dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie "ROMA" - komentarze

    Witam i zaprawszam do rozmowy o zmaganiach na budowie

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar JAMAJA
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Oj będziemy, będziemy komentować i to nie jedno, w szczególności pomysłowość naszych małżonków oraz nasze umiejętne poprowadzenie spraw do końca
    "Odważni żyją, ostrożni trwają..."

    DOM JAMAJA-jów

    KOMENTARZE naszego gniazdka

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    No to trzymam kciuki
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Oj przydadzą się te kciuki

  5. #5

    Domyślnie

    witam jak miło ,że ktoś jeszcze buduje Romę.Jestem na etapie stropu po weekendzie majowym ruszam dalej .Zmniejszyłam okno w salonie na dwudrzwiowe a u góry kosztem garderoby i częsci sypialni zrobiłam pralnię.Ja również na początku byłam poważnie zaniepokojona wielkością domu ale gdy stanęły ściany okazało się że miejsca jest dużo.No kolos to nie jest ale dla mojej rodzinki w zupełności wystarczy.Teraz mieszkam razem z rodzicami w bardzo dużym domu dlatego wiedziałam od początku że ja chce wybudować mały dom.pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Jeszcze nadmienię dlaczego zrobiłam pralnię u góry -po pierwsze akurat w tym projekcie innej alternatywy poprostu nie ma-po drugie teraz pralnię mam w piwnicy a mieszkam na piętrze domu więc kosz na bieliznę mam u góryza każdym razem dzwigam kosz najpierw na dół do pralki,potem znowu idę powiesić pranie na dól a potem jeczcze wnoszę cały ten majdan do góry.stop powiedziałam nigdy więcej dlatego pralnia jest u góry tam gdzie są sypialnie tym bardziej ,że nie jestem zwolenniczką wywieszania bielizny na widok publiczny .

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    witam serdecznie

    Bardzo ładny domek, taki typ preferuję , czekam na kolejne wpisy w dzienniczek i ....zazdroszczę, że już wbita łopata

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    aniak34 wiesz ja też nie jestem fanką dużych domów bo zupełnie nie wiem co bym tam niby robiła Wielkość Romy odpowiada mi zatem całkowicie- bynajmniej patrząc na metraż hehe
    Ja pralnię wydzielam jedynie z łazienki. Zgadzam się zupełnie, że pralnia powinna być blisko. Garderoby jednak nie tykam. Latami marzyłam o garderobie.... jakoś sobie życia bez nej nie wyobrażam

    naLeśnik Dzięki bardzo... szkoda tylko, że od wbicia łopaty jeszcze szmat czasu do zamieszkania

  9. #9

    Domyślnie

    Ja też "marzyłam" o wykuszu i doczekałam się... Planuję w nim jadalnię, bo to takie "okno na świat". Podobnie jak Ty muszę mieć garderobę, bo w miejscu gdzie obecnie mieszkamy ją mam i nie wyobrażam sobie jak mogłabym pomieścić tyyyle szpargałów w szafie!! I to są tylko 2 z licznych powodów dla których będę odwiedzać Waszą budowę Powodzenia!!

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Po dłuższej nieobecności zaglądam do dziennika, a tu .....mury rosną , świetnie wam idzie.

    Co do szybkości prac, to co miałaś na myśli duży ruch na rynku budowlanym? to ze ekipa budowlana ma kilka domów do budowy??

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    jadwiga_w cieszę się i zapraszam częściej.

    naLeśnik no rosną rosną choć dość niemrawo. Wiesz... mamy ekipę dość polecaną w okolicy, a to niestety zauważyłam wiąże się z tym, że mają bardzo dużo zleceń i skaczą tak z jednej budowy na drugą. Nie mam im technicznie nic do zarzucenia, ale strasznie irytują mnie te przerwy... bywa że i miesięczne między jednym, a drugim etapem

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    domek śliczny.. w moim stylu..nawet podobnie mamy rozwiązany dół
    i mury się pną do góry.. dachówka też śliczna.. zajrzę za kilka dni jak już będzie na dachu

    co do ekipy.. tak bywa..ale czasem lepiej poczekać niż poprawiać po "szybkich" partaczach

    my też chyba tak będziemy mieli.. nasza ekipa buduje 3 domy..my jesteśmy tym 3 więc ostatnim w kolejce jakby co ale i tak się cieszę.

    aaa.. no i te wykusze.. ja też mam w jadalni i w salonie..

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    śliczny? Pewnie! bo mój Własny dom cieszy jak żaden inny. Zobaczysz jak postawicie mury. Ja mogę na budowie siedzieć cały dzień gdybym nie miała innych zajęć. Teraz to się na komin napatrzeć nie mogę hehe pewnie mi się śnił będzie.

    A ekipy życzę Ci jednak odrobinę szybszej niż nasza. Fakt, robią solidnie, ale ja do cierpliwych nie należę niestety

  14. #14

    Domyślnie

    Ładnie rośnie Wasza budowa. Zapewne cieszy oko .
    Miło że nie jesteśmy sami którzy buduja ROME. My w tym roku zaplanowalismy wyjście z ziemi. Strasznie powolutku to idzie, ciągle coś nie tak a to grunt za twardy na szpadel, a to nie ma ekipy do murowania ścian fundamentowych, a to kompetencje fachowców itd. itd.....
    No ale nikt nie mówił że będzie łatwo, za to bedzie satwsfakcjia z domu i zamieszkania w nim

    Swoja droga czy nie zastanawiała Was skromność projektu?? bo ja sie wystraszyłem jak zobaczyłem, bardzo ubogi :-/ za to domek spoo, żona wybierala

    My zrobilismy kilka zmian. Na początek przesuneliśmy ścianę frontowa o 0,9m od strony garazu, powiekszając tym samym naszą sypialnie i garderobę oraz powiększyliśmy ganek tak żeby drzwi 90 sie zmieściły po to żeby nie wchodzć do garażu praktycznie z salonu. no i ganek poszedł w przód o 0,5 m. Teraz jeszcze powiększył bym ścianę frontową od strony kuchni i salonu o 0,5m kuchnia wydaje się strasznie malutka no i żona strasznie sie tym martwi że nic tam się nie zmieści.

    Będe o czasu do czasu zaglądał i podglądał waszą budowę, może coś się naucze, może coś podpowiecie jak zrobić

    Tym czasem życzę powodzenia w dalszej realizacji.

    Pozdrawiamy
    kasiaiwojtek
    Kasia i Wojtek
    Galeria zdjęć - Pytać na PW, udostępnię.
    Galeria zdjęć - Komentarze

    Pytania i dyskusja: [email protected]

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    L&T

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam cie Asiu serdecznie! Od dłuuuuuższego czasu śledzę twoją budowę. Wszystko wygląda imponująco. Martwi mnie fakt,że dawno nikt tu nie zaglądał i nie ma nowych zdjęć.
    Ja również kupiłam projekt Romy i ruszamy wiosną (jak dobrze pójdzie)?!
    Bardzo proszę puść coś nowego, koniecznie chcę obejrzeć jak idą wasze poczynania przy "wykończeniówce".
    Pozdrawiam, wierna podglądaczka....
    L&T

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    [ z dziennika budowy ]

    Cytat Napisał paweusz
    Od dłuższego czasu śledzę Twój dziennik budowy i naprawdę jest świetny!
    Szczerze mówiąc sam chcę się podjąć budowy romy... Piszę bo po prostu nie mogę doczekać się kolejnych Twoich, jakże barwnych, wpisów no i zdjęć. A jeśli jest taka możliwość to będę wdzięczny za wysłanie mi zdjęć na email [email protected] dziękuję i pozdrawiam
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik87909.htm

    Cytat Napisał kassandra3
    Ja także czekam na nowe zdjęcia - już niedługo zaczynam budowę ROMY i jestem baaardzo ciekawa jak wygląda w rzeczywistości! Pozdrawiam
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik76736.htm

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Dziękuję wiernym kibicom za wszelkie wyrazy poparcia

    kasiaiwojtek - Mam nadzieję, że udało się Wam już "wyjść z ziemi". Dajcie namiar do Waszego dziennika budowy. Chętnie bym zaglądała.
    Projekt faktycznie skromny acz wystarczający...w większości. Nie ma wcale projektu wentylacji co przyspożyło nam nieco nerwów. Szczególnie myśląc o toalecie na parterze.
    Kuchnia... ja jakoś nie czuję się speclanie chętna do spędzania ogromu czasu w kuchni zatem ta którą mieć będę jest dla mnie wystarczająca. Dla pań lubiących dużo gotować może faktycznie wydawać się mikrusowata

    L&T- I jak tam? Zaczeliście już? Jak będzie wykończeniówka to nie omieszkam dorzucić zdjęć

    kassandra3- monituj jak już zaczniesz! I koniecznie jakiś link do dziennika zapodaj

    paweusz- dziękuję za miłe słowa zatem by zaspokoić ciekawość Twoją i innych niebawem dorzucę nowe zdjęcia. A kiedy Ty ruszasz z budowlaną przygodą?

    Wszystkim tym co zaczynają budowę ROMY życzę powodzenia! To naprawdę fajny domek, mały ale przyjemny dla oka. W okolicy cieszy się dużym zainteresowanie. Życzę Wam samych radości z budowy tego domu.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    L&T

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja ciągle z niecierpliwością czekam na jakieś zdjęcia z waszej Romki
    My juz też zaczynamy działać, powoli ogrodzenie, jakieś wyrownanie terenu, wykopy. Wszystko tak bardzo cieszy, nawet koparka na działce
    pozdrawiam!!!
    L&T

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Hah, no zdjęcia się już pojawiają. Ważne by było co pokazać

    L&T Cieszy, cieszy bo budowa to taka zabawa dla dorosłych

  20. #20

    Domyślnie

    Cieszę się,że znalazłam wasz dziennik.Też będę budowała Romę. .Właśnie dojechały materiały potrzebne do budowy.Ruszamy w sierpniu a może wcześniej (brak kilku dokumentów).Mam nadzieję,że nie będzie źle.Jestem z okolic Oleśnicy koło Wrocławia i chętnie odwiedziłabym już domek budowany w okolicy.Będę do Was zaglądać,powodzenia

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony