dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    W napedzie nic ci nie zamarznie raczej myśle że od dawna nie był serwisowany.Który to rocznik?
    Tu była reklama...

  2. #22

    Domyślnie

    Zalozony w maju ubieglego roku. Kupiony rok wczesniej - troche polezakowal ze wzgledu na opoznienia w budowie plotu.

  3. #23

    Domyślnie

    a kto zakładał ?

    jakieś sprytne fotki by się przydały z tego montażu
    Tu była reklama...

  4. #24

    Domyślnie

    Fotek w tej chwili nie da rady zrobic, jestem daleko od domu (trzeba zarabiac) - a nic takiego co by ukazywalo szczegoly nie mam pod reka. Instalator byl na poziomie, fotokomorki sa, lampa jest, brama ma funkcje furtki, klawiatura bezprzewodowa (do otwierania obu bram przesuwnej i garazowej z zewnatrz plotu), radio steruje tez alarmem (uzbrajanie/ rozbrajanie) - wszystko z pilota 4-kanalowego Nice smilo. Do tego indykacja otwarcia bram w domu, bo z kuchni / salonu nie mam widoku na front posesji. Co do montazu bramy / napedu wydaje sie ze wszystko jest ok, miedzy listwa a zebatka jest malutki luz. Latem dzieci "jezdzily" na bramie wiec jest (byla?) mocna - nie mozna bylo ich oduczyc w normalny sposob (wykorzystywaly przycisk otwierania / zamykania bramy na garazu). Wszystko sie skonczylo wtedy gdy jednemu przykliszczylo nogi miedzy slupkiem klinkierowym a otwierajaca sie brama (na szczescie brama "czujac" opor sama sie zatrzymala).

  5. #25

    Domyślnie

    Z tego co napisałeś to posiadasz napęd z serii NICE ROBUS a nie ROBO
    tylko teraz pytanko czy to napewno jest robus 1000.
    Pytam z tego względu że są to napędy identyczne i występują modele do 200 kg 350 kg 600 kg 1000 kg.

    no i w praktyce dzielisz te wartości przez dwa i dobierasz tak silnik do bramy
    czyli brama 300 kg to siłownik robus 600.
    Tu była reklama...

  6. #26

    Domyślnie

    Naped jest napewno Robo 1000.

  7. #27

    Domyślnie

    no nie wiem .

    robo1000 nie posiada w standardzie funkcji furtki a już napewno nie ma takiej opcji jak wyczucie przeszkody .Takie zabawy z robo 1000 skończyły by się złamaną nóżką dziecka.

    Jest jeszcze taka sprawa że może wcisneli ci sprzęt ze domu handlowego i masz jakiegoś słabiutkiego rokita który wygląda identycznie jak robo 1000.

    opisz jak wyglada ten siłownik i jakie ma barwy.
    Tu była reklama...

  8. #28

    Domyślnie

    Kopula jest zaoblona w kolorze ciemny granat wiec jesli sa watpliwosci to jest to jak piszesz albo Rokit albo Robo. Furtka zostala "dorobiona" poprzez dodanie nastepnego radia w napedzie (karta rozszerzen PIU). Naped kupiony od instalatora, ktory mi to montowal, w srodku byla instrukcja do ro1000, (nie widze celu by mial mi wciskac cos slabszego jesli cenowo niewiele sie roznily te napedy).

  9. #29

    Domyślnie

    nie no nie mam zamiaru się upierać ,poprostu zajmuje się napędami i dlatego rozwinąłem dyskusje.szkoda ze nie ma zdjęć centrali !
    Tu była reklama...

  10. #30

    Domyślnie

    W tej chwili nic nie da sie zrobic - nie napisze przeciez swojej kobiecie ze ma zdjac obudowe i pstryknac fotki Mysle ze spotkalbym sie z pytaniem ""czy mam rowno pod sufitem"

  11. #31

    Domyślnie

    pewnie tak lepiej nie podejmować takiego ryzyka
    Tu była reklama...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony