dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    na istniejšcym od prawie 5 lat płocie pojawia się biały nalot. Nie jest to pleœń raczej coœ z zaprawy(nie jest słone) czy ktoœ ma coœ na to białe diabelstwo????

  2. #2

    Domyślnie

    czy jest to klinkier czy cegła elewacyjna powszechnie zwana klinkierem?

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    właœciwie to nie wiem na 100% ,sšdze że jest to klinkier

  4. #4

    Domyślnie

    tak naprawdę to nie ma na to sposobu .Są jedynie metody doraźne. z doświadczenia powiem ci,że jest mnóstwo preparatów na rynku, ale trzeba je dobierać konkretnie do konkretnych wykwitów nie ma co kupować w ciemno. spróbuj roztworem wodnym octu lub octem (w przypadkach mi znanych jedynie to pomagało).
    Hej!

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Miro - podeślij mi swoją emalię to Ci wyślę zeskanowaną reklamówkę ex Boral'a. Oni podawają kilkanaście specyfików zależnie od typu plam, oraz związane z nimi zagrożenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Słyszałen że do zapraw do klejenia klinkieru nie powinno się używać wapna. Trzeba dodawać do zapraw plastyfikatory podobne do tych antymrozowych
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Szadam .
    dobrze słyszałeś

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    dzieki spróbuje z tym octem, co do zaprawy to nie wiem jaka była, a raczej na rozbiórkę, płotu się nie zanosi, na raŸka

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    dzieki spróbuje z tym octem, co do zaprawy to nie wiem jaka była, a raczej na rozbiórkę, płotu się nie zanosi, na raŸka

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Akcja protestacyjna - musiałeś tu zaglądnąć !?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony