dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie wybieramy rudzika

    Wybraliśmy z mężem rudzika, choć najpierw chcieliśmy dom z użytkowym poddaszem. Proszę, czy ktoś ma jakieś fotki z budowy? Zastanawiamy się wciąż, czy nie wziąć lustrzanej wersji. Podaję na wszelki wypadek mail: [email protected]
    Zmiany, które planujemy to dwa pokoje w garażu z łazienką, większa kotłownia, ale przesunięta w stronę garazu. Łązienka zamieniona miejscem z pomieszczeniem gospodarczym przy pokoju i wysunięta o jakieś 50 cm w stronę garażu, żeby dać w niej okno lub luksfery. likwidujemy też kominek, albo przesuwamy go na ścianę przy sypialni małżeńskiej.
    Proszę o wszelkie porady. Z góry dziękuję. Projekt uważam za wyśmienity, z bardzo praktycznymi rozwiązaniami, jak zresztą wszystkie autorstwa pana Kowalskiego.
    Pozdrawiam wszystkich rudzikowców

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    aha, i jeszcze dodamy okno przy kuchni na wysokości korytarza, zeby lepiej doświetlić korytarz

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie rudzik

    planujemy z mężem zakup Rudzika. Pisałam z prośbą o odzew na innych podstronach, ale nikt się nie zgłosił.

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wybraliśmy z mężem rudzika, choć najpierw chcieliśmy dom z użytkowym poddaszem. Proszę, czy ktoś ma jakieś fotki z budowy? Zastanawiamy się wciąż, czy nie wziąć lustrzanej wersji. Podaję na wszelki wypadek mail: [email protected]
    Zmiany, które planujemy to dwa pokoje w garażu z łazienką, większa kotłownia, ale przesunięta w stronę garazu. Łązienka zamieniona miejscem z pomieszczeniem gospodarczym przy pokoju i wysunięta o jakieś 50 cm w stronę garażu, żeby dać w niej okno lub luksfery. likwidujemy też kominek, albo przesuwamy go na ścianę przy sypialni małżeńskiej.
    Proszę o wszelkie porady. Z góry dziękuję. Projekt uważam za wyśmienity, z bardzo praktycznymi rozwiązaniami, jak zresztą wszystkie autorstwa pana Kowalskiego.
    w pokoju dziennym przy kuchni okno by dośiwetlić korytarz.
    myślimy o podniesieniu dachu, bo może kiedyś zrobimy poddasze, a poza tym działka jest niżęj niż droga i boimy się wrażeń estetycznych
    Pozdrawiam wszystkich rudzikowców

  5. #25

  6. #26

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie piękny rudzik

    Cudowny dom. Gratuluję! I bardzo dziękuję za piękne zdjęcia. Wciąż zastanawiamy się z mężem, czy nie podnieść dachu i zrobić poddasze. Nasze działka jest na spadku terenu i obawiamy się, że dom będzie "przysadzisty".

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mieliśmy podobny dylemat ,działka ze skosem , dom stoi na najbardziej płaskim terenie ale wydaje mi się że pod naszą góra (20m różnicy wys) już by się przestał prezentować, przy okazji pochylonego terenu to aż szkoda nie zrobić chociaż połowy piwnicy a jak się podniesie jeszcze dach - to zaczyna się robić naprawdę olbrzymi dom
    A na wygląd zewnętrzny domu patrzy się tylko przy wejściu fajnie ma być w środku
    Poddasza to tam wcale nie ma w najwyższym punkcie ok 1,8m !

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie racja

    Nelko, masz całkowitą rację. Dom z zewnątrz jest widziany rzadziej niż wewnątrz i chodzi o wygodę mieszkania w nim. A poza tym mam zamiar zniwelować niedoskonałości roślinami. Już planuję ogród i sad. Co do dachu to szkoda tak dużej płaszczyzny nie wykorzystać na poddasze. Tak myśleliśmy na początku. Potem przekonywałam siebie i kochanego Męża, że bez poddasza będzie ok. Jak już przekonał się on, to potem ja zaczęłam mieć wątpliwości. Ale już się przekonałam, bo teraz mieszkamy w domu z poddaszem i gdy muszę w ciąży schodzić na dół z zawrotami głowy i skurczami brzucha, to schody wydają mi się moim największym wrogiem Poza tym na starość nie mam ochoty się męczyć No i małe dzieci na schodach - katastrofa. Na oddatek wzrastają koszta budowy. A propos, czy mogę się dowiedzieć, ile wam to pochłonęło funduszy? Bardzo pozdrawiam i dziękuję serdecznie za wszelkie info i fotki. Od razu nabraliśmy wiatru w skrzydła.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    My dzisiaj skończyliśmy układanie ,,podłogi'' na strychu i aż się cieszę że jest tam tak nisko , ponieważ na pewno by nas korciło zrobienie poddasza użytkowego
    A wbrew pozorom poszedłby na to fajny pieniądz
    Dokładny koszt na dzień dzisiejszy musiałabym podliczyć ale tak +/- 130 tys już wydaliśmy , i praktycznie jak dotąd wszystkie prace robili nam wykonawcy , wiec kwota jest z ich robocizną.
    A budowa też nas ,,porwała'' ale w bardzo pozytywnym kierunku

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziękuję za wszelkie informacje. Nasz projektant kręci nosem, bo chciał zarobić na indywidualnym projekcie, a my mu rudzika przynieśliśmy Ale mamy trochę zmian, o których pisałam już wcześniej. Pozdrawiam serdecznie. I powodzenia. Miło jest wiedzieć, że ktoś gdzieś tam daleko, w pomorskim buduje coś pięknego.

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lukiasz
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Piaseczno
    Posty
    190

    Domyślnie

    a jest ktos w stanie określić realne koszta surowego zamknietego?
    Wybraliśmy Z10, studio Z500, budujemy!!

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sibaf

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Rudzik WM23

    Czy ktoś już wybudował Rudzika i chce się pochwalić ? Chętnie zobaczę jakieś zdjęcia bo jest ich niewiele w necie a interesuje mnie budowa Rudzika i oczywiście interesuję mnie wszystkie informacje na jeg temat

  14. #34

    Domyślnie

    Ponieważ dostałam listy z pytaniem o Rudzika informuję, że ze względów na plan zagospod. budujemy Oliwkę z HB

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dora28

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    rawicz
    Kod pocztowy
    63-900
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    kupiliśmy projekt Rudzik wersja odbicie lustrzane.

    Zmienialiśmy niewiele- przerobiliśmy garaż na podwójny.

    Jak na razie jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego, ale wydaje się że domek będzie akuratny.

    Może trochę malutkie łazienki i szkoda że w żadnej nie ma okna, ale poza tym wszystko jest sensownie rozplanowane.

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KOSTUCHA

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam pytanko? zainteresował nas projekt RUDZIK WM23 (ODBICIE LUSTRZANE)czy ktoś buduje ten domek kołoRZESZOWA albo ma podobny taki projekt:

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KOSTUCHA

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie rudzik

    witam -czy ktoś buduje RUDZIK WM23 w pobliżu Rzeszowa ,

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafik 77

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    cześc- mam zamiar budowa Rudzika wm 23 ale dopiero na wiosnę przyszłego roku jak dostanę pozwolenie na budowę, dla twojej wiedzy to jastem koło Słupska

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafik 77

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    cześc. Jestem ze słupska i również kupiłem projekt rudzika WM 23 Z budową domu ruszam dopiero na wiosnę 2011r. Jak jesteś juz w trakcie budowy to czy módł byś wysła jakieś fotki jako materiał poglądowy w trakcie mojej budowy domu, i mam pytanie czy dokonałeś jakiś zmian w projekcie, Pozdrawiam

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafik 77

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    częc nelka52, ja równiez kupiłem projekt rudzik wm23 i na wiosne mam zamiar ruszy z budową domu. Masz może więcej zdjęc z budowy, chętnie bym podpatrzył od samego początku budowy gdyż mam zamiar budowac we własnym zakresie moj mail [email protected] Serdecznie pozdrawiam

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony