dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: butla 30 kg

  1. #1

    Domyślnie butla 30 kg

    Macie jakieś namiary gdzie w Warszawie i okolicach można kupić butlę gazową 30 kg ?
    bilczur

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    wrzuć na google nazwy paru dystrybutorów gazu od petrochemii (orlenu) poczynając, przez bp, gaspol, ....
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi o samą butlę, czy gaz? Ja tak kupuję gaz z Progas Eurogaz - mam umowę, butle dzierżawię bezpłatnie. Na działce nie mam miejsca na zbiornik. Jak z nimi zaczynałem, mieli najtańszy gaz, teraz nie wiem. Przy okazji, to bute 33kg, nie 30.
    Jaka piękna katastrofa ...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jprzedworski
    Chodzi o samą butlę, czy gaz? Ja tak kupuję gaz z Progas Eurogaz - mam umowę, butle dzierżawię bezpłatnie. Na działce nie mam miejsca na zbiornik. Jak z nimi zaczynałem, mieli najtańszy gaz, teraz nie wiem. Przy okazji, to bute 33kg, nie 30.
    Czy Ty korzystasz właśnie z tych butli do ogrzewania domu ? ( nie wiem czy dobrze zrozumiałem ) Ja mam zamiar właśnie do tego je wykorzystać do czasu aż podłączą mi gaz. Jak to się sprawdza, na ile wystarcza jedna butla ?

    pozdrawiam
    bilczur

  5. #5

    Domyślnie butla 30kg

    Józefów ,ul Graniczna numer wyleciał mi z głowy ,blisko Wału Miedzeszynskiego Centrum Spawalniictwa

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    ja też korzystam z Progas Eurogaz, wielkie dzięki jprzedworski, jako jedyni mieli jeszcze duże butle. Z pozostałych firm tylko gaspol jest zainteresowany indywidualnymi odbiorcami, ale oni już nie mają "wolnych" butli 33kg. Podobno wszystko poszło dla firm budowlanych i tych z którymi mieli umowy. Niestety Progas nie jest najtańszy, taniej wychodzą np z gaspolu butle 10kg, ale po miesiącu codziennej wymiany butli o godzinie 5 rano i pobudce w zimnym domu, stwierdziliśmy że różnica w cenie nie jest aż tak duża

  7. #7

    Domyślnie

    Ja korzystam z firmy ktora miesci sie przy okopowej (namiary mam w domu)gaz kosztuje 146,00 , za butle wzieli kaucje.. Jak szukałam w grudniu to oni jedyni mieli wolne butle. Dom nieocieplony z zew., tem w domu 10stopni (nie mieszkamy), powierzchnia grzania ok.160m2, butla starcza na 3dni.
    Ania

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał bilczur
    Czy Ty korzystasz właśnie z tych butli do ogrzewania domu ? ( nie wiem czy dobrze zrozumiałem ) Ja mam zamiar właśnie do tego je wykorzystać do czasu aż podłączą mi gaz. Jak to się sprawdza, na ile wystarcza jedna butla ?

    pozdrawiam
    Zgadza się. Też mam prowizorkę - już trzeci rok.
    Trochę to kłopotliwe (jak gaz się skończy w środku nocy), czasochłonne (częste dostawy), niezbyt bezpieczne i drogie. Przy dużych mrozach butla jest na 3 dni, przy mniejszych tydzień, latem (tylko CW) na dwa miesiące. Ostatnia cena propanu 140 netto za butlę.
    Jeszcze jedno - zimą MUSI to być propan.
    Jaka piękna katastrofa ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony