dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie KAN Therm - PexAlPex CO podłogówka - Czy to dobry producent

    Bardzo mało jest na forum o tej firmie, a o dziwo już mam trzecia wycene na tym systemie. Czy to dobra firma jesli chodzi o CO, podlogowke? Ceny maja calkiem niezle w porownaniu do takiego Rehau .

    W gre raczej wchodzi pex-al-pex niz sam gruby pex dla CO i Podłogówki.



    http://www.kan.com.pl/

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    rura belgijskiej firmy Henco, to właśnie jest Kan,
    bardzo dobra rura,
    z resztą

  3. #3

    Domyślnie

    Kan sam nie robi tych rurek? Byłem pewien ze to w calosci polski system. Piszesz o tej pex-al-pex?

  4. #4

    Domyślnie

    Również mam podłogówkę KANa, dzwoniłem do ich przedstawiciela i powiedzial, że rurki są robione w Szwajcarii...
    Poza tym, wszyscy instalatorzy z którymi rozmawiałem pozytywnie się o tej firmie wypowiadali.
    pozdrawiam

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Mój Wuj na tym pracuje i poleca.
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  6. #6

    Domyślnie

    A ja mam inne pytanie.
    Czy mając rurki pex/alu/pex np KAN-a muszę używać ich kolanek i trójników, czy mogę kupić od innego producenta?
    GG 2971919

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Mimo że średnice są takie same to zawsze powinno kupować się komplet zwłaszcza jeśli złączki będą zalane betonem Lepiej nie kombinować
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  8. #8

    Domyślnie

    w latach 1998-2000 trochę dorabiałem w firmie zakładającej instalacje i właśnie kan-owskie, trochę jeszcze wtedy nowatorskie pexy itp
    i moje wrażenie z tamtych czasow: firma porządna, matreiały też, zero problmów z montażem czy próbami ciśnieniowymi, szkolenie bezplatne dla instalatorów i inwestorów w siedzibie tez odbyliśmy
    i p oprawie 10-ciu latach kilka instalacji wtedy zrobionych z których uzytkownikami/włascicielami jestem w kontakcie działa do dziś bezproblemowo (podłogóka, grzejniki, woda w pex, różne konfiguracje, piony i rozdzielacze, kombinacje pex z pcv w pionach, kształtki do pex prasowane lub skręcane)
    firma sie rozwija ostro ostatnio dużo eksportując więc chyba tandety nie odwala (Kleosin znajduje się całkiem niedaleko wiec wieci się rozchodza po okolicy )

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony