dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 49 z 49
Pokaż wyniki od 961 do 962 z 962

Temat: Utkowy dom

  1. #961

    Domyślnie Uitam Cie Utku

    Cytat Napisał utek76 Zobacz post
    Witam baardzo serdecznie po długiej przerwie
    w międzyczasie udało się nam zrobić kostkę przed domkiem, powolutku po 8 latach od "pierwszej łopaty" zbliżamy się do wykonania tarasu i będzie można powiedzieć, że domek skończony i wykończony, a następnie przystąpić do...remontów

    Wstawiam kilka fotek
    Odpowiadam też Wszystkim zainteresowanym moim narożnikiem w salonie: materiał, z którego wykonana jest sofa to HAITI 34. Muszę powiedzieć, że po ponad dwóch latach od zakupu sofa jest w stanie idealnym, nie ma absolutnie żadnych plam i śladów użytkowania A swoje przeszła, bo mam 2 dość małych dzieci

    Wstawiam zdjęcia kostki i salonu (świątecznego sprzed 2 lat), bo coś poprzednie zdjęcia w międzyczasie przestały istnieć Dodam, że udało mi się też zmienić lampy nad stołem jadalnianym w salonie na 2 srebrne na wysoki połysk, w wolnej chwili zrobię zdjęcie

    Pozdrawiam Wszystkich Starych i Nowych bywalców tego Forum!















    Witam Utku
    wrzuc proszę jeszcze raz fotki sypialni bo tamte uciekły

  2. #962

    Domyślnie

    Witam Utku,

    Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale potrzebuję Twojej pomocy w sprawie kostki. Mam prawie taką samą elewację protona i stoję przed wyborem kostki, a kolorystyka Twojej bardzo mi odpowiada. Pamiętasz może z jakiej firmy i jaki to model kostki? Już mi głowa pęka, bo zdjęcia w katalogu odbiegają od rzeczywistego wyglądu, w dodatku ekspozycje kostki na pionowych ściankach to jakaś pomyłka.

Strona 49 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony