dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 10
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 197
  1. #141

    Domyślnie

    Witalski,w weekend bylem w kraju nadzorowac montaz okien i rozliczyc sie z dachowcami a efekty ponizej zamieszczam.mam tez juz elektryka na e-mail...mailem mam mu przeslac moje zadania a on poda mi cene i po naszej akceptacji ojciec go wposci na budynek.hydraulik tez nagrany na wstepna rozmowe w sierpniu bo mam tydzien wakacji...

    FOTY



  2. #142
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Budujemy, budujemy U mnie strop zalany, niedługo poddasze. Zapraszam do dziennika.(Link w stopce)
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%9Bk%C3%B3w

    Niestety nie jest łatwo z tą budową na odległość. Ja mam oczywiście też pomoc, mojego taty, który wszystkim się zajmuje, pomaga, pracuje nawet jako pomocnik, no i mojego młodszego brata.
    Ja w Polsce będę w lipcu, jak samolot wystartuje
    Pozdrawiam
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  3. #143
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał ktosiek Zobacz post
    Ja w Polsce będę w lipcu, jak samolot wystartuje
    Pozdrawiam


    Wlasnie! Moj maz mial leciec na tydzien 5 maja....i lotnisko w Dublinie zamkneli przez ziejacy wulkan
    A mial z panem od schodow sie dogadac i zastanowic sie jak ogord zagospodarowac i ploty z sasiadami zrobic....no i nic...moze teraz w sierpniu polecimy cala juz rodzina....jak nie przykurzy...znowu

    Pozdrowienia,

  4. #144
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No Kochani to rozumiem .....
    Grupa ozyla to lubie , nie dajmy sie tym cholernym deszczom i cholernym pylom ..... byle do lata

  5. #145

    Domyślnie

    hej witajcie aby utrzymac troche temat na topie wpisze swoje ustalenia z wykonawca elektryki praca dwuetapowa :
    1-ulozenie calej instalacji przed tynkowaniem(nie operujemy pojeciem -za punkt)
    2-po tynkowaniu montaz wszystkich gniazdek i wlacznikow

    cena za te dwa etapy 4500zl brutto + material 3000-3500zl(material dobrych marek nie z Castoramy) .Pozdrawiam

  6. #146

    Domyślnie

    I co z wami emigrantami nic nie robicie.Chyba was kryzys nie dopadl? Fakt,straszyl okropnie ale jakos przeszedl bez wiekszego echa(u mnie,a ja pracuje w exporcie kwiatow z Holandii m.in.do Polski i na Ukraine).Piszcie cos bo ciekaw jestem jak ida prace.

  7. #147

    Domyślnie

    Ja powaznie mowie zeby tu cos pisac czasem bo fajnie ludzi podziwiac ktorzy z wlasnej ciezkiej pracy jakis efekt maja.U mnie cisza bo nikt nie chce robic jak mnie nie ma na miejscu,mowia ze boja sie ewentualnych poprawek i czekaja do sierpnia.A 03-07 lecimy na zasluzone Canary.Pozdrawiam

  8. #148
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    U mnie się coś dzieje, zerknij do dziennika, link w stopce.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  9. #149
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No jasne , ze sie dzieje .................

  10. #150

    Domyślnie :)

    ja na razie jestem na etapie załatwiania formalności, papierzysk, firm... czekam wlasnie na projekt. za tydzien lece do polski i zamierzam sie umowic na fundamenty

  11. #151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał ohara Zobacz post
    ja na razie jestem na etapie załatwiania formalności, papierzysk, firm... czekam wlasnie na projekt. za tydzien lece do polski i zamierzam sie umowic na fundamenty
    Powodzenia papierologia to najgorszy etap . Ja wszystko zalatwialam telefonicznie lub mailowo , mam pelnomocnika w Polsce wiec rowniez za Jego posrednictwem . Jak do tej pory wszystko jest ok. byle pogoda dopisywala .
    Pozdrawiam

  12. #152

    Domyślnie

    Edyta M - ja też od 3 lat buduję na odległośc i ,podobnie jak Ty, dachówkę wybrałam przez Internet - w lipcu będą ją kłaśc i również mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający Pozdrawiam cieplutko!

  13. #153
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Edyta M - ja też od 3 lat buduję na odległośc i ,podobnie jak Ty, dachówkę wybrałam przez Internet - w lipcu będą ją kłaśc i również mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający Pozdrawiam cieplutko!
    Hejka Kasiaros
    Chyba mozemy to nazwac budowaniem intuicyjnym ...... a wybralas juz okna dachowe ?
    Pozdrawiam
    Buziaki i sloneczka zycze

  14. #154

    Domyślnie

    Edyta - jeszcze okien dachowych nie wybrałam - to jest nasz kolejny dylemat, he he! A Ty na jakie się zdecydowałaś? Również ciepło pozdrawiam

  15. #155
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka
    Okna wybrane i kupione leza u mojej mamy w mieszkaniu !!!!!

  16. #156
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Fakro FTT Thermo

  17. #157

    Domyślnie

    U mnie cos sie tam dzieje na budowie.Mam polozona podlogowke i wylewki sa zrobione.Teraz reszta zabawy

  18. #158

    Domyślnie

    Edyta M - dzięki za odpowiedź w sprawie okien Chyba też weźmiemy Fakro. Nie mogę się doczekac urlopu i położenia dachóweczki!!!!

  19. #159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Edyta M - dzięki za odpowiedź w sprawie okien Chyba też weźmiemy Fakro. Nie mogę się doczekac urlopu i położenia dachóweczki!!!!
    Hejka
    Moge dac Wam namiary na firme w ktorej kupilam swoje okienka ... cena REWELA .......
    Pozdrawiam

  20. #160

    Domyślnie

    Trochę mnie tu nie było, wchodzę i widzę, że Ty mi taką przysługę proponujesz! W takim razie proszę o te namiary ([email protected]) i z góry ślicznie dziękuję

Strona 8 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony