dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Gdzie przechowujecie pościel i ręczniki?

    Planowałam przechowywać je w garderobie ale ostatnio wizytowała nasz domek teściowa i gdy usłyszła, że w sypialni będzie tylko łóżko, szafki nocne, toaletka i może komoda na drobiazgi to z oburzeniem zapytała: "A pościel i ręczniki gdzie? Przecież nie w garderobie z ubraniami!!! No i teraz już nie wiem, jest coś złego w trzymaniu tych rzeczy w garderobie?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Ja tez nie rozumiem dlaczego poscieli nie mozna trzymac w garderobie. Planuje zrobic szafe na reczniki, posciel w pralni.

  3. #3

    Domyślnie

    my będziemy mieli osobne nieduże pomieszczenie przeznaczone na takie rzeczy jak zapasową pościel i ręczniki, taką bieliźniarkę

  4. #4

    Domyślnie

    no to fajnie, ze sa osoby, ktore maja osobna bielizniarke, ale jesli ktos napisze, ze to konieczne, to sie bardzo ubawie

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    177

    Domyślnie

    Ebryde - na pewno nic złego w trzymaniu bielizny pościelowej w garderobie - nie ma
    my będziemy ją trzymać pewnie w szafie w wiatrołapie na razie, a później pomyślimy co dalej (nie wykańczamy całego domku od razu)
    skończyć budowę i nie zwariować....
    Dziennik budowy oraz Komentarze

  6. #6

    Domyślnie

    reczniki - w łazience. Będzie tam osobna szafka na ręczniki.
    Posciel w szafe wnękowej na korytarzu.
    W 40m nie poszaleje z bieliźniarką ;o)

  7. #7

    Domyślnie

    po pierwsze "wizytowała" bardzo trafne i humorystyczne i to oburzenie też widzę.
    a po drugie dlaczego nie w garderobie? bo teściowa/mama/przyjciółka/sąsiadka (niepotrzebne skeślić) tak mówi? ja tak właśnie planuję! a w łazience to tylko dwa, na najbliższą zmianę albo awaryjną sytuację a reszta, do garderoby marsz!!!
    chciałoby sie napisac nie słuchaj teściowej ale prawda jest taka że to ty bedziesz tam mieszkac i to to bie ma być ładnie i wygodnie z tymi ręcznikami w garderobie! i przestronną niezagraconą sypialnią. Wiem że łatwo się mówi a tu zewsząd naciski i uwagi ale dla włąsnego zdorowia psychicznego warto zacząć tak myśleć.
    dygresyjka:
    my budujący oprócz zmagania sie z betonem, stalą i cenami robocizny musimy też często zmienić podejście innych, najblizszych do naszej nowej sytuacji. BO teraz budujecie dom! Ciągle jeszcze jest to w opinii społecznej uważane za niewiadomo jaki skok na drabinie społecznej, dom równa się niewiadomo jaki luskus, Blake Carrington tez przeciez mieszkał w domu. W domu musi bć tak i tak bo to dom! W tym całym budowlanym szumie informacyjnym bardzo łatwo dac się zwariować! cąły czas myślimy na najwyższych obrotach, (ile cm styro, folia czy deskowanie, współczynniki k i inne u) więc jak ktoś wyskakuje z jakąś pierdołą ( bo tak z przymrużeniem oka można powiedziec że to pierdoła) typu, gdzie trzymać ręczniki albo papier toaletowy to robi się mętlik!

    Edybre! jak masz sensownie zaplanowaną w domu jakąkolwiek przestrzeń na przechowywanie różności to nic się nie martw, miejsce na reczniki i pościel się znajdzie! i nie ważne czy w graderobie czy w łązience! najprwdopodobniej wyjdzie w praniu co jest dla ciebie wygodniejsze!
    sorry za wywody w wątku o ręcznikach
    pozdrawiam!
    ps. beton i stal mnie przesosły więć podchodzę do całego tego budowania bardziej juz filozoficznie mąż zbuduje a ja udomowie.
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dekanopl

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-465
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja wolę przechowywać pościele i ręczniki w osobnej szafce w pralni, to praktyczne rozwiązanie skoro i tak pościele piorę z pościelami, ręczniki z ręcznikami i nie mieszam tego z ubraniami. Przy okazji zawsze widzę dokładnie ile mam jeszcze świeżych i kiedy zaplanować pranie, żeby był zapas, jednych i drugich
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-03-2022 o 14:09

  9. #9
    Banned
    Norwis89

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-180
    Posty
    7

    Domyślnie

    W pralni mamy szafkę do przechowywania takich rzeczy

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Markoz91

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-166
    Posty
    13

    Domyślnie

    Mam o tyle szczęście, że mogłem wygospodarować miejsce na pralnię, a w niej miejsce na szafkę, w której wygodnie można przechowywać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony