dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie DRZWI PRZESUWNE W SALONIE A KOMINEK

    Czy ktoś może ma drzwi przesuwne z salonu do gabinetu?Bardzo proszę o fotki i jakie firmy polecacie?
    Mam tez wazne pytanie,pokaze napierw zdjecie:





    Po lewej bedzie kominek,zreszta widac dziure u góry w scianie.Czy moge zrobic drzwi przesuwne chowane w zabudowe z regipsu po lewej stronie przy koimnku?ile miejsca nalezy zostawic na takie drzwi -chodzi mi o ich grubosc? I czy nie bedzie jakichs problemów z szynami-przegrzewaniem lub inne? Zależy mi zeby przestrzen otwarcia drzwi byłą jak największa.Obudowa koimnka skonczy sie mniej wiecej 2 pustaki( 50 cm) przed otworem na te drzwi. Drzwi beda 2x 90 wiec zostanie na max schowanie 40 cm .Ja planuje zostawic po 10 cm wystajacych drzwi wiec trzeba schowac te 30 cm drzwi za obudowa koninka Czy macie jakies przeciwskazania?.kominek bedzie taki:

    Po 4 latach wykańczania domu i siebie nawzajem termin przeprowadzki zaczął się zbliżać wielkimi krokami ....ufff )

  2. #2

    Domyślnie

    Zaden ze speców od drzwi mi nie pomoże?Może zbyt chaotycznie napisałam?
    Po 4 latach wykańczania domu i siebie nawzajem termin przeprowadzki zaczął się zbliżać wielkimi krokami ....ufff )

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Założ drzwi od strony gabinetu i po probelemie. Z tej strony to proszenie sie o kłopoty, w montazu i uzytkowaniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony