dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał KarolBrat85 Zobacz post
    Ale jak z jakością drogi Kolego ? Nie chciałbym, aby wyglądało to tez jakoś badziewnie
    Pewnie masz TV tak czy inaczej. Jak wygląda badziewnie, to i tak psuje wygląd pokoju, w którym stoi - dokładając "kominek" elektryczny nie dodasz mu urody.
    Za to jak dołożysz pieniądze przeznaczone na "kominek" do budżetu na TV, to z pewnością ogień będzie na jakimś OLED HDR w 4K z Netflixa czy apki na Androida wyglądał bardziej realistycznie, niż z elektrokominka.

  2. #22

    Domyślnie

    Witam
    Orientujecie się, czy w Łodzi bądź okolicach mogę obejrzeć w sklepie prezentację ,,kominka,, elektrycznego wykonanego w technologii OptiMyst Dimplex i OptiVirtual.?
    Chciałbym zobaczyć ( a raczej małżonka) jak bardzo realistyczne są te efekty. NIestety nie możemy dojśc do porozumienia w kwestii kominka. Ja najchętniej bym zrezygnował całkowicie, żona nie wyobraża sobie kominka bo wg niej jest dom i ma byc kominek. ciągle szukamy kompromisu. Jako, ze dom został kupiony od dewelopera, mi całkowicie nie pasuje miejsce przygotowane pod kominek tradycyjny. Jeszcze w drodze wyjątku zgodziłbym się na Elements Front 400 3S. A najlepiej pasowałby mi własnie jeden z kominków elektrycznych wymieniony powyżej
    Ps. nigdzie nie mogę znaleść ceny Elements Front 400 3S, domyślam się, że będzie zwalająca z nóg. Może coś tanszego w podobnym stylu np Bella High Sideglass?
    Czy kupując taki piec wyjdzie to porównywalnie do kupna dobrej jakości wkładu i obudowanie go dobrymi materiałami?
    Pozytywne jest to, ze te piece stojące mają mniejszą moc grzewczą i są bardziej odpowiednie do bardzo okazyjnego rozpalania niż wkład. Ale za to wtych piecach przeraża ich waga i nie wiem, czy podłoga przygotowana pod tradycyjny wkład kominkowy wytrzyma takie obciążenie

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony