli wełna 2x + folia + profile + płyty + szpachlowanie + grunt
    Może to normalna cena, ale dla Warszawy bo w mojej miejscowości jest ok. 40 zł. z tym, że w tej cenie nie ma gruntowania.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Jedną ekipę która pytałam o cene podali mi 45zł ale dlatego że to u mnie bo w Wawie nie schodzą ponizej 60
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  8. #8

    Domyślnie

    u mnie poczatkowo chcieli 27zl ale w trakcie roboty podniesli na 30zl bo skosow duzo.Z roboty jestem zadowolony ladnie zrobil a czy bedzie pekac to sie okaze.

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Ja znalazłem solidnego ,który robił u sąsiada i na jakość nie narzekam : wełna +stelaż+wełna+folia+KG+szpachla =20 zł/m2

    Pozdrawiam
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petroniusz
    Ja znalazłem solidnego ,który robił u sąsiada i na jakość nie narzekam : wełna +stelaż+wełna+folia+KG+szpachla =20 zł/m2

    Pozdrawiam
    dawaj namiary - będzie miał u mnie wikt i opierunek
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...35-45zł/m2.....
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petroniusz
    Ja znalazłem solidnego ,który robił u sąsiada i na jakość nie narzekam : wełna +stelaż+wełna+folia+KG+szpachla =20 zł/m2

    Pozdrawiam
    Sprawdz czy napewno masz tam wełnę Nie mozliwe ze za 20zł to zrobił bo wełna jest droższa (chyba ze jakiś cienki bubel był zastosowany i dalej będzie zimno)

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Lotnik ale my podajemy ceny samej robocizny Bez materiału
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #14

    Domyślnie

    Nieistotne, cena 20 zł/m2 jest tak samo abstrakcyjna jak elektrycy po 25 zl czy gładzie gipsowe po 8 zł. I podejrzewam, że tak samo prawdziwa.

    To jedynie powoduje szkody dla Was - inwestorów - bo naczytacie się takich głupot jak w niektórych wątkach tego podforum, a potem przy zetknięciu z realnymi cenami obowiązującymi na rynku, macie wrażenie że każdy chce Was orżnąć, okraść, itp. itd.
    best regards

  15. #15

    Domyślnie

    kakaowy
    Nieistotne, cena 20 zł/m2 jest tak samo abstrakcyjna jak elektrycy po 25 zl czy gładzie gipsowe po 8 zł. I podejrzewam, że tak samo prawdziwa.

    To jedynie powoduje szkody dla Was - inwestorów - bo naczytacie się takich głupot jak w niektórych wątkach tego podforum, a potem przy zetknięciu z realnymi cenami obowiązującymi na rynku, macie wrażenie że każdy chce Was orżnąć, okraść, itp. itd.
    A dlaczego nie może być taka cena? Cena zależy od regionu /z reguły również od miejsca gdzie jest budowa tzn. jeśli ktoś buduje się w dzielnicy uznawanej za bardzo drogą to robotnicy odpowiednio "dostosowują" swoje ceny do miejsca pracy/ i od czasami przerostu ambicji majstra a także od desperacji samego inwestora.
    Co do elektryków to mnie założenie 95 puszek w ścianach /nie licze kabli wystających ze ścian do lamp/ w tym kilka wyłączników schodkowych, jeden krzyżowy i wmurowanie rozdzielni bez podłączenia kosztowało 2300 zł.
    i nie wiem jak się liczy tzw. punkt bo majster liczył wg. stawki godzinowej i się przy tym sprężał w pracy.
    JA za m2 dachu z obróbką płaciłem 25 zł netto a można było znaleźć ekipe za 20 zł i za 35 zł.

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cena 20 zł to oczywiście sama robocizna ,wszystko jest ułożone poprawnie ,wełna też jest.....na swoim miejscu. Najwyższa cena za usługę nie zawsze świadczy o najwyższej jakości. Najważniejsze jest bywanie często na budowie i doglądanie systematyczne roboty, i to najczęściej jak się da .Ja bywałem w domu kilka razy w ciągu dnia i uważam że nie było możliwości czegokolwiek przeoczenia. A facet robi w miarę tanio bo robi sam ,ma doświadczenie i robi sprawnie czyli szybko.
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony