dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109
  1. #101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Zapisałem się ostatnio grupy Tri w Lublinie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  2. #102

    Domyślnie

    Ja staram się codziennie coś robić z aktywności fizycznej. Świetne produkty z kategorii mają tutaj
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 25-10-2019 o 17:14 Powód: Reklama

  3. #103

    Domyślnie

    ja chodzę np. do pracy.

  4. #104

    Domyślnie

    Pewnie że znajduję czas na sport . w mojej firmie mamy duza łazienke z prysznicem itp. więc codziennie do pracy biegam , niezależnie jaka jest pogoda. I spokojnie mam czas się umyć i przebrać . Odpowiedni sprzet, bluzy termiczne buty, krotkie spodenki koszulki - znalazlem w internecie. Ostatnio kupowałem w . Jak nie masz czasu uprawiać sportu po pracy, biegaj do niej i z niej - to bardzo dobry substytut
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-10-2019 o 09:34

  5. #105

    Domyślnie

    Prawda (brutalna) jest taka, że jak się chce, to i czas na sport się znajdzie Oczywiście zależy od tego, w jakiej formie. Ja zakupiłem jeszcze przed wakacjami używany rower i, póki pogoda pozwala, śmigam do pracy i z powrotem - a robi się z tego ponad 20 km dziennie! Wiem, że po pracy mógłbym mieć problemy z motywacją...

  6. #106

    Domyślnie

    Też mnie ostatnio naszło, że powinnam wprowadzić w swoje życie trochę ruchu. Jak sobie porównam moją kondycje kiedyś a teraz... Masakra :/ Myślcie, że lepiej zacząć od biegania po dworze czy od siłowni? Szczerze biegać nie lubię zbytnio ale kto wie może mi się jeszcze spodoba

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Ze względu na wszechobecny smog nie polecam biegać w zimie. Kolejną sprawą jest waga ciała, jeśli odpowiednia bez nadwagi można od biegania na siłowni zacząć. W przeciwnym razie rowerek stacjonarny lub basen. Na początek będzie to odpowiednia forma ruchu dla każdego.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #108

    Domyślnie

    Ostatnio zaniedbałam te kwestie, kiedyś była siłownia 3 razy w tygodniu i bieganie. Dla tych, którzy chcieliby dostać motywacje do działania to polecam konkurs empik Żyj z pasją, trzeba powiedzieć o swojej zapomnianej pasji i dlaczego chciałoby się do niej wrócić można wygrać realizacje swojej pasji wraz z osobą bliską dziś ostatni dzien konkursu jakby co

  9. #109
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    s4lc

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja jestem uzależniony od targania żelaza zdarza mi się zrobić przerwy od siłowi ok 3 tygodni, ale wtedy czuje że czegoś mi brakuje
    Reklama jest płatna na forum.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony