dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skoral

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    przed złodziejami oczywiście.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Akcja protestacyjna - musiałeś tu zaglądnąć !?

  3. #3

    Domyślnie

    Anoniimowy2 - nie musisz tu zagladac ze swoja akcja protestatycja. Idz se do forum Superekspresu

  4. #4

    Domyślnie

    Wydaje się, że nie ma na to sposobu. Jak złodziej namierzy sobie taką skrzynkę to i tak się tam włamie. Też się nad tym kiedyś zastanawiałem, ale nic nie wymyśliłem. Niektórzy, aby zminimalizować straty, wymontowują róznicówkę. Osobiście nie polecam tego.

  5. #5

    Domyślnie

    W pewnym okresie budowy, kiedy miałem już swój licznik, skrzynkę z zabepieczeniami nosiłem po prostu na budowę, przy liczniku miałem gniazdo 32A zabezpieczone tylko bezpiecznikami przedlicznikowymi.
    pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Mi i moim sąsiadom w 2000 roku ukradli takie skrzynki! Zaraz po tym kupilismy nowe i każdy z nas w jakiś sposób je zabezpieczył.
    Zrobiliśmy stalowe skrzynie, do których zostały włożone właściwe skrzynki z licznikami i zabezpieczeniami. Te zewnętrzne skrzynie stalowe mają różne zamknięcia.

    Moja np. ma dwie kłódki, które są zabezpieczone przed otwarciem w ten sposób, że są dospawane takie małe wnęki w których schowane są kłódki. Aby taką kłódkę otworzyć lub zamknąć to trzeba włożyć klucz do tej wnęki (muszę przyznać, że nie jest to najwygodniejszy sposób otwierania i zamykania, ale na pewno bezpieczny!!!!). Do tej pory te skrzynie wiszą na słupach.

    P.S. W energetyce nie bardzo chcieli się zgodzić na skrzykę w skrzynce, ale po odpowiedniej argumentacji, że okolica niepewna, że już raz ukradli itp. zgodzili się na takie rozwiązanie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony