dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 83

Temat: POŚCIEL

  1. #61

    Domyślnie

    A ja mam inne pytanie zwiazane z posciela: mam kupione koldry z Ikea rozmiar 150x200cm. Przymierzam sie do kupienia nowych poszew i zastanawiam sie czy zamowic posciel o szerokosci 140cm czy 160cm. Macie jakies doswiadczenia z dopasowywaniem poscieli do kolder z ikei?
    A tak a propos poscieli, znalazlam "fajny" watek (usmialam sie jak norka )
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...640&a=73649640

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ja na kołdrę 150x200 kupuję pościel właśnie w Ikei, bo mają właśnie ten rozmiar (kołdra kupiona gdzie indziej).

  3. #63

    Domyślnie

    Ale ja nie chce tej poscieli z Ikei, chcialam kupic posciel z Andropolu, a oni maja albo 140 albo 160cm.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    To chyba lepiej kupić szerszą, bo po pierwsze zawsze można prosto zwęzić, a po drugie bez zwężania też jest wygodniej, bo się kołdra nie zwija w środku
    Jak szukałam pościeli do swojej kołderki, to tylko te najdroższe firmy "miewają" taki format i to nie zawsze

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    kurcze - fajna ta pościel z Andropolu...jesli forumowicze ja tak zachwalają - może i ja ją kupię - najpierw wypróbuę na moim synu
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  6. #66

    Domyślnie

    piękna!
    ja bym tylko chciała ją najpierw "pomacać"...

  7. #67

    Domyślnie

    Chciałam was ostrzec, zamówiłam pościel przez sklep internetowy Andropolu i czekam juz 7 tydzień! Oczywiście platnośc była z góry, jak to zazwyczaj bywa przy kupowaniu w necie( zaznaczam,ze kupuje dużo rzeczy przez net- od ksiązek po kuchenke gazowa i nigdy mnie nie spotkało takie coś).
    Dzwoniłam tam pare razy, ale mnie olewaja, zganiaja na poczte. Na poczcie nie moge reklamować, bo nie jestem nadawca przesyłki.

    Nie polecam tego sklepu, chciaz sama pościel jest bardzo ładna i dobrej jakosci. Mozna ja kupic np w Home & You, Lucy Home i tego typu sklepach.
    W sklepie internetowytm jest tansza i to mnie skusiło,zeby tam kupować, ale teraz wolałabym zapłacic te 50 zł wiecej i sie z nimi nie użerać.

  8. #68

    Domyślnie

    kuleczko!!!skąd masz te informacje...robale..... o fuu....teraz to chyba bede spirytem te rzęsy dezynfekować.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  9. #69

    Domyślnie

    Ja zawsze droższe rzeczy to biorę za pobraniem i się wtedy nie martwię że coś do mnie nie dojdzie bo płacę przy odbiorze, polecam tą metode wtedy im tez zależy żeby szybko wysłać towar a wszystkie lepsze firmy wysyłają za pobraniem.

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Kuleczko, a ja chciałam zapytać na czym polega dezynfekcja rzęs? Domestosem je czy jak?

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał variuss
    Chciałam was ostrzec, zamówiłam pościel przez sklep internetowy Andropolu i czekam juz 7 tydzień! Oczywiście platnośc była z góry, jak to zazwyczaj bywa przy kupowaniu w necie( zaznaczam,ze kupuje dużo rzeczy przez net- od ksiązek po kuchenke gazowa i nigdy mnie nie spotkało takie coś).
    Dzwoniłam tam pare razy, ale mnie olewaja, zganiaja na poczte. Na poczcie nie moge reklamować, bo nie jestem nadawca przesyłki.

    Nie polecam tego sklepu, chciaz sama pościel jest bardzo ładna i dobrej jakosci. Mozna ja kupic np w Home & You, Lucy Home i tego typu sklepach.
    W sklepie internetowytm jest tansza i to mnie skusiło,zeby tam kupować, ale teraz wolałabym zapłacic te 50 zł wiecej i sie z nimi nie użerać.
    Wczoraj do mnie dotała przesyłka - nareszcie!
    Nadal jednak nie polecam robienia tam zakupów, bo okazuje sie ze mnie okłamywali, że przesyłka została dawno temu wysłana i że wszystko to wina poczty.
    Naprawde to wysłali to do mnie ledwo 2 dni temu kurierem ( mam na kwitku date nadania).

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anaor
    Ja zawsze droższe rzeczy to biorę za pobraniem i się wtedy nie martwię że coś do mnie nie dojdzie bo płacę przy odbiorze, polecam tą metode wtedy im tez zależy żeby szybko wysłać towar a wszystkie lepsze firmy wysyłają za pobraniem.
    Oczywiście to bezpieczniejsza wersja zakupów, ale ja juz tak przywykłam do płacenia przez net i życia bezgotówkowego że nawet czasem nie mam drobnych 2 zł na jogurt

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apia
    A ja mam inne pytanie zwiazane z posciela: mam kupione koldry z Ikea rozmiar 150x200cm. Przymierzam sie do kupienia nowych poszew i zastanawiam sie czy zamowic posciel o szerokosci 140cm czy 160cm. Macie jakies doswiadczenia z dopasowywaniem poscieli do kolder z ikei?
    Mam posciel 150 a kodre chyba 140 - jest ok - nie rzuca sie w oczy "pustka" tych 5 cm z kazdej strony - to pewnie tez kwestia czy kodra "plaskata" i cienka czy bj. gruba (cieplejsza itp)
    Moja jest raczej z tych chlodniejszych i lekkich (takie lubie) a co zatym idzie niezbyt gruba
    Natomiast mysle ze nie wcisniesz 160 w 150-tke a nawet jak wcisniesz bedzie to brzydko wygladac.

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Dziewczyny chcialam zakupic sobie posciele z flaneli i mam maly problem. Andropol nie ma flaneli w ofercie, a z bielawy nie ma kolorow, ktore mi sie podobaja.
    Odpowiednie kolory flaneli znalazlam na allegro ale troche sie boje, ze bedzie to "szmata" (cena okolo 50 zl).
    Moze ktoras z Was kupowala ostatnio posciel z flaneli i moze podac namiary na sklep internetowy. Bede wdzieczna za kazda informacje.

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Moja córka ostatnio ma zainteresowania orientalne więc dostała taką pościel, która jej sie bardzo podoba:


    Ja lubię różne wzory. Jasne są dla mnie takie swiąteczne. Ciemne klimatyczne. Ogólnie kupuje jak mi się coś podoba. Lubię jak pościel nie tylko jest świeża ale i na taką wygląda. Nie lubie kory, frotte i flaneli. Gładka bawełna lub satyna bawełniana. Sama nie krochmalę poscieli ale lubie spać w takiej
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  16. #76

    Domyślnie

    a ja ostatnio kupowałam pościel w różyczkiw Jysk i jestem zadowolona. Rozmiar 200x200 za 250 zł. Prześcieradła z jerseyu tez maja milusie i w dobrym gatunku, cenie i w kolorach.
    ja własnie lubię pościel babciowatą, z koroneczką, z haftem i jasną.

    A w Jysk maja tez świetne ręczniki frotte

  17. #77
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    romkaaa

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Zakrzewo
    Kod pocztowy
    62-070
    Posty
    1

    Domyślnie

    Podbijam temat, jest tu ktoś? wogole sie na tym nie znam, chciałabym urządzić sypialnie w stylu romantycznym? miałam do tej pory zawsze z ikei, ale tam tak rzadko są nowe wzory, mam wrazenie ze cała Polska ma takie same wystarczy wlaczyc TVN

    Pomożcie, dajcie jakieś nazwy z fajną pościelą

  18. #78

    Domyślnie

    dodałbym do tego zestawienie jeszcze - teściowie podarowali nam taką pościel na rocznicę ślubu. Naprawdę nie spodziewałem się tak pozytywnej zmiany w jakości snu, totalnie zniknął problem typu "za gorąco", "za zimno". Znakomita sprawa - choć trochę droga.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 02-02-2021 o 17:15

  19. #79
    Banned
    alinkowska

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-453
    Posty
    2

    Domyślnie

    Też żyłam w przekonaniu, że pościel bawełniana, to najtańszy i najgorszy rodzaj pościeli, jednak to nie prawda. Przekonałam się do zakupów pościeli online, głównie przez i jest bardzo ok. Najczęściej w domu używamy bawełny, na zimę lubimy flanelę (jeżeli oczywiście będzie zimno, teraz różnie bywa), ewentualnie jeszcze satyna jest ok. Dzieci oczywiście muszą mieć coś w wypasione kolorowe wzory, jakże by inaczej.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-02-2021 o 22:41

  20. #80

    Domyślnie

    Super pościele kupuje w sklepach internetowych. Jest tam duży wybór rozmaitych materiałów, wzorów i kolorów poszewek. Mój ulubiony materiał to bawełna i kora A wzory uwielbiam kwieciste i różne kropeczki
    reklama na FM jest płatna

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony