dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 115
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 2284
  1. #221

    Domyślnie

    które drzwi przesuwasz bliżej salonu? Nie mogę zorientować się, gdzie może to być

  2. #222

    Domyślnie

    ok, dzięki za info . Dobry pomysł.

  3. #223

    Domyślnie

    Serwisele, poczytaj na forum o kominach, może wtedy dokonasz wyboru. Trochę to trudne z takiego mętliku wiadomości coś wybrać, ale przynajmniej będziesz wiedziała jaki wybór co za sobą pociąga. Choćbym chciała nie potrafię ci pomóc.

    Jesteśmy już po elektryce. Za 100 punktów zapłacilismy 4 450 zł (25 zł od punktu + nasz materiał kupowany w hurtowni).

    Kończą nam robić tynki. Podam koszty jak się rozliczę z fachowcami.

  4. #224

    Domyślnie

    Ogólny koszt tynków wewnętrznych, cementowo-wapiennych: ok. 13 tyś

  5. #225
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom58

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam wszystkich forumowiczów też zamierzam zbudować dom atos i
    mam pytanie czy 22 PLN za 1m2 ściany to dużo czy mało tyle chce murarz i ewentualnie za strop lany 32 za 1m2 , a za ławy 35 PLN za 1 mb i czy ktoś może podać ile m2 około mają mury i ścianki działowe tego domku
    proszę o informację

  6. #226

    Domyślnie

    My mamy pytanie do wszystkich forumowiczow. Ile wasze ekipy budowlane biora za wybudowanie Atosa w stanie surowym. Man ekipa zaoferowala jakies 30 tys. i zatsnawiamy sie jak to wypada na tle innych. pozdrawiamy

  7. #227

    Domyślnie

    Moja ekipa wzięła za Atosa 26 tyś (od fundamentów po dach). Nie przeliczaliśmy wszystkiego na m2, ani metry bieżące. Umawialiśmy się od całości.

  8. #228

    Domyślnie

    Cytat Napisał serwisele
    nam ekipa wyliczyła 58 tyś, po negocjacjach wyszło 38 tys
    Ile?
    Spadłam z fotela!
    Przecież to mały domek z dachem dwuspadowym. Prosta robota. Kiedy rozmawiam z jedna z ekip też mi zawołali 40 tyś, ale nie musiałabym palcem kiwnąć. Z tym, że ja lubię palcem kiwać.
    Umawialiśmy się z wykonawcą tak, żeby jak najwięcej zrobić samemu (tam gdzie się dało). Wrzucanie piachu do fundamentu i ubijanie go było na naszej głowie, ocieplenie fundamentów zostawiliśmy sobie na później. Rozszalowanie stropu też zrobiliśmy sami.
    Może w południowej Polsce jest taniej?
    U nas nie robili schodów zewnętrznych ani tarasu, będziemy je układać z kostki razem z chodniczkami - wychodzi taniej.
    Pozdrawiam.

  9. #229

    Domyślnie

    Wiesz co? Uszy opadają jak się słyszy taką cenę.
    Mam dziś małego doła. Nie chce mi się słyszeć o budowie. Chyba się przepracowałam. Powoli przygotowujemy się do centralnego ogrzewania. Nie mam zielonego pojęcia co chcemy w kotłowni, jaki zasobnik, jaka moc kotła, jakie grzejniki..... bleeee, niech się martwi hydraulik.
    Zazwyczaj jestem na bieżąco w rozwiązaniach każdego etapu budowy, ale teraz? potrzebuję wakacji!!!!!!!
    Zamówię sobie bramę garażową - przynajmniej znam jej kolor i wymiary.
    Pozdrawiam.

  10. #230

    Domyślnie

    witam!
    nam murarze krzykneli 5 tys. za fundamenty i 17 za reszte. co do ceny dachu to jeszcze nie ustalona.
    pozdrawiam

  11. #231

    Domyślnie

    Aż mi się włos na głowie zjeżył od tych cen. A wdawałoby się, że mały , tani domek . Ciekawe ile cenią sobie za taką pracę na północy Polski. Muszę się zorientować ,pomimo , że ruszymy z budową dopiero w 2011.

  12. #232

    Domyślnie

    ehhh widze ze duza roznica w zaleznosci od regionu polski.. dziekuje wszystkim za info

  13. #233

    Domyślnie

    Mi za robocizne tzn fundamenty wylewanie tarasow, posadzek i z dachem zawolali 42 tys mysle ze nie duzo !!!!!

    MAm pytanie czy dobrze zrobie ocieplajac teraz dom przed zrobieniem tynkow ???

  14. #234

    Domyślnie

    A o to moj ATOSIK

    [/img]

  15. #235

  16. #236

    Domyślnie

    Bardzo ładnie zazdrościmy takich postępów w budowie . A tył domu możemy także zobaczyć? Prosimy o fotki

    W jakim regionie Polski stoi ten domek? Nikt nie buduje na północy ?

  17. #237

    Domyślnie

    Witam!

    My jutro ptzystępujemy do wytyczania pięknego domku.
    Z każdym postępem robót bedziemy zamieszczać na forum zdjęcia

    P.S. Budujemy w regionie północno - wschodnim

  18. #238

    Domyślnie

    "kuki1984"

    Jaka fajna "krupcia" Ci wyszła. (bez obrazy)
    Nic nie kombinowałeś z poszerzeniem Atosika. Daj zdjęcie z tyłu elewacji. Ciekawa jestem jak się prezentuje.

  19. #239

    Domyślnie

    no ladny domek,fajnie sie prezentuje jakie zmiany zostaly wprowadzone?? widze ze scianka kolankowa zostala podniesiona i tutaj pytanie o ile cegiel?? tez bym prosila jakies zdjecia z tylnej elewacji

  20. #240

    Domyślnie

    witam juz zapodaje zdjecie z tylu, podnioslem dom na fundamentach o kilka bloczkow.scianke na gorze o ponad 50cm dzieki temu zwiekszyl sie tez stych i metraz pomieszczen!!! domek stoi w woj. opolski a dokladnie w Namyslowie

Strona 12 z 115