Cytat Napisał KrzysztofDagmara Zobacz post
Z obserwacji forum widzę, że coraz mniejsze zainteresowanie projektem, albo nowe osoby się nie dołączają do dyskusji
Bo to jest tak , że bryła domu pojawiła się w różnych biurach projektowych pod różnymi nazwami, niewiele zmieniona miała powodzenie przez kolejne trzy może cztery lata wiele tych domów powstało jednak ludzie nie interesowali się lub nie mogli znaleźć swoich projektów, a nie porównywali ich do innych.
Gdyby przeanalizować całe forum to większość projektów nie ma swoich wątków - ludzie pytają tylko o pewne rozwiązania i wtedy pojawiają się na forum by potem zniknąć na zawsze.
Teraz pojawiły się tzw. "stodoły" w kolorze szarym, czarnym i białym -antracytowym, nie wyglądające jak domy tylko jak nowoczesne sypialnie - ale taki jest trend, moda, ekologia i szeroko pojęta termo-oszczędność.

ps. Co do zamieszczonego zdjęcia - nie widać go w operze, widziałem w telefonie, ja już opanowałem "wkładanie do postu zdjęć" dawnym sposobem, ale jakbym miał to robić częściej to te utrudnienia wyeliminowałyby mnie z forum muratora już dawno i jeszcze te głupoty potwierdzające, że nie jestem robotem pomimo tego że jestem zalogowany!

Cóż pozdrawiam wszystkich serdecznie bo wiem , że niektórzy od czasu do czasu zaglądają w swój dawny wątek, by sprawdzić czy ktoś coś napisał , albo czy po prostu jeszcze żyje