dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    walde_mar

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Elektro-Klim firma godna polecenia

    Chciałbym polecic dobrego wykonawce instalacji elektrycznych firme Elektro-Klim która wykonywala instalacje elektryczne w moim nowo budowanym domu. Na szczególne uznanie zasługuje solidna oraz terminowa realizacja prac oraz słowność i rzetelnośc ze strony właściciela firmy

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    LOL

    przestań pls
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  3. #3

    Domyślnie w 100% prawda

    Pomyślałem, że napiszę o jednym z niewielu solidnych Wykonawców, których ostatnio spotkałem, a tu proszę, ktoś zrobił to przede mną
    Polecam wszystkim firmę Elektro-Klim z Jerzykowa pod Poznaniem. Miałem duży problem z instalacją elektryczną, alarmową i ppoż w kawiarni, którą remontowałem w Okrąglaku. Partacza, który się podjął jej wykonania wyrzuciłem po miesiącu (a propos uwaga na firmę Alarmica i Tomasza Kozłowskiego) i nie mogłem znaleźć nikogo do skończenia plątaniny przewodów. Udało mi się jednak namówić właściciela firmy Pana Przemka Wawrzyńczyka (namiary dostałem od znajomego, któremu robił instalację w domu) i okazało się, że jak wpadła ekipa to zakończyli cały temat w ciągu dwóch dni i to z pomiarami i odbiorem instalacji. Polecam wszystkim tego Wykonawcę, jak się zobowiązuje do czegoś to tak robi. Moim zdaniem europejska klasa i jakość pracy!

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    hahaha

    no po prostu ROTFL

    zaloguj się jeszcze raz i napisz jaki to fajny wykonawca )
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    hahaha

    no po prostu ROTFL
    O co Ci chodzi Sasha?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał kocu
    Cytat Napisał Sasha
    hahaha

    no po prostu ROTFL
    O co Ci chodzi Sasha?
    Chyba sugeruje , zebys wykazal sie odrobina inteligencji przy reklamowaniu siebie
    A tu nic

  7. #7

    Domyślnie

    No to się pomylił! Wkurza mnie, że ktoś już wszystko wie, zanim zapyta o szczegóły? Zapraszam do sprawdzenia! Czekoladziarnia Chocoffee na parterze w Okrąglaku! Jestem właścicielem!Moje nazwisko Tomasz Koc, telefon 691 058 913 A może powinienem zeskanować fakturę z Elektro-klim dla mądralińskich?
    Jest dział gdzie poleca się firmy, a jak ktoś to robi to od razu dostaje zarzut, że reklamuje siebie? To po co ten dział pytam???
    I zanim zarzucicie komuś brak odrobiny inteligencji to zastanówcie się trochę!

  8. #8

    Domyślnie

    A może Sasha generuje posty, żeby sprzedawać stemple??? Im więcej wcinek tym więcej odsłon co???

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Na forum jest pełno tego typu wątków zakładanych przez wykonawców chwalących... siebie.

    Zadzwiające że 1 post który piszesz to pean do wykonawcy a nie np szukanie pomocy przy mediach ))
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  10. #10

    Domyślnie

    No rzeczywiście zadziwiające, że ktoś chce komuś pomóc w dokonaniu dobrego wyboru! W tym kraju to nawet passe! Niech się ludzie męczą z naciągaczami i partaczami! A propos.... napisałem również post na temat gościa, którego nie polecam w tej materii. Pytam po raz kolejny w takim razie: po co to forum???
    I ponawiam zaproszenie do lokalu - chętnie wszystko pokażę niedowiarkom. Informuję również, że z firmą Elektro-Klim nic mnie nie łączy. Po prostu dawno nie widziałem tak sprawnych fachowców. I pewnie zakończę wizyty na tym forum (chociaż chciałem jeszcze polecić parkieciarza) bo widzę, że nie o to tu chodzi. Zresztą ani elektrykom, ani parkieciarzowi nie są potrzebne takie referencje, bo roboty mają w bród

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    już naprawdę mnie rozbawiłeś - bardzo fajnie ze trafiłeś na solidną firmę i chcesz ją polecić, ale do tego typu informacji jest biała lista solidnych wykonawców z wlkp

    podam ci link abyś nie musiał szukać


    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=27801
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  12. #12

    Domyślnie

    Już mi się nie chce. Założyłem, że tytuł "Wykonawca doskonały... i mniej" oznacza, to co oznacza, a tu bezsensowna dyskusja. Dobrze chociaż, że kogoś rozbawiłem

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    No i właśnie doszedłeś do sedna - bo jakoś nie chce mi się wierzyć że wstałeś i rano wpadłeś na pomysł aby zalogować się na muratorze i w pierwszym swoim poście na forum polecić jakąś firmę....

    tak było? Naprawdę? ....
    w sumie jeżeli tak to nie mam powodu ci nie ufać

    a to że akurat przed Tobą powstał podobny post którego autorem był człowiek który również rano wpadł na taki sam pomysł jak ty (czyt: polecić wykonawcę) i do tego tego samego wykonawcę i wyobraź sobie że to był to również jego pierwszy post na forum.

    Zadziwiające, nieprawdaż?
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  14. #14

    Domyślnie

    Człowieku! Mało mnie interesuje, kto przede mną był na forum i czy był pierwszy raz czy nie! Nie sprawdzałem tego, chociaz to rzeczywiście dziwne. Nie musisz wierzyć, że jest jak piszę i po to podałem swoje dane, żebys mógł sobie sprawdzić, skoro jesteś na tym forum Wyrocznią!
    Postanowiłem to napisać, ponieważ Ci ludzie uratowali mi dupę przed kompletnym fiaskiem otwarcia lokalu i jestem im wdzięczny.
    A Tobie płacą tutaj za kontestowanie postów, czy się nudzisz po prostu?

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    sieu wyluzuj
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  16. #16

    Domyślnie

    Czyli nudzisz się po prostu! Fajna zabawa

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    tak, muszę przyznać ze w tej chwili trochę się nudzę i właśnie z nudów przeglądam to forum i czasem znajduję jakiś wykonawców co się reklamują w taki właśnie sposób... jak to określił ktoś wcześniej -> mało inteligentnie

    Czasem warto to przerwać aby ktoś kto wchodzi na to forum pierwszy raz nie poczytał tych informacji za wiarygodne, bo jest w końcu dział ogłoszeń drobnych gdzie można się zareklamować za free i jeszcze zdjęcia wrzucić
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  18. #18

    Domyślnie

    Oczywiście lepiej kogos obrażać będąc na forum incognito. Ja podałem swoje dane, żebyś mógł sprawdzić Panie Wszystowiedzący, a Ty dalej swoje. Mam wrażenie, że to jednak Ty masz kłopoty z poziomem inteligencji

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Oczywiście lepiej kogos obrażać będąc na forum incognito
    Kocu, gdzie cię obraziłem ? Możesz wskazać? Jeżeli wskażesz to przeproszę. Jeżeli tylko sobie tak piszesz (wiem... nuda -> mam to samo) to przestań wpadać w taki ton i się wyluzuj. Wyjaśniłeś wszystko i jest OK.

    Ja podałem swoje dane, żebyś mógł sprawdzić Panie Wszystowiedzący, a Ty dalej swoje
    Nie ma obowiązku podawania swoich danych na publicznym forum i nie widzę takiej potrzeby aby to robić. Pobudki jakimi się kierowałem, pisząc swoje posty, napisałem i jeżeli czegoś nie rozumiesz chętnie wyjaśnię.

    Mam wrażenie, że to jednak Ty masz kłopoty z poziomem inteligencji
    Z zasady nie można mieć kłopotów z poziomem inteligencji -> chyba że mówimy o poziomie adwersarza, ale chyba nie pisałeś o sobie, co ? Obrazić mnie chyba nie chciałeś więc już to zostawmy.
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  20. #20

    Domyślnie

    Kocu, weź przestań.

    Jak pobędziesz tu rok, to staniesz się dla forumowiczów wiarygodny. Tak, jak napisał Sasha: tu NIKT nie wierzy w takie pochwały z ust kogoś, kto stworzył sobie profil na "Muratorze" tylko po to, żeby kogoś pochwalić. A już na pewno nie budowlańców, o których większość z tu obecnych może powiedzieć głównie albo rzeczy złe, albo bardzo złe. Nawet jeśli Twój wykonawca to mistrz świata, chwaleniem go zaszkodzisz mu, bo dla tego grona "dobry budowlaniec" to zjawisko tak rzadko spotykane, że traktuje się je jak bajkę dla dzieci.

    Druga rzecz: firma Ci zrobiła lokal ? OK, to pochwal ją, ale po roku, to jest: po czasie, gdzie mają szansę wyjść ewentualne niedoróbki. Chwalenie "na gorąco" jest mało obiektywne.

    Pozdrawiam

    TJ
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony