dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosik83

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    6

    Domyślnie foty

    Gdzie dokładnie na naszej klasie mogę zobaczyć "gargamela"??
    My zaczniemy budowę dopiero pod koniec czerwca Mam już dosyć tej papierologii
    Pozdrawiam

  2. #22

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosik83

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    6

    Domyślnie :)

    Dziękuję Szybciuko wam to idzie. Tak dalej to święta będą w "gargamelu"

  4. #24

    Domyślnie

    czy ktoś już zaczął budować gargamlea ? czy ja jestem jedyny ? Z chęcią zobacze inne zdjecia niż swoje. Pozdrawiam i zapraszam do prezentacji fotek z placu budowy

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szejk01

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Gargamel z garażem

    Witam! Na wiosnę mam zamiar budować dom gargamel z garażem. Czy może ktos podzielić sie doświadczeniami związanymi z budową? Jestem z Wrocławia moze ktoś z okolic już taki dom wybudował lub jest w trakcie? Z góry dziękuje!

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    geniusia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie GARGUŚ

    Czy ktoś z was ma jakieś nowe zdjątka z budowy GARGAMELKA?

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    geniusia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie GARGUŚ

    Czy ten wątek już obumarł?? Napiszcie jak się miewają wasze Gargamelki! Najlepiej jakieś fotki dla przyszłych GARGAMELOWICZÓW dajcie!

  8. #28

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosik83

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam. Jestem w trakcie budowania gargamela z garażem. Zdjęcia z budowy można zobaczyć na portalu nasza klasa "gargamel z garażem" kudowa zdrój

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    geniusia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie i co z tym gargamelkiem??

    Ej dajcie ludzie znać jak idzie budowa waszych Gargamelków?!

  11. #31

    Domyślnie

    leje że robić się nic nie chce nawet grilla się robić nie chce pozdrawiam i zapraszam na nasza klase

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasia1010

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    Załom
    Posty
    53

    Domyślnie

    Witam marrcella278 chciałabym dowiedziec się coś więcej na temat gargamelka jakie wprowadziliście zmiany????. Mam zamiar kupic ten projekt, niestety na naszej klasie nie mogę zobaczyc Twoich zdjęc pozdrawiam Kasia

  13. #33

    Domyślnie

    by ogladać zdjęcia trzeba zaprosić mie do swoich znajomych - jeśli masz zaznaczone w opcjach nie zapraszam kont fikcyjnych to musisz wyłączyc tą opcje pozdrawaim P>S. w moich znajomych sa inne osoby co daja fotki z budowy gargamela

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasia1010

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    Załom
    Posty
    53

    Domyślnie

    Witam wszystkich gargamelków
    mam pytanko do jęczyduszy czy wybudował pan już ten domek?? i jeżeli można się dowiedzie ile wyniósł pana koszt poszczególnych etapów tzn. stan surowy otwarty, zamknięty i końcowy ( orientacyjnie byłabym bardzo wdzięczna), bo ja właśnie jestem na etapie załatwiania papierów do pozwolenia na budowę mam zamiar ruszyc na wiosnę nast.roku mam nadzieję pozdrawiam

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Olga K

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich.Jestem zainteresowana budowa domu z projektu gargamel.Czy ktos z Panstwa moglby udostepnic mi zdjecia zdjecia z budowy oraz przyblizyc mi orientacyjne koszty budowy tego domu.Dolaczylam do grupy znajomych garamela na nk jednakze zdjecia sa zablokowane i niestety nie udalo mi sie podejrzec osiagniec budujacych ten domek.Osoby mogace udzielic jakiekolwiek informacje prosze o kontakt.Z gory dziekuje i pozdrawiam
    OLGA K

  16. #36

    Domyślnie

    osoby dodane do listy znajomych maja dostep do galerii zdjec z budowy domu Jesli nie zostalas zaproszona do znajomych to galeria jest zablokowana

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szejk01

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    jestem w trakcie budowy gargamela i moge udostepnic zdjecia a takze odpowiedziec na wasze pytania! w razie pytan prosze pisac na meila [email protected]

  18. #38

    Domyślnie

    PUK PUK....czy ktos buduje ten domek?
    )))))))))))

  19. #39

    Domyślnie

    Widzę, że już kilka osób zdecydowało się na Gargamela, jak Wam się w nich mieszka?
    Sam decyduje się powoli na budowę swojego, a słyszałem że Projekty z MG Projekt są bardzo dobre. Potwierdzacie? Doradzicie mi Gargamela, jeżeli mam 4 osobową rodzinę, a możliwe że zamieszka także z nami babcia.
    Pozdrawiam

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wybierając dom w którym zamieszka senior musisz uwzględnić dla niego odosobniony kącik - miejsce, obok którego nie będa biegać dzieci czy też za ścianą nie będzie telewizora.

    I parter Gargamela jest ładnie rozplanowany, jesli rozpatrujemy projekt pod tym względem.
    Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłoby oddzielenie częsci babci od pozostałej częsci domu oraz łazienka dostosowana do osób niepełnosprawnych lub zniedołęzniałych - tak, aby można było do łazienki wjechać ewentualnie wózkiem. I pokój mógłby być tak z min 15 m, żeby prócz łózka i szafy weszły ze dwa fotele i stoliczek, gdyby babcia zechciała zaprosić do siebie swoją koleżankę.

    Ze względu na energoooszczędnośc zastanowiłabym się nad układem okien względem stron świata - w tej chwili jest ich sporo i sa na kazdej ścianie.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-09-2012 o 17:11

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony