dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 93
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie

    Cytat Napisał maja.k
    ... jesli ktoś chce zobaczyc zdjęcia mojego spapranego dachu to moge wysłąc na priv.
    z racji zawodu .... chetnie zobacze

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila i Artur
    Widzę, że Nasz post poruszył dużą liczbę osób! To już nie można mieć swojego zdania?Podobno mieszkamy w kraju , w którym jest wolność słowa!?!? Poprostu mamy inne doświdczenia z Tą firmą... żeby wykonawca był solidny klient też musi........
    P.S.
    A z wykonawcami naszego dachu nic więcej nas nie łączy poza dachem- uwaga dla osób, które dominiemają czegoś......
    I dlatego że z ta firmą nic was nie łączy:
    1. znalezliście forum muratora
    2. zalogowaliście się
    3. napisaliście 3 posty nt tej firmy. Z czterech napisanych wogóle.

    Żeby wykonawca był solidny to klient tez być musi.

    Też brzmiało bezinteresownie.

  3. #43

    Domyślnie

    widać że posty pana Artura i Kamilii są spreparowane, autoreklama i nic więcej nie potrzebnie wciagnęłam sie w dyskusje na ten temat , gdyz dalej twierdzę ze firma Drew-pal jest niesolidna . jeszcze raz podkreślam :

    "Uważajcie inwestorzy na taką firmę jak Drew-Pal Waldemar Przybyło , aby nie popełnić takiego błędu jak ja".
    majka

  4. #44

    Domyślnie CZARNA LISTA WYKONAWCÓW - SZCZECIN

    Proponuje wpisywać tutaj wykonwców , którzy Waszym zdaniem nie zasłużyli na miano dobrego wykonawcy: partaczom, oszukańcom, naciągaczom itp. mówimy NIE!!!!!!!!
    majka

  5. #45

    Domyślnie

    Jako pierwszego na tą listę wpisuję firmę , która stawia dachy Drew-Pal Waldemar Przybyło z Kołbaskowa
    majka

  6. #46

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Popieram Maje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma nic gorszego jak niesolidni fachowcy i do tego ciagnacy kase z naszych portweli. Takie informacje to przestroga dla innych.Pozdrawiam.

  7. #47

    Domyślnie Drew-Pal Waldemar Przybyło

    Nie dość (jak wynika z opisu innych internautów) że nie wykonują swojej pracy rzetelnie to w dodatku nie płaca za pobrany towar.
    Ile można czekać, trzy miesiące po terminie ŻART!!!!!!

  8. #48

    Domyślnie

    uwaga na p.Andrzeja od wykończeniówki, nazwiska nie znam, ok 36-40 lat, jeździł starą Vectrą, naciągacz, partacz itd..., u mnie zaczeli robić zabudowę poddasza, wszystko spierd......., bez żadnego pojęcia

  9. #49

    Domyślnie Bojk Z Donimierza(Szemud) uwaga na tą Firmę

    Przestrzegam przed firmą Bojk z Donimierza ,niesolidni,nieterminowi,biorą zaliczki i nie pokazuja się na budowie zwodzą miesiącami. Właśnie byliśmy u prawnika i składamy pozew do sądu. Ogólnie i w szczegółach papraki. Tym którzy zamierzaja albo buduja z tą firma radzę rozwiązać umowę. Pozdrawiam

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torcular

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    Przylaczam sie do opinii,
    Witam, chciałem przestrzec przed korzystaniem z usług budowlanych firmy „Drew-Pal” mieszczącej się w Szczecinie przy ul. Południowej, a której właścicielem jest Pan W. Przybylo wraz z żoną.
    Firma ta jest nierzetelna i niekompetentna. Pan Przybylo to oszust, krętacz, nie dotrzymujący terminów, ustaleń, ignorant, a przede wszystkim nie znający zasad rzemiosła budowlanego. Pierwotnie miała świadczyć usługi w zakresie budowy dachów, obecnie oferuje prawie wszystkie usługi budowlane. Firma ta:
    - nie posiada żadnego specjalisty ani od budowy dachów ani od innych usług budowlanych-zatrudnieni pracownicy są z łapanki i przyuczeni do prac budowlanych
    - ponadto sa to pracownicy zatrudnieni na czarno
    - Pan Waldemar zajmuje się natomiast wyłudzaniem pieniędzy od inwestora stosując szantaż i groźby.
    - Zakupowane przez inwestora materiały wędruje częściowo na inne lub na potrzeby własne
    - Inspektorzy budowlani którzy oceniali wykonana prace stwierdzili mnóstwo usterek do których w/w firmy się nie przyznaje i nie ma zamiaru ich usunąć
    - Firma ta posiada już wiele spraw komorniczych z tytułu pozwu o nie wywiązanie się z umowy
    - brak odpowiedniego wykształcenia pracowników naraża inwestora na dodatkowe koszty spowodowane koniecznością zakupu nowych materiałów
    - pragnę jeszcze nadmienić ze w ostatnim czasie została usunięta w/w firma z placu budowy z powodu nierzetelności pracy, tym samym nie pozostaje gołosłowny

    Proszę jednocześnie aby osoby zainteresowane, w szczególności pokrzywdzeni przez te firmę kontaktowali się ze mną, abyśmy mogli wspólnie podjąć radykalne kroki.
    Mój email: [email protected]

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torcular

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    9

    Domyślnie Krzysztof Zajkowski

    Kolejny nierzetelny wykonawca. Pobiera zaliczke na materialy budowlane i znika kradnac jednoczesnie sprzet budowlany.
    w razie podobnych doswiadczen prosze o kontakt: [email protected]

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    torcular

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    9

    Domyślnie Drewpal Sp. z.o.o. Szczecin-nierzetelnosc i zlodziejstwo

    POdzielam Pania Maje i dolaczam swoja opinie. tez dalem sie oszukac tej firmie:
    Witam, chciałem przestrzec przed korzystaniem z usług budowlanych firmy „Drew-Pal” mieszczącej się w Szczecinie przy ul. Południowej, a której właścicielem jest Pan W. Przybylo wraz z żoną.
    Firma ta jest nierzetelna i niekompetentna. Pan Przybylo to oszust, krętacz, nie dotrzymujący terminów, ustaleń, ignorant, a przede wszystkim nie znający zasad rzemiosła budowlanego. Pierwotnie miała świadczyć usługi w zakresie budowy dachów, obecnie oferuje prawie wszystkie usługi budowlane. Firma ta:
    - nie posiada żadnego specjalisty ani od budowy dachów ani od innych usług budowlanych-zatrudnieni pracownicy są z łapanki i przyuczeni do prac budowlanych
    - ponadto sa to pracownicy zatrudnieni na czarno
    - Pan Waldemar zajmuje się natomiast wyłudzaniem pieniędzy od inwestora stosując szantaż i groźby.
    - Zakupowane przez inwestora materiały wędruje częściowo na inne lub na potrzeby własne
    - Inspektorzy budowlani którzy oceniali wykonana prace stwierdzili mnóstwo usterek do których w/w firmy się nie przyznaje i nie ma zamiaru ich usunąć
    - Firma ta posiada już wiele spraw komorniczych z tytułu pozwu o nie wywiązanie się z umowy
    - brak odpowiedniego wykształcenia pracowników naraża inwestora na dodatkowe koszty spowodowane koniecznością zakupu nowych materiałów
    - pragnę jeszcze nadmienić ze w ostatnim czasie została usunięta w/w firma z placu budowy z powodu nierzetelności pracy, tym samym nie pozostaje gołosłowny

    Proszę jednocześnie aby osoby zainteresowane, w szczególności pokrzywdzeni przez te firmę kontaktowali się ze mną, abyśmy mogli wspólnie podjąć radykalne kroki.
    Mój email: [email protected]

  13. #53

    Domyślnie

    Teromoinstal Bud II
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  14. #54

    Domyślnie

    Firma ---XXX--- ze Szczecina, ostrzegam przed nimi! Udają wielkich fachowców, a wcale tak nie jest!
    Od samego początku kombinują na zmiany w projekcie , tak żeby im było wygodniej robić...nieważne czy to na korzyść inwestora czy nie ,ważne że im łatwiej zrobić...Potem jest płacz ,ale już za późno...
    Materiały czyszczą z budowy idealnie, znaczy nic nie zostaje...Nadwyżki prawdopodobnie wciskają na kolejnych budowach ludziom ,stąd potem cuda w postaci zamiany kolorów, asortymentu, marki itp....
    Jeśli coś spieprzą , to zamiast grzecznie poprawić - wielkie fochy , wręcz obrażanie inwestora (!) , nieodbieranie telefonów - no po prostu dziecinada i żenada...
    Uważają, że ONI wszystko wiedza najlepiej ii wszyscy naookoło budują źle, tylko oni tacy świetni niby są...A kominy partaczą aż miło, słyszałem coś na ten temat - przeciekają jak popada większy deszcz!

  15. #55

    Domyślnie

    Nie wiem czy jest taka lista, ale ostrzegam przed firmą [b] ---XXX---.
    Wyjątkowo zarozumiały i nieprzyjemny typ, w dodatku potrafią spartaczyć kluczowe elementy domu, jak dach czy komin.
    Najlepiej spisac dokladną umowę i bardzo szczegółowo okreslić ,co maja zrobić i w jakim terminie !
    Pilnować materiałow i porządku, bo syf straszny zostawiają po sobie na budowie.

    Generalnie - szczerze przestrzegam i żałuję że sie na nich kiedys zdecydowałem! Wszystko było fajnie dopóki nie wyszły usterki, wtedy już nie byli mili i przyjemni. Wręcz przeciwnie, p Malicki potrafił nawet obrażać...!
    O wszystko trzeba było się dopraszać po 100 razy, aby w końcu łaskawie po kilku miesiącach naprawili. A ile nerwów przy tym i nieprzyjemności...

  16. #56

    Domyślnie UWAGA: Nieuczciwa firma Koszalin KADMA K. Walkowiak

    Piękna gadka, zaliczka, zamieszanie na budowie, zaliczka, fuszerka, nieodbierane telefony, niby-choroba, niby-wypadek a potem głęboka cisza, kamień w wodę.
    Usługi Ogólno-Budowlane KADMA Katarzyna Walkowiak Koszalin (Andrzej Sadowski)

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    FAIRPLAYER

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niestety,obawiam się ,że też dołączyłem do osób naciągniętych przez firmę Państwa Przybyło.Za późno sprawdziłem forum MURATORA bo mógłbym jeszcze temu zaradzić.Podpisali ze mną umowę na zrobienie dachu i postawienie komina.Komin był już z kilku warstw rozbierany i postawiony na nowo,niestety z takim skutkiem,że odchył od pionu to jakieś 10 cm!!! Szkolne błędy ,zero fachowości .Instrukcja do komina chyba wogóle nie była czytana!!!
    Ekipa właściwie Pani Przybyło (bo pan Przybyło był tylko przy podpisaniu umowy i pobraniu zaliczki(!)na pierwszy etap prac a potem już ani razu się nie pojawił na placu budowy.)Zniknął jak kamfora i tylko chyba zaufani wiedzą ,gdzie przebywa ten Pan.Jak pisał poprzednik ,torcular,ekipa to zbieranina niekompetentnych ludzi pilnowanych przez tą Panią od rana do popołudnia,aby zachowali trzeźwość.
    Komin póki co straszy swoją krzywizną,pani Przybyło twierdzi,że tak ma być i dalsze prace rozbiórkowe uzależnia od ekspertyzy kominiarza,którego sama chce sprowadzić(!).Zaliczka pobrana została w dwóch ratach .Póki co to zostaję z problemem rozbiórki do zera komina,strat na materiale i brakiem zwrotu zaliczki.Po zapowiedzeniu Pani Przybyło,że o położeniu dachu nie ma co marzyć ekipa już więcej się nie pojawiła na placu budowy zabierając wszystkie swoje narzędzia i ubrania robocze.Sprawa na pewno trafi do sądu ale tak jak poprzednicy OSTRZEGAM przed Państwem PRZYBYŁO!!!

  18. #58

    Domyślnie UWAGA NA FIRMĘ PRZYBYŁO I SPÓŁKA RODZINNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NIEJEDNOKROTNIE WOŁAŁAM I WPISYWAŁAM OSTRZEZENIA NA TEMAT FIRMY DREW-PAL WALDEMAR PRZYBYŁO IWONA PRZYBYŁO, SPRAW W SADZIE MAJA JUZ CHYBA ZE TRZY JAK NIE WIĘCEJ I NIC NIE MOZNA PRAWNIE ZROBIĆ WYGLADA TO JUŻ NA JAWNE NACIAGANIE LUDZI BEZ JAKICHKOLWIEK KONSEKWENCJI, DLA MNIE TO CO ONI ROBIA TO JUZ PRAWIE PRZESTĘPSTWO NA WIELKA SKALE JAK DŁUGO BEDA SIE SMIAĆ W TWARZ I OSZUKIWAC LUDZI BEZ KONSEKWENCJI, CZAS POWIEDZIEC DOŚĆ I ZŁOZYĆ JAKIS DONOS DO PROKURATURY SAMA NIE WIEM GDZIE, ALE WYDAJE MI SIE ZE TO JUZ PRZESADA LUDZIE UWAZAJCIE CZYTAJCIE FORUM I OSTRZEŻEŃ PRZED OSZUSTAMI . W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAN PROSZE PISAĆ NA EMAILA LUB TELEFONICZNIE PODAM TELEFON ZAINTERESOWANYM I POKRZYWDZONYM PRZEZ FIRMĘ DREW-PAL pOZDRAWIAM FORUMOWICZÓW!!!!
    majka

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    FAIRPLAYER

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tak,ale wiadomości o tej firmie były za późno przeze mnie przeczytane.Oddaję sprawe do sądu.

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryba_22

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Widzę, że Szczecin skromnie się prezentuje. Czy to znaczy, że mamy tylko dobrych wykonawców?
    Ja niestety trafiłam na kiepskiego kafelkarza. Był z polecenia.
    Nazywa się Robert Błotnicki, ma firmę jednoosobową, ale często zatrudnia prawdziwego kafelkarza, któremu słabo płaci, więc efekt wiadomy.
    Gość jest bardzo charakterystyczny, ma ponad 190 cm wzrostu, potężnie zbudowany.
    Jest sprytny, zna środowisko budowlańców, bo jego ojciec też pracuje w tej branży (robi dachy, ale nie wiem czy jest dobry czy taki jak syn).
    U mnie dostał dużo metrów do wykafelkowania.
    Uciekł po wykonaniu ok 2/3 roboty, a obiecał naprawić wskazane usterki.
    Spartaczył mi łazienkę i podłogę w salonie.
    Teraz nie odbiera telefonu, zachowuje się jak dziecko. Udaje, że ma pracę w Niemczech, ale jest w Polsce i nie ma pracy.
    Wiem, że nie poradzi sobie z naprawą, więc zaproponowałam zwrot kasy lub odpracowanie przy ogrodzeniu.
    Gdyby ktoś sądził, że wydziwiam, to jakość pracy sprawdził inspektor i potwierdził partactwo. Niestety za późno go poprosiłam na budowę.
    Gdyby ktoś znał gościa i miał zastrzeżenia do jego pracy, proszę o kontakt na maila, bo tacy "fachowcy" powinni zniknąć z rynku.

    Pozdrawiam

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony