dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ludwik_13
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    k. Kołbieli
    Kod pocztowy
    05-340
    Posty
    431
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Poduszki z pianki, dostosowane do spania na boku lub plecach , z IkEA.
    Używamy od kilku lat, śpi się super, tylko powłoczki z IKEA (białe) są byle jakie, żółkną.
    Rozmiary pościeli z IKEA mi pasują, tylko trzeba się przestawić.
    Dla mnie np. pojedyncza kołdra 140 cm jest za wąska a 150 cm (IKEA) jest OK.

  2. #22
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Kołdra minimum 160 szerokości.......ale niezbyt gruba . A potem już tylko ZAPIECEK !
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	A Piec+zapiecek.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	362926  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 01-08-2016 o 10:31
    Darek B

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonkaD Zobacz post
    Ja kupowałam materac w Agacie i muszę powiedzieć, że lepiej nie słuchać pracowników którzy doradzają w wyborze. Ja wtedy za poradą pracownika kupiłam materac wyłącznie dla siebie o twardości H3, a ważyłam 65 kg. Jest zdecydowanie za twardy. Ale jeżeli chodzi o samą transakcję i dostawę z wniesieniem do domu, to tutaj wszystko było idealnie.
    Jakiś czas później szukałam poduszki i trafiłam do innego sklepu, w którym nie dość że kupiłam idealną poduszkę, to jeszcze położyłam się na tym samym materacu który kupiłam i pracownik sklepu w sposób profesjonalny wytłumaczył mi, dlaczego źle mi się na nim śpi. Wtedy dopiero zraziłam się do pracowników w Agacie.
    Możesz napisać co Ci pracownik w tym innym sklepie wyjaśnił, jak wytłumaczył, że Ci się źle śpi?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony