dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 52
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.027 z 1027

Domyślnie

nie no chciałem podpytać z ta woda bo zrobiłem wolnostojąca
    i też woda zamarznie jak będzie mróz
    ale jak tylko koło zera będzie wężem ogrodowym podpiąć do domu
    ja na razie partyzantka bo tylko sauna wykończona a reszta czeka na ciepłe dni
    i po saunie wychodzimy na zimne powietrze i tez fajnie ale woda szybciej by schłodziła

Domyślnie

Ja zrobiłem mini przebieralnię i prysznic, ale teraz praktycznie nieużywany.
    Ja wyskakuję prosto do zbiornika z wodą, a Żona zamyka pod prysznic do domku
    Przebieralnia służy właściwie jako przedsionek w którym zostawiam klapki, szlafrok i telefon żeby muzyczki posłuchać.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Kod pocztowy
    87-100

Domyślnie

Witam w nowym roku i wielu udanych budów życzę

Tak sobie pomyślałem, że teraz to więcej czasu trwa wejście na forum niż zalogowanie na FB

Sam wiele się z kilku FB grup dowiedziałem, więc czemu i swoją wiedzą się tam nie wymienić

Idealnej grupy nie znalazłem, jak było coś u budowaniu to przytłaczającą część stanowią reklamy firm, które sauny robią zawodowo i opanowały te grupy

Porad takich jak tu oczekujemy jest tam niezbyt dużo

Tak więc dziś założyłem grupę o nazwie

"Sam buduję saunę – PORADNIK i wymiana doświadczeń"

i zachęcam do dołączania

https://www.facebook.com/groups/2828427317422370

Jak macie znajomych, którzy mają wiedzę w tym temacie i też chcą tworzyć grupę, pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą to proszę im przekazywać dalej, zapraszać itd

Ja nawet zrobiłem w arkuszu kalkulacyjnym kosztorys swojej sauny wraz z zestawieniem materiałów. Tam też go udostępnię, to się może innym przydać

Nie wiem co z tego wyjdzie, ale odnoszę wrażenie, że tak będzie łatwiej i bardziej efektywnie

Bez Was się nie uda

Zapraszam
    Ostatnio edytowane przez piotrulex ; 22-01-2021 o 10:50
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Kod pocztowy
    87-100

Domyślnie

Witam

Grupa

Sam buduję saunę – PORADNIK i wymiana doświadczeń

powstała w miniony piątek, po drodze był weekend

Właśnie zapisał się 200 użytkownik, a pierwsi to oczywiście z Muratora

Pomagajmy sobie nawzajem

https://www.facebook.com/groups/2828427317422370

Dziękuję
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Grupa 200.JPG
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	31,2 KB
ID:	452158  
    Ostatnio edytowane przez piotrulex ; 19-01-2021 o 11:40
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku

Dzień dobry.

A może ktoś doświadczenie z saunami zewnętrznymi i wstawianiem witryn zamiast ściany lub części. Chciałbym wstawić taką 15x1,5 metra kub większą i zastanawiam się czy powinna być w profilach drewnianych czy aluminiowych by wytrzymała temperaturę. Czy można w tylko w tej części do relaksu - przebierania, gdzie będzie prysznic. W komercyjnych domkach saunowych widzę, że są takie witryny i pozakrywane ćwierćwałkami. Nie wiem tylko z czego te profile. Chciałbym patrzeć na ogród podczas relaksu. Pozdrawiam.

Domyślnie

Chyba musiały by być jakieś porządne zespolone szyby, żeby nie było dużych strat ciepła.
    Z ciekawości szukałem i nic dedykowanego nie znalazłem, ale to nie znaczy, że nie ma
    Poprawka na sauny kubik jest (niedostępne) duże okno w ramie drewnianej tak jak przy drzwiach.
    Ostatnio edytowane przez Grzegorz 64 ; Wczoraj o 12:21

Domyślnie

Cześć! Bierzemy się za budowę sauny i stoimi przed wyborem pieca. Elektryczny odpada z racji słabego przylącza, ale chciałbym zapewnić sobie jako taką automatykę - czy są piece do saun zasilane olejem opałowym lub na pellet? Możecie jakiś polecić?

Strona 52 z 52

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia