dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 128
  1. #21

    Domyślnie

    Mamy dwoje dzieci 5-cio latkę Natalię i 2,4 latka Filipka. Muszę powiedzieć, że czasem jest ostro... 1,5 roku temu kupowaliśmy mieszkanie w stanie surowym i wybór czegokolwiek do niego graniczył z cudem. Mieszkanie już sprzedaliśmy nie mogliśmy się przyzwyczaić do bloku (choć nowoczesnego,) bo oboje wychowaliśmy się w domkach jednorodzinnych. Teraz mieszkamy z powrotem u moich teściów w domu a od wiosny zaczynamy przygodę z budową. Mój teść mówił nie kupujcie mieszkania ale my chcieliśmy już być na swoim... teraz natomiast mówi "A nie mówiłem" Niech się tak nie cieszy będzie nam budował... Mam tyle wspomnień, że chyba założę dziennik budowy tylko czy ktoś to będzie chciał czytać.....

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    7 i 0,6. Rzeczywiście ciężko, ale się udało.
    Z wózkiem trzeba było latać po składach i hurtowniach, a do murarza to jeszcze z sali porodowej dzwoniłam.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika31
    7 i 0,6. Rzeczywiście ciężko, ale się udało.
    Z wózkiem trzeba było latać po składach i hurtowniach, a do murarza to jeszcze z sali porodowej dzwoniłam.
    niemożliwa jesteś
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #25

    Domyślnie

    Mamy dziewczynkę i chłopca, w wieku 12 i 10 lat.
    Nasze dzieci nie mogą się doczekać przeprowadzki, bo mają teraz wspólny pokój. Można powiedzieć, że trwa między nimi nieustanna wojna domowa z krótkimi przerwami i zawieszeniem broni
    Przyszłe własne pokoje już wybrane i wstępnie umeblowane.
    Dodam, że nasz nowy dom ma na razie tylko fundamenty

  6. #26

    Domyślnie

    Jedno (AŻ lub TYLKO) jak kto woli... syn 7-letni, moja pociecha kochana
    Na więcej już chyba, niestety, za stara jestem
    Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy

  7. #27
    ZW
    Guest
    ZW

    Domyślnie

    Dzieciaki szt 2 asystowały przy większości spotkań z fachowcami tudzież przy nadzorowanych pracach - nawet przy wylewaniu fundametów i stropu. Prace budowlane robiły na nich takie wrażenie że (o dziwo) zachowywały się grzecznie.

    pozdrawiam

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pado

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Poznań /Okolice
    Posty
    834
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Jedno dziecko córeczka : 11 lat skończone

  9. #29

    Domyślnie

    Jedna dziewczynka a daje popalić jak pięcioro. Rok i 8 miesięcy.

  10. #30

    Domyślnie

    Dwoje...córka skończy za niedługo 12 lat i syn 1,5 miesiąca ( spłodzony miesiąc po przeprowadzce do niewykończonego domku...przez co niewykończonego do teraz )

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Córka zaraz 20 lat a syn prawie 19 lat
    a dopiero co szły do komunii

  12. #32

    Domyślnie

    no ja nie posiadam zadnych o ktorych bym wiedział
    ja 30 lat zona 32...chcemy sie wybudowac a potem kto wie - nie zastrzelcie mnie od razu ale jakos mi sie nie spieszy...mamy tylko 2 komputery w domu..po co sobie robic samemu konkurencje
    same wydatki...smycz i odpowiedzialność do konca zycia itd itd zreszta w naszych realniach i z moim charakterem to moze lepiej dla tych przyszłych dzieci ze ich niema

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rybkin
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał szelest
    no ja nie posiadam zadnych o ktorych bym wiedział
    ja 30 lat zona 32...chcemy sie wybudowac a potem kto wie - nie zastrzelcie mnie od razu ale jakos mi sie nie spieszy...mamy tylko 2 komputery w domu..po co sobie robic samemu konkurencje
    same wydatki...smycz i odpowiedzialność do konca zycia itd itd zreszta w naszych realniach i z moim charakterem to moze lepiej dla tych przyszłych dzieci ze ich niema

    Nie chcem nikogo obrazic,alie SZELEST,piszesz jak typowy niemiec,oni tez wola pieska od detska......piszesz ze same wydatki?!a czy jezdzisz rowerem, czy samochodem?Rowerem przyciez taniej........

    Mam dwojke malych dzieci( ( 8 i 1), powiem ze to najwiekszyj skarb ktory posiadam

  14. #34

    Domyślnie

    Moje pociechy to córka 25 i syn 23 . A ja niewiem komu ten dom się buduje dzieciom czy sobie . Ale frajda z budowy jest .

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał rybkin
    Cytat Napisał szelest
    no ja nie posiadam zadnych o ktorych bym wiedział
    ja 30 lat zona 32...chcemy sie wybudowac a potem kto wie - nie zastrzelcie mnie od razu ale jakos mi sie nie spieszy...mamy tylko 2 komputery w domu..po co sobie robic samemu konkurencje
    same wydatki...smycz i odpowiedzialność do konca zycia itd itd zreszta w naszych realniach i z moim charakterem to moze lepiej dla tych przyszłych dzieci ze ich niema

    Nie chcem nikogo obrazic,alie SZELEST,piszesz jak typowy niemiec,oni tez wola pieska od detska......piszesz ze same wydatki?!a czy jezdzisz rowerem, czy samochodem?Rowerem przyciez taniej........

    Mam dwojke malych dzieci( ( 8 i 1), powiem ze to najwiekszyj skarb ktory posiadam
    to kwestia wygody a nie skąpstwa - nie mam dzieci to mnie stac na autko za 300 tys a tak to bym jakims fordziakiem za 100 naginał
    A na powaznie to kwestia priorytetów a nie samego podejscia do pieniedzy i tego co pisałem ODPOWIEDZIALNOŚĆI - ja czasami za siebie nie moge odpowiadac a co dopiero za dzieci - dziecko to nie zabawka jak sie ludziom wydaje - 100 % pracy organicznej jak w pozytiwizmie - jak wychowasz taki pozniej człowiek wyrośnie - czy jestem gotowy na taką odpowiedzialnośći ? napewno nie...

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał samigom
    Nasz Misiek ma 1 rok i 9 miesięcy. Przyznam szczerze, że załatwianie z nim czegokolwiek na budowie/w sklepie/u projektantki graniczy z cudem. Macie rację, czasem wyjazd na budowę jest przyjemnym relaksem po całym dniu biegania za młodym... Dziś trenowaliśmy malowanie, dzięki Bogu, ze w kuchni, bo pokoju mogłabym nie domyć...
    Nasza Gocha mniej wiecej w tym samym wieku...
    Na wieksze wyjscia mam dla niej takie szelki do przypinania do wozka i 5 metrowa wyciagana smycz z blokada. Sprawdza sie znakomicie.
    Inaczej w markecie budowlanym mamy z mezem gonitwe miedzy polkami od jednej drabiny do drugiej i sciaganie jej z wysokosci powyzej naszych glow.
    gg 170627

  17. #37

    Domyślnie

    U nas dwóch chłopaków, prawie 3 lata, a drugi 1 rok i 3 m-ce. Starszy biega, a młody tylko przygląda się... nieco sceptycznie

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Asieks
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    A ja dwie dziewczynki. Starsza 4 lata a młodsza 9 m-cy.

  19. #39

    Domyślnie

    moja córcia Blanka za tydzień skończy rok

  20. #40

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony