dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RemontyRoxi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-325
    Posty
    2

    Post

    Zapraszam na do zapoznania się ze stroną: www.RemontyRoxi.pl
    oraz do obejrzenia zdjęć z wykonanych prac: www.RemontyRoxi.pl/remonty.html


    Cytat Napisał solito00 Zobacz post
    Witam,

    Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RemontyRoxi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-325
    Posty
    2

    Arrow

    Firma z Warszawy.
    Zapraszam na do zapoznania się ze stroną: www.RemontyRoxi.pl
    oraz do obejrzenia zdjęć z wykonanych prac: www.RemontyRoxi.pl/remonty.html


    Cytat Napisał solito00 Zobacz post
    Witam,

    Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?.

  3. #23

    Domyślnie

    sprzedam stemple po budowie, ilość ok 250 sztuk, długość 2,80-3,00 m Sławków w. śląskie tel. 792 789 779

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kama7878

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-308
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    dopiero dołączyłam do Państwa forum - z racji wykonywanego zawodu (projektowanie wnętrz). widzę i znam doskonale z paroletniego doświadczenia, problem solidnych i dokładnych ekip remontowych.. Jeśli mogę Państwu pomóc to polecam serdecznie ekipę, która działa na terenie Wawy i okolic, wiem jednak, że czasami na termin trzeba u nich poczekać, ale warto. Jak ktoś ma ochotę to podam namiary na szefa

    P. Tomasz 505 054 478

    mam nadzieję, że komuś pomogłam

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    TheRogallo

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-867
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    jeśli chodzi o remonty-wykończenia to polceam ekipę:
    www.creative-wykonczenia.pl
    Wykańczali u mnie dom i ogród - rewelacja!
    Młodzi faceci bardzo profesjonalni i super fachowcy.
    Bardzo kulturalni, mają bardzo dobry sprzęt - super zarządzani!

    TheRogallo

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gosia999

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Hornówek
    Kod pocztowy
    05-080
    Posty
    2

    Domyślnie

    Już gdzieś umieszczałam, ale na tyle jestem zadowolona z ekipy, która wykańczała ze mną dom, restaurację, że obiecałam, że będę ich polecać.
    Myślący, uczciwi i dobrze pracują. Jeżeli są jakiekolwiek poprawki lub zmiany- natychmiast reagują. Kontakt www.remontowanie.info

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar PlusTB
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-781
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Co prawda Solito00 szukał ekipy w 2008r, ale temat na pewno dla niejednej osoby wciąż na czasie
    Chciałbym polecić usługi swojej firmy, posiadam referencje zarówno od firm jak i od osób prywatnych. Doświadczeni pracownicy pracujący razem już od 4 lat, Kompleksowe usługi budowlane z dostawą materiałów. [email protected] lub tel 602 308 505,
    Pozdrawiam,
    Tomek
    602 308 505

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pitersoon1

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam MODEROWANO Sam znalazłem tam niedawno ekipę remontową, która zlecenie wykonała bardzo dobrze. Dotyczyło to jednak innego miasta, więc warto samemu zajrzeć i zobaczyć kogo polecają w Warszawie. W zapisie remontów można zobaczyć jakie prace wykonują, jakie zostają polecone i jak przebiegają.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 04-08-2015 o 08:04

  9. #29

    Domyślnie

    MODEROWANO
    Mogę podać numer przez maila na ludzi, którzy od lat przeprowadzają bardzo fachowe remonty. Nie maja strony bo są zawaleniem zaleceniami. To zamkniete koło klientow.Trzeba dzwonić dużo wcześniej ale warto bo wszystko przebiega bez stresowo i profesjonalnie jak ktos potrzebuje to proszę pisać. I przestrzegam przed innymi reklamowany i ekipami. Ja zanim trafilem na ta dobra to przezylismy z żoną koszmar związany z remontem. Warto czasami poczekać bo jakość wykończenia jest najważniejszą. MODEROWANO
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 26-10-2015 o 06:22 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    starejgruszy

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    4

    Domyślnie Polecam Firmę remontową z Warszawy Budexbud

    Cytat Napisał solito00 Zobacz post
    Witam,

    Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?.
    Ja Polecam Firmę BUDEXBUD ektra kompleksowo wyknali wykonczenie mojego 100 metrowego mieszkanka.
    Wykonują też meble na wymiar można wziać kompletną usługę to jest trochę tanie. Zastawiam telefon 531-597-505

  11. #31

    Domyślnie niby dobrze, ale...

    Cytat Napisał starejgruszy Zobacz post
    Ja Polecam Firmę BUDEXBUD ektra kompleksowo wyknali wykonczenie mojego 100 metrowego mieszkanka.
    Wykonują też meble na wymiar można wziać kompletną usługę to jest trochę tanie. Zastawiam telefon 531-597-505
    Budexbud - okej, ale tylko do momentu jak nie zapłacisz. Po odebraniu pieniędzy już 3 miesiące zwodzą mnie i nie robią rzeczy, które miały zająć "pół dnia dla dwóch ludzi, w tym tygodniu zamkniemy sprawę i podpiszemy protokół". Trzy miesiące od tamtej pory, nie odpisywanie na maile, nie odbieranie telefonów, nie pojawianie się w umówionym terminie...

  12. #32

    Domyślnie

    Z ekip remontowy z Warszawy mogę polecić firmę Complete Home.
    Jest to firma, którą osobiście sprawdziłem i nie mogę się przyczepić do niczego.
    Jeżeli ktoś byłby jeszcze zainteresowany to podaję nr. tel. 735 958 898

  13. #33

    Domyślnie

    A czy ktos moze polecic ekipę do usunięcia starego parkietu?

  14. #34

    Domyślnie

    Czy do starego parkietu pewnie też choć zajmują się raczej kompleksowymi remontami https://kul-bud.pl/ Jedno co mogę obiecać to że są solidni

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony