dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 49
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 962

Temat: Utkowy dom

  1. #61

    Domyślnie

    Witam.
    Piękny domek, gratuluję wspaniałego gustu. Wyczytałam, że masz okna drewniane, proszę napisz mi jaka to firma i numer koloru. W tym miesiącu musze zamowic okna (a myślę nad Urzędowskim) i wciąż nie wiem jaki kolor wybrać.

  2. #62

    Domyślnie

    Megi- okna to Włoszczowa drewno meranti kolor orzech lazur jasny.
    Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa

  3. #63

    Domyślnie

    A ja proszę o odpowiedź -jakie płytki są na ścianie w kuchni?

  4. #64

    Domyślnie

    W kuchni na ścianach jest ceramika TAU model Daria 32x90cm, kolor biały. Te płytki to był jeden z moich lepszych zakupów, na ścianie wyglądają bardzo efektownie, są łatwe w utrzymaniu czystości, świetnie się kładą, mimo, że duże i grube (12mm). Najwięcej pytań na forum zadano mi chyba właśnie na temat tych płytek Z bliska wyglądają tak:

  5. #65

    Domyślnie

    BARDZO Dziękuję! ja na oku mam nieco podobne (z tym, że o kilka klas niżej ) -Tubądzin Homme-25x36cm (oczywiście kładzione poziomo):

  6. #66

  7. #67

    Domyślnie

    Utek76 masz naprawde sliczy domek. Wnetrze urzadzone z pelnym smakiem...

    Rowniez podobnie gustuje
    Pozdrawiam

  8. #68

  9. #69

    Domyślnie kominek

    utek76 piękny dom, gratuluję, bardzo w moim stylu, zwłaszcza kominek - jest piękny! możesz mi powiedzieć gdzie zamawialiście kamień na kominek???

  10. #70

    Domyślnie

    Kamień na kominku to kładziony poziomo w bloczkach wysokich na 30cm surowy "dziurawy" trawertyn- o tak:

    Zamawiał go Pan, który wykonywał nam kominek- niestety nie wiem gdzie, ale to klasyczny jasny trawertyn, myślę, że można go bez problemu kupić wszędzie...

    A my tym czasem zakładamy ogród
    Tak sobie sialiśmy trawkę na roli jakiś miesiąc temu - niezły był wtedy upał- ufff...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez utek76 ; 02-12-2013 o 19:09

  11. #71
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fillette

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Ja chciałam się dołączyć do zachwytów a wszególnosci tych dotyczących kominka.

    Jest PRZEPIEKNY.

    Musze męża namówić żeby mi taki zrobił i mam do ciebie pytanka:

    1. co jest między płytami trawertynu? nic tylko pomalowane na czarno?
    2. te płytki trawertynu były mocowane na klej?jakiś specjalny czy taki jak do glazury?
    3. trawertyn był mocowany do obudowy gips-karton?

    Z góry dziękuję za objaśnienia.

  12. #72

    Domyślnie

    Witam,
    w szczelinie jest czarny granit- najpierw był nakładany taki pasek tego granitu, a dopiero na to bloczki z trawertynu. Bloczki są mocowane na kleju, niestety nie wiem jakim, ale dopytam, tyle, że odpowiedź nie wcześniej jak za 3 tygodnie ( pan na urlopie- telefon wyłączony). Frontowa ściana kominka została zbudowana z Ytonga, na to naklejono pasek granitu, zlicowano na równo za pomocą płyt k-g, i na to poszedł kamień. Mam nadzieję, że pomogłam.
    Aaaaa i dziękuję za miłe słowa.
    PS- Twój domek też piękny

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    tez tu dotarłam
    piękny dom,
    a najbardziej zazdroszcze tej slicznej zielonej trawy

  14. #74
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fillette

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Super, dziękuję, informacja o kleju nawet za 3 tygodnie bardzo mnie ucieszy bo i tak wcześniej nie będziemy kominka robić.

    A jeśli chodzi o zlicowanie kips-kartonu z czarnym granitem to płyty były przyklejone czy mocowane na wkręty, stelarze z profili?

    Dziękuje za komplementa, a jak wkleje aktualne zdjecia elewacji to dopiero będzie piknie

  15. #75

    Domyślnie

    Mnie tez by ucieszyła wiadomość na jaki klej jest klejony granit i marmur do płyt K-G na kominku . Piękny domek
    Dla chcącego nic trudnego!

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    A mi się bardzo podoba oświetlenie w waszym domku - pełen profesjonalizm Czy możesz mi powiedzieć jak nazywaja się te lampy halogenowe w salonie? Są super, jak i reszta domku

  17. #77

    Domyślnie

    o.. ja tez sie dopisze, rzeczywiscie trawka pierwsza klasa jak popatrze na moje zielsko to az mi wstyd
    i zapytam o AGD w kuchni, jakiej jest fimy, rewelacyjny efekt

    pozdrawiam A&R

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Utek gratuluję piękny domek. Twoja kuchnia jest dla mnie inspiracją. Czy możesz powiedzieć jaki gres masz na podłodze w kuchni? I czy umywalki w górnej łazience to Roca Dama Senso?
    Ciekawe są też płytki w kuchni (ja nie chcę tradycyjnych 10x10), ale nie mogę znaleźć żadnej strony internetowej z tą ceramiką

    I jeszcze jedno pytanie: jaki długi jest blat z tymi umywalkami ?
    Dziękuję
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Jakim cudem jeszcze mnie tutaj nie było???

    Kominek jest boski! Parkiety śliczne i mam tyyyle pytań. Teraz muszę lecieć, więc popytam później....

  20. #80

    Domyślnie

    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności- trochę się pozmieniało u nas przez ten czas, brakuje tylko schodów i cokołów parkietowych- to w najbliższym czasie, meble zamówione, ale odbiór dopiero w październiku, za to przeprowadzka już za tydzień!
    Dziękuję Wszystkim za miłe słowa na temat naszego domku, co do pytań to już odpowiadam:
    gres w kuchni jest chiński, więc brak nazwy umywalki na górze to roca dama senso, blat pod umywalki ma około 170cm długości, płytki w kuchni to ceramika TAU kolekcja daria, agd w kuchni to głównie teka- piekarnik płyta i mikrofala, okap to faber. Niestety nie mam nadal informacji co do kleju do kominka- mój pan od kominka przepadł , ale jak tylko się znajdzie-odpowiem
    No to teraz trochę się znów pochwalę
















    Pozdrawiam!

Strona 4 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony