dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 330
  1. #1
    misiek72
    Guest
    misiek72

    Domyślnie Ile za mapę do celów projektowych ?

    Ile zapłaciliście za mapę do celów projektowych? Gość, który robił dla mnie mapę własnościową z wypisem właścicieli z rejestru gruntów (300 PLN bez rachunku) twierdzi, że musi aktualizować i uzgadniać mapy z DIEWIĘCIOMA różnymi instytucjami, więc cena (bez rachunku) wynosi 1.500,- PLN. Czas trwania ok. 2-miesięcy !!!

    Jest to średnia cena i czas, "czy szuka frajera" ?

  2. #2

    Domyślnie

    Na pewno szuka frajera! Ja zapłaciłem 370 złociszy za 15 mapek 1:500 razem z rachunkiem. Olej faceta i znajdź kogoś rozsądnego. 500-700 złotych to jest normalna cena.

  3. #3

    Domyślnie

    Potwierdzam - szuka frajera.
    Odebrałem mapki 4 dni temu - 500 PLN / 3 sztuki
    Normalna cena to 350 PLN, ale u mnie było naprawdę dużo roboty.
    Acha - i trwało to 2 tygodnie.

    RYDZU

  4. #4
    Szczygło
    Guest
    Szczygło

    Domyślnie Mapa do celów projektowych

    Hej!
    Chyba zabiorę głos, bo jestem geodetą. U mnie mapa kosztuje 450 zł, termin wykonania ok. 3 tyg (mój tydzień + dwa - czasem mniej - dla starostwa), ilość mapek - 3 w cenie, każda następna 22 grosze (koszt ksero a powyżej 100 sztuk także koszt tuszu do pieczątek i długopisu. Ale tak poważnie to u mnie w starostwie (Bielsko - Biała) też kiedyś wymagano uzgodnień z branżami, wtedy brałem ok. 1000 zł za taką mapę, a termin to był min. 1 miesiąc. Co prawda w B-B miałem tylko 5 branż (woda, gaz, prąd, tpsa i dialog), ale w energetyce czekało się min. 2 tyg, do tego moj tydzień i co najmniej tydzień starostwa daje miesięczny termin. W tej chwili wystarczy oświadczenie (moje!) że w terenie nie ma innych przewodów podziemnych niż na mapie, dostaje klauzulę ze starostwa i mapa gotowa. Odpadają koszty uzgodnień (min. 50 zł/ uzgodnienie) i mój czas na jeżdżenie po mieście. Ale na Twoim miejscu - misiek -zapytałbym u innych geodetów, może ten robi po największej lini oporu, i w.p. jest drogi.

    Pozdrawiam!

  5. #5
    Szczygło
    Guest
    Szczygło

    Domyślnie Mapa do celów projektowych

    Hej!
    Chyba zabiorę głos, bo jestem geodetą. U mnie mapa kosztuje 450 zł, termin wykonania ok. 3 tyg (mój tydzień + dwa - czasem mniej - dla starostwa), ilość mapek - 3 w cenie, każda następna 22 grosze (koszt ksero a powyżej 100 sztuk także koszt tuszu do pieczątek i długopisu. Ale tak poważnie to u mnie w starostwie (Bielsko - Biała) też kiedyś wymagano uzgodnień z branżami, wtedy brałem ok. 1000 zł za taką mapę, a termin to był min. 1 miesiąc. Co prawda w B-B miałem tylko 5 branż (woda, gaz, prąd, tpsa i dialog), ale w energetyce czekało się min. 2 tyg, do tego moj tydzień i co najmniej tydzień starostwa daje miesięczny termin. W tej chwili wystarczy oświadczenie (moje!) że w terenie nie ma innych przewodów podziemnych niż na mapie, dostaje klauzulę ze starostwa i mapa gotowa. Odpadają koszty uzgodnień (min. 50 zł/ uzgodnienie) i mój czas na jeżdżenie po mieście. Ale na Twoim miejscu - misiek -zapytałbym u innych geodetów, może ten robi po największej lini oporu, i w.p. jest drogi.

    Pozdrawiam!

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jakub Burkietowicz

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    294
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Mapki

    JA 4 mapki 2x1:1000 i 2x1:500 do celow projektowych zaplacilem 500 PLN. nie pamietam ile trwalo, bo bylem na urlopie, ale najszybciej z tego co pamietam byloby po tygodniu, czy jakos tak.

    Pozdro.

    JB

  7. #7

    Domyślnie

    W zeszłym tygodniu odebraliśmy z mężem mapki. 4 sztuki kosztowały nas 400 zł, z fakturą i uzgodnieniem w sprawie gruntów rolnych.
    Całość trwała niecałe 3 tygodnie.
    Paula

  8. #8

    Domyślnie

    6 mapek (3- 1:1000 3-1:500) czas tydzień - 520 zł (okolice Warszawy)

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Ja zrobiłem tak. Poszedłem do starostwa z zapytaniem gdzie się taką mapę zamawia (udałem że nie wiem) a tam pewien pan zaproponował mi że on może się tego podjąć. Powiedziałem wtedy jemu że kilku właścicieli działek chciało by mieć takową dokładniej trzech. Więc zproponował 350 jednak po kilkunasto sekundowej pertraktacji staneło na 300zł od każdej działki. Po tygodniu mieliśmy po 15 mapek każdy.

  10. #10

    Domyślnie

    Okolice Warszawy- 4 sztuki za 500 PLN w tydzień czasu.

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    10 mapek - 600zł okolice Warszawy

  13. #13

    Domyślnie

    Witam
    380 PLN 2 mapki do WZiZT i 1 do celów projektowych -matryca lewostronna na której kazdy kto potrzebuje cos tam dorysuje
    tak poradził architekt poniewaz wg niego na takiej mapie można dokonywać poprawek i mamy 1 mape do pozwolenia a nie kilka
    Pozdrawiam

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Iwona G

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    u mnie geodeta zawołał 700zł za matrycę na folii mapki 1:1000;i 1500,ilość dowolna

    zapytwłam ile za kompleksową usługęmapki ,inwentaryzacje ,zgłoszenie budynku, czyli inaczej wszystkie prace geodezyjne potrzebna na budowie i po jej zakończeniu 2200
    Nie wiem czy jest to duzo czy mało??

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mcieslik

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    6

    Domyślnie

    400 zł za 6 sztuk, trochę przepłaciłem ponieważ w Lublinie taka mapka kosztuje 300 zł z rachunkiem, 250 zł bez.
    Marcin Cieślik

  16. #16

    Domyślnie

    matryca lewostronna dla dwóch działek - 400 z fakturą

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ja płacę 350 zł. jeszcze nie wiem ile sztuk

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    mam nadzieję, że nie od każdej

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    A ja zapłaciłem 450złociszy za matrycę i mapki.

  20. #20

    Domyślnie Ile za mapę do celów projektowych?

    550 za matrycę, mapę sąsiadujących właścicieli + mapki 1:500 (ilość dowolna)

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony