dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Łazienki z IKEA

    Czu ktoś wie coś może o łazienkach z Ikei?
    Myślę o szafkach podumywalkowych i samych umywalkach.I innych meblach łazienkowych.Widzę,że oni tam sprzedają wszystko,łącznie chyba z bateriami.Jaka jest jakość tego?
    Wyglądają nieźle.Jak też cenowo są całkiem.

  2. #2

    Domyślnie

    Co do baterii łazienkowych to nie wiem, ale gdy się ogląda ofertę sprzętu kuchennego (chodzi mi o kuchnie, zmywarki itp), to mam wrażenie, że lepiej jednak kupić gdzie indziej. Wydaje mi się po prostu, że Ikea nie specjalizuje się w takich rzeczach i ma po prostu małą ofertę. Odzywa się pewnie we mnie ciocia dobra rada, ale o ile umywalki i szafki, to ew. w Ikei mogłabym kupić (inna sprawa, że marzy mi się coś innego niż tam można dostać), to jednak jakieś bardziej skomplikowane rzeczy, to u specjalistów.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Oni chyba mają szwedzkie te umywalki.Może to być ciekawe?
    Nic nie wiem na temat szwedzkich umywalek,ale chyba generalnie mają produkty dobrej jakości.
    No może tylko te szafki-wiadomo,że nie jest to produkt długowieczny,szczególnie jak nie jest drogi.
    pzdr
    opal

  4. #4

    Domyślnie

    Szwedzki na pewno jest pomysł, wykonanie - niestety zbyt często - w Chinach.
    Le succ&s est la meilleure vengeance.

  5. #5

    Domyślnie

    W Ikei sprawdza się zasada, że można znaleźć pojedyncze rzeczy w dobrej cenie wśród całej masy rzeczy raczej drogich. Mam baterię - ale kuchenną - jest OK, mamy też szafkę pod umywalkę w łazience - po 2 latach używania nadal ją jeszcze lubimy. Planowaliśmy także meble kuchenne z Ikei - okazały się ok 2 razy droższe niż gdzie indziej.
    Finiszant

  6. #6

    Domyślnie

    Mam kuchnie i baterię kuchenną z Ikei - i bardzo sobie chwalę. Wymiary i wykonanie bardzo dokładne, jakość ok, bateria super - podobne wzornictwo u innych producentów w znacznie wyzszych cenach!

    Zlewy łazienkowe z Ikei - bardzo podoba mi sie design, mniej cena.

    A propos made in china - obecnie Polska jest jednym z większych producentów dla Ikei, no wiec, dobre bo polskie!

    Kurcze, powinnam miec u nich tłusty rabat! - Apeluje do przedstawicieli tej firmy!

    Pozdrawiam!
    Jaśka
    -------

  7. #7

    Domyślnie

    My mamy kuchnię z Ikei, z dwóch powodów - podobała nam się i wyszła w bardzo rozsądnej cenie. W nowym domu też będzie Ikea.

    Co do mebli łazienkowych: mamy szafkę pod umywalką, która średnio się sprawdziła- tzn. po trzech latach rozwarstwia się górny blat - ale moim zdaniem to jest wina konstrukcji szafki (wersja z blatem w połowie drogi między umywalką a podłogą - ciągle jest tam mokro).
    Natomiast moja siostra ma od pięciu lat komplet Ikei w łazienkce (taki bukowy, nie pamiętam nazwy) i trzyma się bez zarzutu - ale ona szafkę podumywalkową ma wysoką, z umywalką wpuszczaną w środek. Z samą umywalką były jakieś problemy, wymieniali ją w ramach gwarancji, bo pojawiła się po jakimś czasie siateczka na powierzchni. Po wymianie jest OK.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony