dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 197
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Krystynko, ja napisze Ci tylko tak, ze masz duzo racji, ale jakbym miala mieszkac w Polsce, to by mnie nigdy na tym forum nie bylo, bo by mnie nigdy chyba na wybudowanie wlasnego domu nie bylo stac. No, moze w wieku 40 lat. A ja mam teraz 27

    No i niestety w naszej sytuacji trzeba poswiecic cos, aby osiagnac cos innego.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał kotecek
    Krystynko, ja napisze Ci tylko tak, ze masz duzo racji, ale jakbym miala mieszkac w Polsce, to by mnie nigdy na tym forum nie bylo, bo by mnie nigdy chyba na wybudowanie wlasnego domu nie bylo stac. No, moze w wieku 40 lat. A ja mam teraz 27

    No i niestety w naszej sytuacji trzeba poswiecic cos, aby osiagnac cos innego.
    To fakt Kotecek mało kto z Nas mieszkając w kraju rzucił by się na tak głęboką wodę jak budowa domu a emigracja daje takie mozliwości i wiele innych

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał burifanek
    To fakt Kotecek mało kto z Nas mieszkając w kraju rzucił by się na tak głęboką wodę jak budowa domu a emigracja daje takie mozliwości i wiele innych
    To tylko ciekawe dlaczego nas tak dużo mieszka i buduje w Polsce...

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał burifanek
    To fakt Kotecek mało kto z Nas mieszkając w kraju rzucił by się na tak głęboką wodę jak budowa domu a emigracja daje takie mozliwości i wiele innych
    To tylko ciekawe dlaczego nas tak dużo mieszka i buduje w Polsce...
    Pisząc "Nas" ,Burifankowi chodziło o tych ,którzy są za granicą,bo w Polsce nie mieli perspektyw lub za granicą mieli lepsze,a nie o tych co w Poslce im się wiedzie,bo bez wątpienia biedni domów nie budują.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monja

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    Znalazłam swojego posta w Muratorze-super!!!
    Byłam w Polsce przez 2 miesiące aby dopilnować budowy, całe szczęście- gdyby mnie tam nie było...strach pomyśleć. Wnioski: nikomu nie można zaufać.
    Budowlańcy traktowali mnie jak głupią kozę, przygotowywałam się teoretycznie przez kilka miesiecy, ale na wszystkie moje uwagi odpowiadali że się nie znam.Dopiero jak wzywałam kierownika budowy i on przyznawal mi rację, miękli. Jestem niezadowolona i mam poczucie straty....Na jesień zostawiłam łazienki i podłogi.Wykonawcą ma być przyjaciel znajomych, widziałam jego pracę i zapowiada się ok. Ale co tu dużo gadać, w przypadku budowlańców też mialo być super....
    A czego się nauczyłam- pięknie mówię brzydkie słowa .
    Domek stoi...piękny widok z balkonu na zatokę Wrzosowską i do morza tylko 700m.
    Przykre ale z przyjemnością wróciłam do Szkocji.
    Pozdrawiam M
    Budowa....

  6. #46

    Domyślnie

    ehhhh a mnie to dopiero czeka.

    monja: widok na morze , bezcenne, to wynagrodzi ci te wszystkie stresy!


    jak ja bym chciała dom nad morzem, jak sobie patrzę na te irlandzkie rezydencje na klifach, to ojej! ale im zazdroszczę. Z mojego przyszłego domu mam mieć 15 km

    a tak nawiasem mówiac to popatrzyłam sobie dziś na ceny domów w moim mieście w polsce i tak z grubsza dom w okolicach Kilkenny można mieć za tyle samo! jakoś to dziwne! a życie w Irlandii tańsze!
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał monja
    Przykre ale z przyjemnością wróciłam do Szkocji.
    Pozdrawiam M
    Cholercia, a ja to bym juz najchetniej nie wracala do IRL, tyle, ze wiem, ze musze zarobic na Chatke bo inaczej same gole mury bede miala...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał emi601
    ehhhh a mnie to dopiero czeka.

    monja: widok na morze , bezcenne, to wynagrodzi ci te wszystkie stresy!


    jak ja bym chciała dom nad morzem, jak sobie patrzę na te irlandzkie rezydencje na klifach, to ojej! ale im zazdroszczę. Z mojego przyszłego domu mam mieć 15 km

    a tak nawiasem mówiac to popatrzyłam sobie dziś na ceny domów w moim mieście w polsce i tak z grubsza dom w okolicach Kilkenny można mieć za tyle samo! jakoś to dziwne! a życie w Irlandii tańsze!
    Właśnie tutaj tkwi różnica ceny w kraju te same co tutaj albo i większe a zarobki???szkoda pisać...

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    My też budujemy na odleglość.
    Trochę ze Szkocji, potem na kilka miechów do polski podgonić budowę, potem Holandia i zjazd na zime i podgonić budowę, potem znowu holandia i tak sobie budujemy!!!!!!!Raz tu ,raz tam!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    My też budujemy na odleglość.
    Trochę ze Szkocji, potem na kilka miechów do polski podgonić budowę, potem Holandia i zjazd na zime i podgonić budowę, potem znowu holandia i tak sobie budujemy!!!!!!!Raz tu ,raz tam!
    Witamy emigrantów w Klubie

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Wybudowalam co nieco, wrocilam i teraz moge stwierdzic, ze gdybym miala budowac dom nie bedac na miejscu... Nie da sie.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał kotecek
    Wybudowalam co nieco, wrocilam i teraz moge stwierdzic, ze gdybym miala budowac dom nie bedac na miejscu... Nie da sie.
    Widzisz My też spotkaliśmy się z róźnymi problemami ale raczej papierkowymi i wiadome jest to że będąc na miejscu wszystko idzie sprawniej niż jak komuś zleca się załatwienie tego w Naszym imieniu.U Mnie fundamenty wylane wyszły wysokie na 2.20 bo działka za spadkiem ale już coś widać podstawa jest.
    Wykonawca za to spisuje się na medal.Chłopcy zaczynali o 7 rano i walczyli do wieczora robota paliła im się w rękach mimo ponad 30 stopniowego upału pracowali bez ustanku.

  13. #53

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujacych na odleglosc. My z zielonej wyspy budujemy mamy zamiar w przyszlym roku bo koszt dzialki w gdansku powalil nas finansowo.
    pozdrawiam daro

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał burifanek
    Chłopcy zaczynali o 7 rano i walczyli do wieczora robota paliła im się w rękach mimo ponad 30 stopniowego upału pracowali bez ustanku.
    U nas tez. Woleli wstac o 5 i zrobic przerwe w poludnie, kiedy slonce niemilosiernie prazylo. Chopy spisaly sie na medal. Ale nie wyobrazam sobie, ze mogloby mnie tam nie byc. Czulabym, ze cos ogromnie waznego mnie ominelo. Poza tym - nasza tania ekipa wymagala codziennego dogladu - a to trzeba bylo jechac po to, to po tamto... I inwesorzy gonili w pietke.

    Najpiekniejsze dni mojego zycia to byly!!!

    Teraz tesciowie maja zabic drzwii okna i dom czeka na dach do pazdziernika.

  15. #55

    Domyślnie

    Witaj daro31ie w klubie budujących na odległość!Pozdrawiam

  16. #56

    Domyślnie

    Ostatnio nikogo tu nie ma.....gdzie są wszyscy???powracali do kraju czy jak???

  17. #57

    Domyślnie

    Cześć wszystkim budującym z oddali.

    Mniemam iż my również zaliczamy się do waszego grona

    Obecnie Crawley a może za dwa lata ZATOKA

    Wybraliśmy Manię z pracowni Horyzont

    Pozdrowienia

    Ania i Darek

  18. #58

    Domyślnie

    Witam Anię i Darka coraz Nas więcej Pozdrawiam

  19. #59

    Domyślnie

    cześć buowniczowie! witamy w gronie!

    u mnie na razie nie ma o czym pisać, jeszcze nie budujemy, aczkolwiek PnB już sobie czeka, zresztą teraz mamy ślub na głowie i budowa zeszła troche na dalszy plan.
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  20. #60

    Domyślnie

    emi601 to WIELKIE GRATUALCJE !!! z okazjii zbliżającego się tak weilkiego dnia.Na pewno lecicie do kraju wziąść ślub to teraz Masz pewnie urwanie głowy ze wszystkim i nie masz czasu myśleć o budowaniu.Pozdrawiam.

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony