dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41

    Domyślnie

    Witam, podbijam temat Po długich wyborach i wielu bitwach, Rudzik jest naszym no. 1 - może ktoś z Was może się podzielić opiniami- być może dysponujecie jakimiś materiałami (zdjęcia , wstępne wyceny itd. ) Jeżeli tak bardzo proszę o kontakt- będę tu zaglądać. Raffik 77 - mieszkasz niedaleko -my też chcemy ruszyć w tym roku- będę dopytywać jak idzie

  2. #42

    Domyślnie

    Witam wszystkich, podbijam i tu Rudzik bardzo mi się podoba; wśród wszystkich projektów jakie oglądaliśmy ten zwyciężył-z racji połączenia prostoty bryły ze skromnymi detalami zamkniętymi w ładnej elewacji, powierzchnią w pełni odpowiadającą potrzebom 4 osobowej rodziny i (mam nadzieję ) " ekonomicznością" budowy. Pierwotnie naszym faworytem był Meus ale ponieważ jest większy i droższy, więc budowa musiałaby być odroczona w czasie. A my nie chcemy już czekać Mam nadzieję na jakieś świeże fotki z realizacji, bo to co do tej pory widziałam bardzo mi się podoba i chciałabym zobaczyć, co miłego będzie nas czekało Pozdrawiam

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafik 77

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Smile Rudzik

    Cześc, ja rzeczywiscie ruszam z budową na wiosnę z budową Rudzika, sądze że to dobry wybór gdyz ten projek domku jest estetyczny i w dobrym guście. Mozna w nim cos zmienic ale to we własnym guście. Ja nie robiłem jeszcze własnego kosztorysu budowy z tego powodu iz prawie wszystko będę robił we własnym zakresie, umiejętności, wszystkie koszta będę weryfikował podczas budowy, jak będę w trakcie budowy to przyślę ci zdjęcia, ale sądzę że jak sie w 100% zdecydujesz na ten projek to daj znac to możemy się wymienic pomysłmi jak w środku urządzic aby Rudzik wyglądał jeszcze lepiej, Pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    No dla mnie to projekt bardzo fajny, prosty, gustowny i łączący w sobie nowoczesność formy z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy drewno. Niestety moja druga połowa odrzuca ten projekt i obawiam się, że brakuje mi już siły argumentu. Za kilka dni warunki zabudowy przesądzą co tak naprawdę możemy zbudować na naszym ugorze ale obawiam się, że na parterówkę mamy małe szanse Nie wiem nawet czego szukać jeżeli to nie będzie rudzik. Widziałam dużo projektów ale ja lubię proste i funkcjonalne a takich hmmmm....jakoś nie widzę

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar MMSURP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witam. Jestem właśnie z budową Rudzika na finiszu więc jak chcesz do podeślę Ci parę fotek z mojej budowy. Mój adres [email protected]
    Pozdrawiam Michał
    Ostatnio edytowane przez MMSURP ; 15-03-2011 o 23:08

  6. #46

    Domyślnie

    poszło na prywatnego maila. czekam na odpowiedź i na fotki

  7. #47

    Domyślnie

    no zastój w temacie nam się zrobił......co tam słychać? rafik 77 zacząłeś? MMSURP gdzie się podziałeś?

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar MMSURP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Spokojnie nigdzie nie uciekłem tylko pochłonęła mnie całkowicie budowa oczka wodnego na działce (raczej jeziora jak mówi moja żona - zdjęcia w dzienniku budowy). Co do właściwej budowy to zakończyłem elektrykę i prawdopodobnie w sobotę będę miał ukończone tynki - zdjęcia postaram się wkleić do dziennika.
    Po tynkach biorę sią za instalację CO - podłogówka na całej powierzchni - sam jestem ciekawy jak to się sprawdzi w realu.
    Pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    no bardzo ładnie się rudzik prezentuje staw bardzo okazały czekam na więcej

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arek_ZG

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-381
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie! Zakupilem projekt Rudzika i chciałbym zapytać, czy ktoś z obecnych tu Forumowiczów buduje ten domek w okolicy Zielonej Góry? Drugie pytanie dotyczy ogrzewania podłogowego. Czy ktoś takowe wykonał w tym budynku? Pozdrawiam i proszę o kontakt na mail: [email protected]

  11. #51
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    hubson86

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Czosnów
    Kod pocztowy
    05-152
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Czy buduje lub wybudował ktoś Rudzika na Mazowszu ? Jestem bardzo ciekaw jak się mieszka w tym domu, sam przymierzam się do zakupu tego projektu. Mam milion pytań, ale bardzo chętnie obejrzałbym zdjęcia z budowy, albo sam dom "na żywo"
    Jeśli któryś z forumowiczów byłby taki miły to poproszę o kontakt.
    Pozdrawiam wszystkich

  12. #52

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony